פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

Xilinx רכשה את Sarance Technologies

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוני

xilinx_v4
זיילינקס

Xilinx (זיילינקס) , ספקית פתרונות מתכנתים לרכיבים דיגיטליים  (FPGA), הכריזה על רכישת Sarance Technologies, בצעד המשלים את קו מוצרי הטכנולוגיה המוביל בתעשייה שהחברה מציעה להתמודדות עם דרישות דור הבא של יישומי line card, עם תוספת של יכולות מתקדמות בתחום התקשורת והחיבוריות. קו המוצרים החדש הכולל פתרונות חיבוריות יאפשר לזיילינקס להתמודד עם הביקוש ההולך וגובר ליישומי איתרנט במהירות גבוהה, 40G, 100G, ואף מעבר למוגדר בפרוטוקול Interlaken, כמו גם עם הדרישות החדשות של מערכות איתרנט ב- 400G.

מזיילינקס נמסר כי הרכישה האחרונה מגיעה בעקבות הרכישות של החברות Omiino ו-Modelware והוספת מוצריהן להיצע האסטרטגי הכולל של זיילינקס. המטרה המרכזית של הרכישות היא לספק ללקוחותיה הגדולים של זיילינקס אפשרות של "הכול תחת קורת גג אחת" בתחום שבבי הלוגיקה לתקשורת קווית, לרבות העברה אופטית, ניהול תנועה, עיבוד מנות ופתרונות איתרנט מהיר (Interlaken, MACs ו-High-Bandwidth Bridge). הרכישות השונות מאפשרות לזיילינקס להציע קו מוצרים מלא ומקיף לטיפול בצרכים של ספקיות שירות, ארגונים ומרכזי נתונים.

"הרעב לרוחב פס אינו יודע שובע והוא מגדיל באופן קיצוני את המגבלות המוטלות על תשתיות הרשת ועל המפעילות. הלקוחות מגדילים את רוחבי הפס של כרטיסי הקו אל הטווח שבין 200Gbps ו-400Gbps ופתרונות מובילים של איתרנט MAC ושל Interlaken מדרגי הם המפתח שיאפשר ל-FPGAs למלא תפקיד מרכזי ביישומים הללו", אומר קרישנה רנגאסאי, מנהל חטיבת מוצרי תקשורת בזיילינקס. "התעשייה כולה מכירה את קו המוצרים והמומחיות של Sarance. צירוף של מובילה טכנולוגית כזו בתחום ה-MAC וה-Interlaken אל שורותינו תעניק לזיילינקס את היכולת להגדיל ולהאיץ את ההחלפה של ASSPs ו-ASICs ברבות מהתוכניות הפועלות ב-40G/100G ומעבר לכך".

"יישומי איתרנט ו-Interlaken הולכים וחודרים אל תחום ציוד התקשורת הן במגזרים המסורתיים יותר והן בחדשים, ואנחנו צופים כי אימוץ נלהב זה יימשך ויחד עמו גם הצורך להתמודד עם היבטים נוספים של שוק התקשורת", אומר בוב ווילר, אנליסט בכיר לתחום הרשתות בקבוצת ליינלי. "Sarance מוכרת כספקית מובילה של IP Interlaken ושל IP לאיתרנט לכל תחום שבבי הלוגיקה והטכנולוגיה שלה תעזור לחזק את יכולתה של זיילינקס לשרת את שוק התקשורת עם כל קשת הפתרונות הנדרשים".
עוד בתחום FPGA

כתבות נוספות בתחום

‫‪FPGA‬‬
NVIDIA הטמיעה את מערכת Protium X1 החדשה של קיידנס להאצת פיתוח התוכנה של מעבדים גרפיים עם קיבולת גדולה
"פלטפורמת Protium X1 מאפשרת לנו לראשונה, לפתח את תכנוני ה-GPU הגדולים שלנו על בסיס FPGA ", אמר נארנדרה קונדה (Narendra Konda), מנהל הנדסת חומרה ב-NVIDIA
קרא עוד
‫‪FPGA‬‬
אינטל רוכשת את eASIC שהוקמה ע"י הישראלי צבי אורבך
אינטל רכשה את חברת eASIC תמורת סכום שלא פורסם, במטרה לנצל את יכולותיה של החברה החלוצה בתחום פיתוח אלטרנטיבה זולה ל- ASIC לקבוצת ה- FPGA שלה.
קרא עוד
תגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות