פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
צ'יפסים
c2a Security
הפתרון של c2a מתוך אתר החברה

לא רק מובילאיי – בשקט בשקט הקים יזם ירושלמי סדרתי את החברה שמסתמנת כמובילאיי של אבטחת הרכבים

חשבתם להקים סטרטאפ? אז אם חשבתם להקים אותו בתל אביב עם כמה בוגרי טכניון תחשבו שוב. מסתבר שדווקא כמה מחברות ההייטק המצליחות ביותר בישראל (מובילאיי, NDS) הן מירושלים ורבים מאנשי הצוות שלהם הם בוגרי המרכז האקדמי לב - מוסד להשכלה גבוהה, המשלב לימודים אקדמיים יישומיים עם לימודי תורה.

אחד מבוגרי המרכז האקדמי לב הוא מיכאל דיק. מיכאל נמנה על חבורת מייסדי NDS ואחראי לסטרטאפ צעיר ומבטיח שהוקם ב 2016 ונמצא כיום ברשימת החברות של החממה הירושלמית Labs/02. חממה השייכת לרשימת החממות של רשות החדשנות ונמצאת בבעלות קרן OurCrowd, בשותפות עם ריליינס, התאגיד השני בגודלו בהודו, מוטורולה סולושנס ויישום, חברת מסחור הטכנולוגיות של האוניברסיטה העברית.

הסטראפ הנקרא c2a Security מפתח פתרונות להגנת סייבר בכלי רכב ומבוסס על מערכת חדשנית המאפשרת להקים מערך הגנה דומה ל"קיר אש"   ומשמש להגנת מערכות כלי רכב מפני התקפות סייבר זדוניות. צוות c2a Security עבד בשנים האחרונות עם יצרני רכב רבים כדי ללמד את הצרכים והסכנות המאיימות על חדירה בלתי מורשית למערכות כלי הרכב ופיתח מערכת מבוססת פטנטים המאפשרת לזהות מתקפות סייבר בזמן אמת ולהגן על כלי הרכב ברמה הדרושה ליצרני הרכב כדי להבטיח את בטיחות הנוסעים ברכבים.

החברה הירושלמית הצליחה לפתח פתרון אמין וחסין הכולל אינטגרציה מהירה בעלות מינימלית ובצריכת משאבים מזערית בתוך מערכות הרכב. העבודה עם יצרניות רכב מובילות בעולם איפשרה ל-c2a Security לבצע התאמה מלאה לרכבי היצרניות המובילות בעולם במטרה להתמודד בהצלחה עם נסיונות חדירה לשכבה החיצונית של מערכות הרכב, כמו גם נסיונות פגיעה ברשתות הפנימיות של כלי הרכב או נסיונות תקיפה של ה – ECU ברכבים. הפתרון הכוללני של c2a Security מספק הגנה מקצה לקצה ומבטיח את עבודתן התקינה של מערכות הרכב בכל עת.

השבוע נודע כי c2a Security השלימה סבב גיוס בסך 6.5 מליון דולר בהובלת הקרנות Maniv Mobility ICV, ובהשתתפות חממת Labs/02 . בהתייחסו לגיוס האחרון אמר היזם מיכאל דיק: “אנחנו גאים לקבל את התמיכה והאמון של המשקיעים שלנו אשר יביאו ערך משמעותי לחברה. שילוב המומחיות והקשרים הענפים של Maniv Mobility בתחום הרכב עם הניסיון הרב של ICV בסייבר מביאים לשולחן את השילוב המושלם של קרנות השקעה לסטארט אפ בתחום הסייבר לרכבים."שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות