פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

מארוול מדורגת ברשימת 100 החברות החדשניות בעולם של Derwent

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוני
Marvell logo
 מארוול

יצרנית השבבים בתחום התקשורת והאחסון Marvell, מדורגת ברשימת 100 החברות החדשניות בעולם של Derwent, זו השנה השביעית ברציפות. דו"ח Derwent השנתי, היוצא לאור על ידי Clarivate Analytics, מציג את מאה הארגונים החדשניים ביותר בעולם – חברות המפתחות בהצלחה המצאות מוגנות בפטנטים, המציגות פוטנציאל גבוה למסחור בקנה מידה רחב.

Marvell, המחזיקה ביותר מ- 10,000 פטנטים, זוכה בדו"ח להכרה בזכות תרבות החדשנות המעמיקה שלה, והישגיה בתחום הקניין הרוחני. הכניסה לרשימה משקפת את המשימה אותה הציבה החברה לעצמה, לפתח טכנולוגיות מובילות בתעשיה, לעיבוד, העברה, אחסון ואבטחה של נתונים – מהר יותר ובאופן אמין יותר. הכניסה לרשימה הפכה בשנים האחרונות לאמת מידה מקובלת לחדשנות בכל העולם, ומהווה הישג משמעותי מבחינת החברות המצליחות לעבור את רף הכניסה.

לדברי קלווין ויויאן, (Vivian) דיירקטור ב- Marvell, המכהן כמשנה ליועץ המשפטי לתחום פיתוח קניין רוחני: "אנו מתכבדים לזכות בהכרה ולהימנות זו השנה השביעית ברציפות עם רשימת 100 החברות החדשניות בעולם, Derwent Top 100 Global Innovator. אנו ממשיכים להיות מחוייבים לספק את פתרונות התשתית הטובים בעולם, המאפשרים ללקוחות שלנו לקדם את החדשנות בארגון, במרכזי עיבוד נתונים, ביישומים בחברות שירותי תקשורת, בתעשיית הרכב וביישומים לעולם הצרכני".

דן וידטו (Videtto), נשיא קבוצת Derwent הפועלת במסגרת Clarivate Analytics : "הזכייה הרצופה השביעית של מארוול בתואר אחת מ- 100 החברות החדשניות בעולם מעידה על הצלחתה העקבית לעמוד בצורכי לקוחותיה ושותפיה העסקיים, באמצעות אסטרטגיה מקיפה בתחום הקניין הרוחני. היכולת הזאת חשובה במיוחד כאשר לקוחות מארוול ניצבים בפני אתגרי תכנון הנולדים בשל הגאות המתמשכת בכמויות הנתונים, והביקושים הערים ליכולות רשת".

המתודולוגיה לדירוג ברשימת החברות החדשניות של Derwent Top 100 Global Innovators מבוססת על ארבעה קריטריונים עיקריים: הכמות הכוללת של פטנטים; שיעור ההצלחה וההפיכה של בקשות לרישום פטנט לפנטים רשומים ומאושרים; היקף הכיסוי הגלובאלי של תיק הפטנטים; וההשפעה שיש לפטנט על התעשייה כולה, כפי שהיא נמדדת בציטוטים ואזכורים. המתודולוגיה של הדירוג, באמצעות בקרת עמיתים, מתבצעת תוך שימוש בפתרונות של Clarivate, לרבות אינדקס הפטנטים העולמי Derwent World Patents Index (DWPI), ואינדקס הציטוטים של פטנטים Derwent Patent Citations Index (DPCI). האינדקסים האלה הם מקור ערוך היטב ואמין למידע מדוייק אודות פטנטים, הנמצא בשירות משרדי רשם הפטנטים של יותר מארבעים מדינות סביב העולם.

החברות הכלולות השנה ברשימת Derwent Top 100 Global Innovators מגיעות משלוש יבשות ומ- 12 מדינות ואזורים שונים.

 

עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

שבבים
Eye-Net השלימה בהצלחה פתרון מבוסס סלולרי למניעת תאונות
החברה תשלים תצורה המאפשרת מסחור ושימוש על ידי מיליוני משתמשים עד סוף 2020.
קרא עוד
שבבים
מרכז מצוינות סיני-ישראלי להדפסת ננו חומרים יוקם בבר אילן
האקדמיה הלאומית הסינית למדעים תקים ביחד עם אוניברסיטת בר אילן מרכז מצוינות הכולל מעבדת מחקר להדפסת חומרים...
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות