פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

 

synopsis_dac
ביתן סינופסיס באחד מכנסי DAC האחרונים

סינופסיס הכריזה על זכייתה בפרס בחירת האנליסטים (Analysts' Choice Award) של לינלי גרופ (Linley Group) עבור ה-IP למעבדים הטוב ביותר ב-2016. מעבדי האבטחה DesignWare® ARC® SEM של סינופסיס נבחרו על בסיס יעילות ההספק והביצועים שלהם, לצד תכונות האבטחה הייחודיות שלהם. תכונות האבטחה מתמודדות עם הצרכים של יישומים משובצים בהספק נמוך כמו התקני מדידה חכמים, תשלומים בתקשורת NFC והתקני SIM משובצים.

חברת לינלי גרופ, המפרסמת את ה-Microprocessor Report, היא מקור מוביל של ניתוחים טכנולוגיים עצמאיים של מוצרי IP (מודולי תכנון מוכנים ובדוקים – Intellectual Property) וסמיקונדקטורים. פרס בחירת האנליסטים ל-2016 של החברה העניק הכרה למוצרי הסמיקונדקטורים המובילים בשבע קטגוריות: מעבדי שרתים, מעבדים משובצים, שבבי רישות, מעבדים ניידים, שבבים ניידים, IP למעבדים והטכנולוגיה הטובה ביותר. בכדי לבחור כל זוכה מבין מגוון מועמדים בכל קטגוריה, צוות האנליסטים הטכנולוגיים של לינלי גרופ מתמקד ביתרונות המוצרים החדשניים ביותר שיצאו לשוק במהלך 2016. הצוות מעריך את היתרונות המשולבים בתחומי ההספק, הביצועים, התכונות והעלויות של כל התקן עבור יישום הקצה ושוק היעד שלו.

"אחרי שהערכנו את מוצרי ה-IP למעבדים המעודכנים ביותר בשוק, בחרנו במשפחת ה-ARC SEM של סינופסיס כ-IP למעבדים הטוב ביותר של שנת 2016, בזכות מארז האבטחה המלא והייחודי שלו, הכולל pipleline עמיד בפני חבלה, אמצעים נגד מתקפות side-channel והרחבות חומרת CryptoPack אופציונליות בכדי להאיץ אלגוריתמים קריפטוגרפיים", אמר מייק דמלר, אנליסט בכיר בלינלי גרופ. "בחירת מעבדי ARC SEM לפרס בחירת האנליסטים שלנו מהווה הכרה בהישג של סינופסיס בהתמודדות עם בעיות אבטחת מידע קריטיות במעבדי IoT ובתכנונים משובצים אחרים".

מעבדי ה-ARC SEM110 וה-SEM120D מציעים תכונות אבטחת מידע מתקדמות דוגמת תזמון הוראות אחיד ורנדומליזציה של הספק בכדי למנוע חשיפה של פעולות אבטחת מידע ולהתנגד למתקפות side-channel. ה-pipleline של SEM אף עושה שימוש בהוראות in-line ובהצפנת נתונים, ערבול כתובות ובדיקות שלמות נתונים בכדי לספק הגנה מחוזקת מפני מתקפות מערכתיות וגניבת קניין אינטלקטואלי. תמיכה בטכנולוגיית SecureShield™ של סינופסיס מאפשרת למתכננים לממש סביבת פעולה מהימנה (TEE – Trusted Execution Environment) עם רמות שונות של פריבילגיות על גבי ליבה יחידה בעלת צריכת הספק נמוכה ביותר, דבר שמצמצם את שטח הסיליקון ואת צריכת האנרגיה. שילוב זה של חומרת ARC SEM ושל תכונות תוכנה מאפשר ליצור מערכות על גבי שבב (SoCs) מאובטחות יותר עבור האינטרנט של הדברים ועבור מכשירים ניידים.

"מדי שנה משווקים יותר מ-1.9 מיליארד שבבים מבוססי ARC וסינופסיס ממשיכה לכלול במעבדים שלה תכונות שמעניקות בידול בכדי לספק מענה לצרכים הספציפיים של מגוון יישומים ובכללם רכב, IoT ואחסון", אמר ג'ון קוטר, סגן נשיא לשיווק IP בסינופסיס. "קבלת הפרס של לינלי גרופ עבור ה-IP למעבדים הטוב ביותר מהווה עדות למחויבות של סינופסיס לספק לקהילת המתכננים IP למעבד מבודל שמאפשר להם לעמוד ביעדים האגרסיביים של ביצועים, הספק, שטח ואבטחת מידע בתכנונים המשובצים שלהם".
עוד בתחום IPS וזכרונות

כתבות נוספות בתחום

‫ ‪וזכרונות IPs‬‬
Lite-On מוכרת את עסקי ה-SSD לקיוקסיה תמורת 165 מיליון דולר
קיוקסיה הוא השם הסופי של חברת הזכרונות שהוקמה על בסיס החטיבה של טושיבה (ולא פנגיאה כפי שפורסם בתחילה)
קרא עוד
‫ ‪וזכרונות IPs‬‬
מיקרון בונה מפעל בסינגפור
החברה גם ציינה ששוק הזיכרונות יהיה רגיל יחסית במחצית השנייה של 2019 אחרי היחלשות בביקוש במחצית הראשונה
קרא עוד
תגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות