פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

ברודקום צופה התאוששות ענף השבבים

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוני
broadcom_logo
 


ברודקום צופה התאוששות בענף השבבים, בפרט בתחומים בהם היא פועלת. כך עולה מניתוח אנליסטים. ברודקום אמרה שהיא מתכננת להפריד את עסקי האלחוט שלה -- שמוכרים שבבים המשלבים בלוטות', WiFi ו-GPS, ושבבי RF שמפרידים אותות סלולריים בסמארטפונים שנמכרים על ידי אפל, סמסונג ואחרים -- מחטיבת השבבים הליבתית שלה.


ברודקום, שנפגעה ממלחמת הסחר בין ארצות הברית וסין, אמרה בספטמבר שעסקי השבבים שלה הגיעו לנקודת השפל. אבל אחרי שדיווחה על תוצאות הרבעון הרביעי של 2019, החברה מסן דייגו, קליפורניה אמרה שהיא תתחיל להתאושש במחצית השנייה של 2020. ברודקום אמרה שמגזר השבבים שלה יוסיף כמעט 10% ב-2020, בזכות הוצאה גדולה על מרכזי נתונים.


ברודקום אמרה שהיא מאמינה שעסקי שבבי הרשתות הליבתיים יעלו ביותר מ-5% ל-12 מיליארד דולר ב-2020 כי ספקי עננים ולקוחות אחרים מתקשים לתת מענה למבול של נתונים במרכזי נתונים. ברודקום אמרה שמכירות השבבים הכוללות שלה, כולל שבבי RF ואלחוט, יגדלו ל-18 מיליארד דולר ב-2020. עסקי השבבים של ברודקום קטנו ב-8% ל-17.4 מיליארד דולר ב-2019, והיוו בערך 80% מהמכירות הכוללות שלה.

"מגזר פתרונות השבבים שלנו המשיך לעבור תיקון מחזורי", אמר הוק טאן, המנהל הכללי של ברודקום, בהודעה. מכירות השבבים של ברודקום עלו ל-4.6 מיליארד דולר ברבעון הרביעי, לעומת 4.35 מיליארד דולר ברבעון הקודם ו-4.9 מיליארד דולר בשנה שעברה. "אנחנו ממשיכים להאמין שעסקי השבבים הליבתיים שלנו הגיעו לנקודת השפל ויחזרו לגידול לעומת השנה הקודמת ברבעון השני של שנת הכספים שלנו".

התוצאות סגרו שנה סוערת עבור ברודקום, שהתמודדה עם ביקוש חלש ברבעונים האחרונים. הוצאה איטית על מרכזי נתונים פגעה בעסקי השבבים הליבתיים שלה, שמתרכזים במכירת שבבי הרשת שמשמשים במתגי אתרנט. ברודקום היא גם אחת מהמוכרים הגדולים ביותר בעולם של שבבי בלוטות', WiFi ו-RF שנמצאים בסמארטפונים. אבל החברה נפגעה קשות מהשפל הגלובלי במכירות של סמארטפונים.

עוד בתחום תכנון אלקט

כתבות נוספות בתחום

‫תכנון אלק' (‪(EDA‬‬
דוח האקזיטים של IVC-ZAG: שנת 2019 היתה שנת שיא: 21.7 מילארד דולר אקזיטים ו- 8.3 מילארד דולר בגיוסי הון
לפי הדו"ח, הערך הכולל של האקזיטים (הן מיזוגים ורכישות והן הנפקות ראשוניות) הגיע ב-2019 ל-21.7 מיליארד דולר ב-138 עסקאות
קרא עוד
‫תכנון אלק' (‪(EDA‬‬
ד"ר רפי ביסטריצר בכיר באפלייד זכה בפרס וולף לפיזיקה * "הופתעתי"
"סיימתי דוקטורט במכון ויצמן ועברתי אחר כך לעשות פוסט דוקטורט אצל פרופ' מקדונלד באוסטין טקסס. במסגרת המחקר פרסמנו מספר מאמרים על הגרפן הדו...
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות