פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל
xilinx_zynk_7000
Zynq-7000של XLINX

Xilinx (זיילינקס), ענקית הרכיבים המתכנתים (FPGA), חשפה את משפחת כלי Zynq-7000, פלטפורמת עיבוד ברת הרחבה Extensible Processing Platform EPP)) ראשונה מסוגה בתעשייה. הפלטפורמה פותחה כדי לקבל רמות עיבוד וביצועי מחשוב הנדרשים ביישומים משובצים מתקדמים המיועדים לשווקי הוידאו, המגזר הצבאי, מחשבי רכב, אוטומציה בקווי יצור ועוד. משפחת Zynq-7000 נתמכת על ידי מערכת רחבת היקף של כלים ושל ספקיותIP  ומציעה אינטגרציה הדוקה של מערכת מלאה המבוססת על מעבד ARM Cortex-A9 MPCore עם לוגיקה מתכנתת דלת הספק של 28 ננומטר. הפלטפורמה תסייע למתכנני מערכות ומפתחי תוכנות משובצות בביצוע הרחבות, התאמות, מיטוב ובידול למערכות שלהם.
מפתחי יישומים יכולים לנצל את העיבוד המקבילי המסיבי של הלוגיקה המתכנתת כדי להתמודד עם כמויות גדולות של נתונים במגוון של יישומי עיבוד אותות, וכן להרחיב את התכונות של מערכת העיבוד באמצעות יישום התקנים היקפיים נוספים. חיבור פנימי מסוג AMBA4 AXI4 (ממשק מתרחב מתקדם) בין מערכת העיבוד לבין הלוגיקה המתכנתת, מאפשר העברה של ג'יגה-בייטים של נתונים בהספק נמוך מאוד, ובכך מבטל את צווארי הבקבוק האופייניים לביצועים ביישומי בקרה, נתונים, I/O וזיכרון.
משפחת ה-Zynq-7000 מאיצה את זמן היציאה לשוק בכך שמספקת סביבת תכנון פתוחה המאפשרת פיתוח מקביל של תוכנה עבור המערכת המבוססת על מעבד Cortex-A9 כפול הליבה ועל מאיצים מותאמים במיוחד בלוגיקה המתכנתת. הלוגיקה המתכנתת של משפחת ה-Zynq-7000 מבוססת על הארכיטקטורה של ה-FPGAs החדשים ביותר מסדרה 7 של זיילינקס כדי להבטיח תאימות מלאה ל-IP, לכלים ולביצועים בכל ההתקנים בדור של 28 ננומנטר.
וין רטפורד, סגן נשיא בכיר, שיווק גלובאלי ופיתוח עסקי בזיילינקס: "משפחת כלי ה-Zynq-7000 שלנו מציעה למתכננים פלטפורמה מקיפה ליצירת המוצרים הסטנדרטיים שלהם ומוצרים בהתאמה מיוחדת, הנעים על הקשת שבין פתרונות דלי הספק וזולים המבוססים על היכולות של משפחת ה-Atrix-7 FPGA של החברה ועד לפתרונות המקיפים מכווני הביצועים והמתקדמים ביותר עם התקנים המבוססים על משפחת Kintex-7. האינטגרציה ההדוקה בין מערכת העיבוד לבין הלוגיקה המתכנתת לא רק מקטינה באופן משמעותי את ההספק והממדים של המערכת, אלא גם משמשת כ"מנוע חדשנות" המסוגל להניע פיתוח של יישומים חדשניים ולהרחיב באופן משמעותי את השווקים המנצלים את גישות ה-FPGA המסורתיות למערכות משובצות".

עוד בתחום FPGA

כתבות נוספות בתחום

‫‪FPGA‬‬
NVIDIA הטמיעה את מערכת Protium X1 החדשה של קיידנס להאצת פיתוח התוכנה של מעבדים גרפיים עם קיבולת גדולה
"פלטפורמת Protium X1 מאפשרת לנו לראשונה, לפתח את תכנוני ה-GPU הגדולים שלנו על בסיס FPGA ", אמר נארנדרה קונדה (Narendra Konda), מנהל הנדסת חומרה ב-NVIDIA
קרא עוד
‫‪FPGA‬‬
אינטל רוכשת את eASIC שהוקמה ע"י הישראלי צבי אורבך
אינטל רכשה את חברת eASIC תמורת סכום שלא פורסם, במטרה לנצל את יכולותיה של החברה החלוצה בתחום פיתוח אלטרנטיבה זולה ל- ASIC לקבוצת ה- FPGA שלה.
קרא עוד
תגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות