פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

מדיה-טק נכנסת לאינטרנט של הדברים

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוני

 

Mediatek_MT1389DE
 

 

מדיה-טק, שהנתח שלה בעסקי הסמארטפונים צלל בשנתיים האחרונות, פונה למוצרים חדשים כמו שבבים לאינטרנט של הדברים כדי לגרום להגדלת המכירות.

מדיה-טק עוברת למוצרים מגבירי מכירות שברבעון השלישי הכניסו בערך שליש מהכנסות החברה. החברה צופה ששבבים לאינטרנט של הדברים, קונסולות משחקים ו-ASICs יתרמו כשליש מההכנסות הכוללות של מדיה-טק השנה.

החברה מוכרת מכשירי האינטרנט של הדברים ללקוחות חדשים כגון אמזון, גוגל וחברות אינטרנט סיניות אחרות שמדיה-טק סירבה לנקוב בשמן. מדיה-טק אמרה שהיא גם ייצרה שבבים, כולל ASICs, שנכנסים לקונסולות משחקים עבור סוני ומיקרוסופט.

המעבר של החברה מיצרניות סמארטפונים סיניות אל ענקיות האינטרנט של העולם הגיעה כשאפל אמרה שהיא עשויה להתחיל לקנות מודמים מהחברה הטאיוואנית בעתיד, לדברי הוול סטריט ג'ורנל. מדיה-טק מוכרת שבבים לסמארטפונים לכל יצרניות הטלפונים הגדולות פרט לאפל.

החוזקות של מדיה-טק באינטרנט של הדברים כוללות תכנונים קיימים של חיישנים, מעבדים, תקשורת וצריכת חשמל, אמר מנהל הכספים הראשי דייוויד קו בשיחת ועידה לדיון בתוצאות הכספיות של החברה ברבעון השלישי של 2017.

עסקי האינטרנט של הדברים צומחים, אבל הדרך לשוק שכולל מקררים, טלוויזיות ומזגנים עדיין לא ברורה.
מגזר הצמיחה של מדיה-טק מרוויח מביקוש גדל במהירות לאופניים שיתופיים בסין, עוזרות קוליות, ASICs לקונסולות משחקים וממירי טלוויזיה.

החברה מוכרת את המעבד הארבע ליבתי שלה לטבלטים לתוך Amazon Echo, מוצר שצפוי לגדול ליותר מ-25 מיליון מכשירים, כולל שבבי עיבוד וקישוריות בשווי $7 עד $8, לדברי רנדי אדמס, אנליסט של קרדיט סוויס בטאיפה.

"אנחנו מעריכים שעסקי הצמיחה יעלו ב-30-35 אחוז לעומת השנה הקודמת ב-2017, ויתרמו 25-30 אחוז מהמכירות של החברה עם שולי רווח גולמי של יותר מ-40 אחוז, והתנופה תישמר לתוך 2018-19", אמר אדמס בדוח מה-1 בנובמבר.

מדיה-טק אמרה שהיא מתמודדת עם תחרות מחירים חזקה בעסקי הסמארטפונים, במיוחד בסין. עסקי הסמארטפונים ב-2017 ובשנה שעברה היו "ללא שינוי", אמרה מדיה-טק, כי יותר יצרני טלפונים כולל אפל, וואווי וסמסונג משתמשים בתכנוני שבבים משלהם, במיוחד בטלפונים המתקדמים.

עוד בתחום תוכנות משובצות

כתבות נוספות בתחום

‫תוכנות משובצות‬
פולקסווגן ו-NXP מציגות את המכונית הראשונה שמשתמשת ב-UWB כדי להילחם בגניבה באמצעות מימסר
היכולת לקבוע במדויק מידע מרחבי עם דיוק מאוד גבוה עד כדי סנטימטרים בודדים ועם השהיה קצרה, הופכת את UWB, או טכנולוגיה לטיווח מדויק, לאידיאלית...
קרא עוד
‫תוכנות משובצות‬
בגל הבא של מכשירי האינטרנט של הדברים עם בלוטות' אולי לא יהיו סוללות
בלוטות' 5 החדש מציע שיפורים בביצועים בהשוואה לבלוטות' הוותיק: טווח ארוך פי ארבעה, מהירות כפולה וקצב העברה פי שמונה
קרא עוד
תגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות