פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

XILINX-LOGO


Xilinx (זיילינקס), המפתחת רכיבים מתכנתים (FPGA), מכריזה על זמינותה של משפחת Virtex-6Q FPGA – פתרון מתכנת ועתיר ביצועים המותאם ליישומי ביטחון קריטיים.

הסוכנות לביטחון לאומי  (NSA)בחנה את ליבת ה-IP של זיילינקס מסוג Security Monitor (SECMON) ומצאה כי היא מספקת הגנה ברמת AT (הגנה מפני חבלות) שתחזק עוד יותר את יכולות האבטחה של ה-FPGAs ממשפחת Virtex-6Q. הגעתם של התקנים אלו לשוק, בשילוב עם ליבת ה-IP מסוג SECMON, מספקת פלטפורמה מאובטחת עבור תכנוני ביטחון וחלל (A&D) המצויים בשימוש ביישומי AT קריטיים, ובנוסף לכך עוזרת להעמיק את הקשר בין זיילינקס לבין NSA.

"משפחת Virtex-6Q היא צעד פורץ דרך נוסף בהיסטוריה הארוכה של  זיילינקס עם תעשיית החלל והביטחון", אומר יוסוף חלילולאי, מנהל בכיר בחטיבת הביטחון והחלל של זיילינקס. "מוצר זה עומד בדרישות התכנון המחמירות ביותר של מוצרי ביטחון מאובטחים ומספק יכולות הגנה גם כנגד הנזקים המתוחכמים ביותר".

פתרון ה-AT המתכנת עבור ה-FPGAs ממשפחת Virtex-6Q מספק השלמה מקיפה ליישומי מערכת AT ומבטיח הגנה לטכנולוגיה הקריטית של המערכת בהתאם להוראות ה-DoD 5200.39 של משרד ההגנה האמריקני. זיילינקס מציעה מגוון אפשרויות תמיכה עבור יישום AT, לרבות תוכנה, IP, תיעוד, מתודולוגיות, קבוצות עבודה ומומחים. הפתרון המאובטח של זיילינקס עוזר להפיק רמות גבוהות יותר של אינטגרציה ושל אמינות המועילות גם ליישומים אחרים כדוגמת מערכות תעופה מסחריות.

ה-Virtex-6Q FPGA הוא המוצר הראשון של זיילינקס המציע תכונות הגנה מפני זיוף שהינן קלות לאימות, כדי להילחם באיום ההולך וגובר של התקנים מזויפים החודרים למערכות אבטחה בכל רחבי העולם.

בנוסף ליכולות המאובטחות של התקני Virtex-6Q ליישומי ביטחון, מוצעת בקרת מערך מסיכה, זיווד מוקשח, יכולת עבודה בסביבה של טמפרטורות גבוהות ותוחלת חיים ממושכת יותר בהשוואה למקבילות מסחריות תואמות-הפינים שלהם.


עוד בתחום FPGA

כתבות נוספות בתחום

‫‪FPGA‬‬
NVIDIA הטמיעה את מערכת Protium X1 החדשה של קיידנס להאצת פיתוח התוכנה של מעבדים גרפיים עם קיבולת גדולה
"פלטפורמת Protium X1 מאפשרת לנו לראשונה, לפתח את תכנוני ה-GPU הגדולים שלנו על בסיס FPGA ", אמר נארנדרה קונדה (Narendra Konda), מנהל הנדסת חומרה ב-NVIDIA
קרא עוד
‫‪FPGA‬‬
אינטל רוכשת את eASIC שהוקמה ע"י הישראלי צבי אורבך
אינטל רכשה את חברת eASIC תמורת סכום שלא פורסם, במטרה לנצל את יכולותיה של החברה החלוצה בתחום פיתוח אלטרנטיבה זולה ל- ASIC לקבוצת ה- FPGA שלה.
קרא עוד
תגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות