פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל
David Mahlab pr credit
 דוד מחלב, מנכ"ל פוינטר
I.D. Systems ( ספקית ניהול נכסים ניידים לשוק העסקי וטכנולוגיית אינטרנט של הדברים (IoT) בתחומי התעשייה, ופוינטר טלוקיישן בע"מ (נאסד"ק ובורסת ת"א: PNTR), ספקית מובילה של שירותי טלמטיקה ופתרונות IoT ניידים, חתמו על הסכם מחייב במסגרתו תרכוש I.D Systems את כלל מניות פוינטר בתמורה לכ-140 מיליון דולר במזומן ובמניות.
סך העסקה הכולל הוא כ- 140 מיליון דולר מתוכו כ-72 מיליון דולר במזומן וכ-11 מיליון מניות בחברת PowerFleet – החברה המאוחדת החדשה.
החברה המאוחדת צפויה לייצר הכנסות בסך כולל של כ- 131 מיליון דולר, מתוכן 72 מיליון דולר הכנסות חודשיות חוזרות, ו-EBITDA מתואם של כ- 14 מיליון דולר במונחי שנת 2018 (פרט להוצאות מסוימות שאינן במזומן והוצאות חד-פעמיות).


חיסכון צפוי של כ-3.5 מיליון דולר במהלך 12-18 החודשים הראשונים ממועד סגירת העסקה. העסקה תתרום לרווח למניה על בסיס Non-GAAP (EPS) במהלך 12 החודשים הראשונים לאחר השלמת העסקה. Abry Partners תשקיע 50 מיליון דולר לשם מימון העסקה, בתמורה למניות בכורה הניתנות להמרה.


ג'ון האנט, (שותף מנהל) ואנדראס ביורק (מנהל) מ- Abry Partnersיצטרפו לדירקטוריון PowerFleet במועד השלמת העסקה.I.D Systems קיבלה התחייבות מבנק הפועלים להעמדת הלוואה בהיקף של 30 מיליון דולר וכן מסגרת אשראי של 10 מיליון דולר . החברה המאוחדת צפויה להחזיק במעל ל-20 מיליון דולר במזומן ובמסגרת אשראי במועד הסגירה. מנכ"ל I.D Systems, כריס וולף, וסמנכ"ל הכספים, נד נברומאטיס, יובילו את החברה המאוחדת ביחד עם דוד מחלב, מנכ"ל פויטנר אשר יכהן כמנכ"ל הפעילות הבינלאומית וכחבר דירקטוריון ב- PowerFleet וסמנכ"ל הכספים של פוינטר, יניב דורני, אשר יכהן כמשנה למנכ"ל הפעילות הבינלאומית.
העסקה צפויה להיסגר בקיץ 2019.
החברה המאוחדת תיסחר כחברה דואלית בנאסד"ק ובבורסת ת"א תחת המותג החדש, PowerFleet.
המותגים Pointer Telocation ו- Cellocatorיישארו בשימוש בשווקים הבינלאומיים.


תגובת ההנהלה
"אנו מאמינים כי זוהי רכישה אשר תשנה את פניה של I.D Systems והתעשייה שלנו, מאחר והיא משלבת את מובילות השוק והמוצר שלנו בצפון אמריקה עם המובילות הטכנולוגית, שרשרת האספקה, ודריסת הרגל הרחבה של פוינטר ברחבי העולם," אמר כריס וולף מנכ"ל I.D Systems. הרכישה מתבססת על שנתיים של יחסים אסטרטגיים ושיתוף פעולה בפיתוח מוצרים עטורי פרסים עם דוד והצוות של פוינטר. במסגרת שיתוף הפעולה התברר מעל לכל ספק כי ערכי הליבה והאסטרטגיות שלנו מתואמים היטב באשר למשימה המשותפת לשיפור פעילות הלקוחות שלנו באמצעות תכנון חדשני, משמעת הנדסית, ומתן פתרונות ברמה תעשייתית. באמצעות מיזוג עסקינו אנו מתכוונים ליצור סינרגיות תפעוליות, שיווקיות וטכנולוגיות משמעותיות. החיבור בינינו יאפשר זמן השקה מהיר יותר של מוצרים ויישומים חדשים לשוק, אשר יבוטא בהגדלת הכנסות. שיפור זמן התגובה לשוק יתאפשר בזכות לכר הטכנולוגי המשותף לשתי החברות. ביחד, I.D Systems ופוינטר יצטרפו לקבוצה מצומצמת של חברות IoT עם יותר מ -500,000 מנויים, ויספקו ערך מוסף באינטגרציה אנכית, בניגוד לאחרים בשוק."


דוד מחלב מנכ"ל פוינטר אמר: "פוינטר בנתה חברה מצליחה ורווחית בתעשיית הטלמטיקה הצומחת. צברנו מוניטין הודות למוצרים עתירי טכנולוגיה, שירותים טכניים מתקדמים, פתרונות תוכנה מתקדמים ופתרונות IoT חדשניים וניידים, הכל תחת מותג המוערך מצד לקוחותינו ובתעשייה כאיכותי ואמין. המיזוג בין I.D. Systems לפוינטר יספק מוצרי IoT בעלי ערך רחב ומובילות טכנולוגית ברחבי העולם. באמצעות הרחבת היצע המוצרים והפתרונות שלנו, אנו מצפים להרחיב את מעמדנו כמובילים בשוק ה-IoT והרכב המקושר, להעמיק את חדירתנו לצפון אמריקה, וכן להרחיב את נתח השוק שלנו בשוק טלמטיקת ה-IoT שהינו שוק של מיליארדי דולרים. אני גאה בכך שהשאנו ערך רב לבעלי המניות שלנו ומיזוג זה הוא צעד נוסף במילוי מחויבותנו למטרה זו".


וולף הוסיף: "בהיבט הקרוס-סלינג, הרכישה צפויה לספק הזדמנויות מרגשות לשתי החברות. ראשית, היא צפויה לאפשר ל-I.D. Systems למכור פתרונות ברחבי העולם בצורה יעילה יותר באמצעות הרשת העסקית הישירה והעקיפה של סלוקייטור, חטיבת הטכנולוגיה של פוינטר. שנית, אנו מתכננים למנף את ערוצי ההפצה שלנו לארגונים ועסקים קטנים ובינוניים בכדי להביא את פתרונותיה של פוינטר לשוק העצום בצפון אמריקה. בנוסף, פוינטר כבר מפתחת פתרונות לתחום הרכב המקושר ומשאיות במשקל גל במשך שנים. על ידי שילוב הפלטפורמות והפתרונות שלנו, ניצור מינוף מידי אשר יאיץ את אסטרטגיית הרכב המקושר המאוחדת של החברות. בסופו של דבר, כל הרכבים יהיו מקושרים במטרה לבצע אופטימיזציה בחווית ניהול הרכב וציי הרכב, והפתרון המשותף שלנו יסייע לממש חזון זה בצורה טובה ומהירה יותר.


ביחד, צוותי העובדים המעולים ש I.D. Systems-ופוינטר ישרתו אלפי לקוחות ברחבי העולם ב-80 מדינות. מאפיינים ייחודיים אלה מספקים לנו לא רק יתרון עצום לגדול, אלא גם, ולא פחות חשוב מכך, ממצבים אותנו בעמדה לקראת האצת פוטנציאל הצמיחה האורגנית שלנו. החיבור בינינו יוצר פלטפורמת IoT גלובלית איתנה עם היצע מוצרים רחב, ואנו מצפים לתפוס נתח גדול יותר בשוק טלמטיקת ה-IoT שהינו שוק של מיליארדי דולרים.

 

עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

שבבים
יוניטרוניקס מדווחת על המשך צמיחה במכירות, ברווח התפעולי וברווח הנקי
יוניטרוניקס מפתחת ומשווקת בקרים מתוכנתים ותוכנות לניהול מערכות אוטומטיות מדווחת גם המשך הרחבת הפעילות...
קרא עוד
שבבים
Eye-Net השלימה בהצלחה פתרון מבוסס סלולרי למניעת תאונות
החברה תשלים תצורה המאפשרת מסחור ושימוש על ידי מיליוני משתמשים עד סוף 2020.
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות