פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל
LOGOADT
 לוגו ADTחברת ADT מיוקנעם המפתחת מכונות ומערכות מתכלות לתחומי אריזת השבבים (Packaging and assembly) נמכרה במלואה לקונסורציום חברות שבבים סיניות בשם Neng Yang. שווי הרכישה נאמד בכ-35 מיליון דולרים.


בראיון ראשון ובלעדי ל Chiportal  אומר מנכ"ל ADT ירון ברקן כי בשלב זה נחתם הסכם עקרוני והסגירה צפויה בעוד מספר חודשים. "הרכישה היא רכישה אסטרטגית. כל הפעילות פה בארץ נשארת ומתחזקת. הסיבה של המכירה לסינים היא שסין היא זה השוק העיקרי שלנו ושותפים אסטרטגיים סיניים הם אלו שקנו את החברה במאה אחוז.

ADT היא חברה גלובלית הפועלת בכל העולם, והמטה שלה בישראל. היא מפעילה משרדים בארה"ב סין וטאיוואן.
אנו מספקים פתרונות דייסינג לשוק השבבים והמיקרו אלקטרוניקה, לרבות מכונות, חיתוך (דייסק) ומסוריות שהן המתכלות, וכל מה שחברה צריכה בדייסינג אנחנו מספקים הכל ב-ONE STOP SHOP.

האם זה קשור ברצון של הסינים לזכות לעצמאות בתחום השבבים?

אחת האסטרטגיות של הסינים היא לפתח שרשרת אספקה של כל תחום המוליכים למחצה. אנחנו חלק משרשרת האספקה הזו. גם מבחינתנו, זה צעד אסרטגי שיאפשר לקחת את החברה לשלב הבא. השוק הכי צומח שלנו זה בסין ולכן מדובר בשילוב מנצח של טכנולוגיה ישראלית עם אסטרטגיה סינית ששם זה הגידול המהיר.

"אם לפני שלושים שנה שוק השבבים בעל הצמיחה המהירה ביותר היה בארה"ב, אחר כך ההובלה עברה ליפן, ומשם לטאיווון ודרום קוריאה, קצב הגידול המהיר הצפוי לשנים הקרובות הולך להיות הכי משמעותי בסין, יותר מכל מקום אחר.

כיצד משפיעה מלחמת הסחר על ההחלטה של הסינים לרכוש את ADT?

מלחמת הסחר שהתחילה באוגוסט שנה שעברה משפיעה על כל התעשיה. לא רק על התחום שלנו אבל גם עליו. מבחינתנו, זה רק להיפך, עצם הצעד הזה של ADT הולך למצב אותנו כשחקן משמעותי בסין ובשוק הגלובלי בכלל. אנחנו עושים את הנצעד הזה כצעד אסטרטגי לקחת את החברה לשלב הבא. מאחורי נין יאנג עומד קנסורציום של גופים מאוד משמעותיים בתעשיית הסמיקונדקטור הסיני, והם בחרו בADT גם מהצד שלהם. זה מצב של WIN WIN. אחרי סגירת העסקה נוכל להפוך את ADT לשחקן צומח ומתמודד טוב יותר עם התחרות.

האם יהיו שינויים בהרכב החברה? במרכז הפיתוח?

"אני אנהל את החברה החדשה, כל ההנהלה נשארת וכל העובדים נשארים גם בארץ, כל הפיתוח כל הייצור נשארים בישראל. לא רק שלא יהיו פיטורין אנחנו אפילו נצמח. ההשקעה לא מסתכמת רק בקניית החברה על ידי הסינים אלא תכלול גם על השקעות בישראל וגם בסין על מנת להאיץ את גידול החברה כדי שנוכל לשרת את השוק הצומח." מסכם ברקן.
עוד בתחום ייצור - FABS

כתבות נוספות בתחום

‫יצור (‪(FABs‬‬
שבבי תהליכי SiP ו-AiP יצברו תנופה ליישומי דור 5 ב-2020
מערכות במארז (SiP) ייצברו תנופת צמיחה משמעותית ב-2020 כי הן יהיו מאוד נחוצות כדי לעבד התקני קישוריות אלחוטית כולל מודולי קצה קדמי של RF, מודולי...
קרא עוד
‫יצור (‪(FABs‬‬
TSMC מכריזה על שילוב אדם-מכונה בייצור חכם
לדברי AC הואנג, סגן מנהל מרכז הייצור החכם של החברה, רבים מהעובדים בקווי הייצור של TSMC התאימו בהדרגה את התפקיד שלהם מהפעלת מכונות לניטור...
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות