פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

אלטרה הדגימה FPGA שיפעל מול רכיב אופטי בקצב של 100 גיגה

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוני

altera-starvix-gt


כדי לאפשר את הדור הבא של רשתות 100 גיגה, הכריזה חברת אלטרה כי הצליחה להדגים יכולת הפעלה הדדית עם רכיב אופטי בקצב 100 גיגהיט, תוך שימוש ב-FPGA שלהם Stratix V GT בטכנולוגית 28 ננומטר.

לדברי החברה, זו הפעם הראשונה שבה הודגם FPGA פועל הדדית עם רכיב אופטי בקצב של 100 גיגה, ושהדבר מראה את מחויבותה של אלטרה לסייע למהנדסי מערכות וליצרנים לפתח סצפיפות גדולה יותר וצריכת חשמל נמוכה יותר של הרשתות האופטיות.

ככל שתעבורת האינטרנט צפויה להכפיל עצמה פי כמה וכמה בשנים הקרובות, יידרשו רוחבי פס משמעותי גדולים יותר, דבר שמגביר את הדרישה לשידרוגים בקנה מידה גדול של רשתות. רכיבי Stratix V GT של אלטרה מתוכננים לתמוך כיום בקצבים של 25-28 גיגה וכעת הם מכינים את הדור הבא שיתאים ל-100 גיגה, בצריכה נמוכה של פחות מ-200 מיליוואט לערוץ בקצבי ההעברה של היום.
עוד בתחום FPGA

כתבות נוספות בתחום

‫‪FPGA‬‬
NVIDIA הטמיעה את מערכת Protium X1 החדשה של קיידנס להאצת פיתוח התוכנה של מעבדים גרפיים עם קיבולת גדולה
"פלטפורמת Protium X1 מאפשרת לנו לראשונה, לפתח את תכנוני ה-GPU הגדולים שלנו על בסיס FPGA ", אמר נארנדרה קונדה (Narendra Konda), מנהל הנדסת חומרה ב-NVIDIA
קרא עוד
‫‪FPGA‬‬
אינטל רוכשת את eASIC שהוקמה ע"י הישראלי צבי אורבך
אינטל רכשה את חברת eASIC תמורת סכום שלא פורסם, במטרה לנצל את יכולותיה של החברה החלוצה בתחום פיתוח אלטרנטיבה זולה ל- ASIC לקבוצת ה- FPGA שלה.
קרא עוד
תגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

 

הידיעות הנקראות ביותר

www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות