פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

SMIC בוחנת הזדמנויות באינטרנט של הדברים

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוני

 

smic_logo
 

 

יצרנית השבבים הסינית Semiconductor Manufacturing International (SMIC) עוסקת בהגדלת הנוכחות שלה בתחום האינטרנט של הדברים באמצעות תיק הטכנולוגיות הבשלות המשופר שלה, לדברי סגן הנשיא הבכיר בחברה מינהואה צ'י.


הייצור של שבבים ליישומי האינטרנט של הדברים מצריך טכנולוגיות תהליכים בשלות שמספקות אמינות, הספק נמוך ותחרותיות מבחינת עלויות, אמר צ'י. בתחום היצרנים שלא מתכננים, השחקנים העיקריים מתחרים ביניהם באגרסיביות מבחינת הוצאה הונית ופיתוח טכנולוגיות. למרות זאת, SMIC זיהתה הזדמנויות עצומות במגזר האינטרנט של הדברים שבו הפיתוח של טכנולוגיות צמתים מתקדמות פחות חשוב משיפורים בתהליכי צמתים בשלים, ציין צ'י.
לדוגמה, הצמתים עם ההספק הנמוך 90nm, 65nm או 55nm מתאימים לפלטפורמת התהליכים של שבבים שקשורים לאינטרנט של הדברים, ציין צ'י. יישומי האינטרנט של הדברים ממשיכים להתרחב בעומק ולכלול מספר גדל של חיישנים ושבבים, אמר צ'י.


SMIC כבר מציעה טכנולוגיית תהליכי 55nm ליצרנים של שבבים ליישומי האינטרנט של הדברים. תהליכי ה-55nm של SMIC למכשירים שקשורים לאינטרנט של הדברים זמינים בגרסאות הספק נמוך וגרסאות שילוב אחסון, והתיק עוזר לחברה להגדיל את עסקיה בתחום האינטרנט של הדברים, ציין צ'י. לדוגמה, SMIC משתפת פעולה עם Brite Semiconductor בפיתוח מערכות מונים חכמים על שבב והשותפות מספקות את המוצרים ללקוחות כמו איטרון.
סמארטפונים הם רק סוג אחד של מכשירי המסוף של האינטרנט של הדברים, אמר צ'י. סמארטפונים ביוצרים לא רק עם שבבי פס בסיס אלא גם עם הרבה מערכת מיקרו אלקטרו מכניות וחיישנים אחרים כגון גירוסקופים. סמארטפונים יחד עם מכשירי מסוף אחרים ממלאים תפקיד קריטי בסביבת האינטרנט של הדברים, ציין צ'י.


בנוסף, SMIC חשפה לאחרונה תוכניות להשיק טכנולוגיית תהליך 40ULP בהמשך 2017 בשביל מוצרים מתקדמים כדי להרחיב עוד את ההיצע שלה ליישומי האינטרנט של הדברים.


חוץ מפלטפורמות התהליכים והקניין הרוחני הרלבנטיים לפיתוח של שבבי האינטרנט של הדברים, קיבולת הייצור הזמינה של 8 אינטש היא עוד אלמנט חשוב של מגזר האינטרנט של הדברים הצומח, אמר צ'י. היצרנים רואים שהיצע ייצור ה-8 אינטש שלהם לא עומד בביקוש.


לפי SEMI, הגידול במכשירים ניידים עם יכולת אינטרנט והעלייה של האינטרנט של הדברים המריצו את הביקוש להתקני חיישנים, מערכות מיקרו אלקטרו מכניות, אנלוגיים, הספק ושבבים קשורים. ההתקנים האלה אמנם קריטיים כדי לאפשר את העידן החדש של המיחשוב, אבל היישומים לא מצריכים יכולת ייצור הכי מתקדמת. הגידול הזה בביקוש "מפיח חיים חדשים" אצל יצרני ה-8 אינטש, אמר SEMI.

.

עוד בתחום תוכנות משובצות

כתבות נוספות בתחום

‫תוכנות משובצות‬
סולאראדג' הודיעה על מינויו של צבי לנדאו כממלא מקום המנכ"ל בשל מחלתו של גיא סלע
זאת בשל מחלתו של סלע שחייבה אותו לצאת לחופשה מיידית. במקביל הודיע ההחברה על מינויו של אורי בכור כקצין תפעול ראשי
קרא עוד
‫תוכנות משובצות‬
יצרנית מכוניות היוקרה פורש משקיעה ב-TriEye בסבב של 19 מיליון דולר.
Porsche מצטרפת לאינטל ולקרן גרוב ונצ'רס של דב מורן, שהוא גם יו"ר החברה
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות