פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל
marvell-logo
 

חברת מארוול, המתמחה בפתרונות מוליכים למחצה ליישומי אחסון, רשת וקישוריות וחברת Aquantia, הנסחרת בבורסה של ניו יורק ומובילה בתחומי קישוריות איתרנט בריבוי גיגה-ביטים, הודיעו על הסכם סופי, שאושר על ידי מועצות המנהלים של שתי החברות, במסגרתו תרכוש מארוול את כל המניות הנסחרות של אקוונטיה, תמורת 13.25 דולר למניה במזומן, או 452 מיליון דולר בסך הכל.

רכישת אקוונטיה משלימה את סל המוצרים של מארוול בתחומי שכבת התקשורת הפיזית מבוססת כבלי נחושת וסיבים אופטיים, תוך הרחבת מעמדה במגזר תקשורת האיתרנט בקצבים של 2.5G/5G/10G. פתרון תקשורת האיתרנט PHY לכלי רכב של אקוונטיה, בשילוב עם מוצרי מארוול לרשת בקצבים של גיגה ביט ומתגים מאובטחים, משתלבים עתה על מנת להציע את סל הפתרונות הרחב והמתקדם מסוגו בתעשייה, לרשתות בקצב מהיר הפועלות בכלי רכב. השילוב הייחודי הזה מאיץ את מימוש החזון של מארוול לעתיד רשתות התקשורת ברכבים, בקצבים הנדרשים על מנת לאפשר נהיגה אוטונומית ברמות 4 ו- 5.

ככל שתעשיית הרכב מרחיבה את אימוץ רשתות האיתרנט במכוניות גם לדגמים פופולאריים ושכיחים בשוק, צפוי מספר יציאות התקשורת הפועלות במכוניות לצמוח באופן דרמטי, בקצב גידול שנתי מוערך של 62%: מ- 53 מיליון ב- 2018 ל- 367 מיליון ב- 2021.

לדברי מאט מאפי, נשיא ומנכ"ל מארוול: "רכישת אקוונטיה תגביר את מעמדה המוביל של מארוול בתחום התקשורת ברשתות בכלי רכב, ותאפשר לה להפעיל רשתות איתרנט בקצבים גבוהים כבר בעשור הקרוב. במקביל, אקוונטיה מרחיבה את אפשרויות הגישה של מארוול למגזר תשתיות התקשורת בריבוי גיגה-ביטים, וממצבת אותה כמובילה בסל קישוריות איתרנט מקצה לקצה".

לדברי פאראג' אלאי, יו"ר ומנכ"ל אקוונטיה: "שתי החברות חולקות חזון שבו הרשת – בין אם במכונית אוטונומית או בתשתיות ענן – יכולה לספק באופן שקוף את העוצמה הנדרשת לכלכלת נתונים. יש כאן הזדמנות מצויינת ללקוחותינו, שייהנו מהפריסה העולמית של מארוול, תוך הרחבת דריסת הרגל שלנו ביישומים בריבוי גיגה-ביטים".

העסקה צפויה לתרום מיידית להכנסות למניה non-GAAP)) של מארוול, תוך יצירת סינרגיה משמעותית של פעילות בהיקף של 40 מיליון דולר אשר תמומש כבר בתוך 12 חודשים לאחר סגירת העסקה.

עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

שבבים
סיוה מסתערת על שוק הרכב עם ליבת AI חדשה
יצרנית הציוד WiSig נמצאת בבעלות המכון לטכנולוגיה Hyderabad ההודי, ומפתחת שבבים למוצרי IoT הפועלים ברשתות סלולריות...
קרא עוד
שבבים
אוניברסיטת תל אביב השיקה מרכז חדש למדע וטכנולוגיה קוונטית
פרופ ירון עוז, רקטור אוניברסיטת תל אביב: "המרכז החדש יהווה מרכז ייעודי למדע וטכנולוגיה קוונטית, שישמש קורת גג...
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות