פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל
picture
 NXP סמיקונדקטורס הודיעה על זמינות של המיקרובקר (MCU) האלחוטי התומך בריבוי פרוטוקולים הראשון בתעשייה המבוסס על שבב יחיד ובעל יכולות יישום מקיפות: משפחת Kinetis KW41Z . בנוסף לתמיכה בהפעלה בו-זמנית של Bluetooth low energy (BLE) בגרסה 4.2ופרוטוקול Thread המבוסס על תקןIEEE 802.15.4, משפחת המיקרובקרים הנוכחית בעלת זיכרון גדול (עד512KBפלאשו-128KBSRAM) בכדי להריץ גם יישומים מלאים.

 

המשפחה מבוססת מעבד ליבהARM Cortex-M0+ ומציעה תכנת BLE (stack) בעלת הסמכה ותכנת Thread(stack)הצפויה לעבור הסמכה בקרוב. אלה מוצעות על-מנת לפשט את אתגרי הפיתוח הכרוכים ביצירת רשתות של התקנים מחוברים בצורה חלקה. ילאור הביקוש הגובר להתקני IoT המתקשרים זה עם זה באופן אמין, Thread מציעה טכנולוגיית רישות mesh יציבה מבוססת IP לרשת ייעודית מאובטחת, אמינה וניתנת להרחבה. במקביל גדל הביקוש גם שההתקנים המחוברים יכללו פרוטוקולי BLE ובכך לאפשר בקרה וניטורל התקנים אלו היישר ממכשיר חכם כמו טבלט או טלפון חכם כמו גם להשתתף ברשת Thread לבקרה וניטור עקיפים בבית או באמצעות הענן. בנוסף, טכנולוגיית BLE מספקת דרך קלה להוסיף התקן IoT לרשת Thread באופן מאובטח. ה-Kinetis KW41Z עם יכולת התמיכה בריבוי הפרוטוקולים הוא פתרון חסכוני הממלא את הדרישות האלו וגם מפחית את עלות ומורכבות התכנון תוך השגת ממדים פיזיים קטנים ביותר.


"עם המיקרובקרKinetis KW41Z של NXP, בעל יכולות ריבוי הפרוטוקולים, אנו יכולים להקים רשת mesh המורכבת ממספר רב של התקנים העושים שימוש ב-Thread ותקשורת נל"ן(Point-to-Point) באמצעות BLE. באופן זה אנו מספקים ללקוחותינו את הגמישות וקלות השימוש האולטימטיביות הדרושות לפקח על תאורת ה-LED והמשאבות שבאקווריום," אמר כריס קלאו, נשיאC2 Development, Inc..


"אספקת קישוריות חלקה וקלה לשימוש הינה קריטית להתפתחות ה-IoT," אמרעמנואל סמבווי, סגן נשיא לתחום המיקרובקרים ומוצרי קישוריות ב-NXP. "העובדה שאנו הראשונים בתעשייה שמציעים פתרון מלא באמת ליצירת מוצרים מבוססי Threadו-BLE המוכנים לשוק מאפשרת למפתחים לתרום להתפתחות התחום ולעצב אותו."
שותפים ומפתחים בחברות צד שלישי של NXP, כגון Rigado,ממנפים את ה-KW41Z בכך שמציעים מודוליםמוכנים להטמעה ובעלי הסמכה רגולטורית. מודולים אלה מוצעים עם כלי חומרה וקושחה, תמיכה בתכנון הנדסי ושירותי התאמ ההמאיצים באופן ניכר את הפיתוח וזמן היציאה לשוק.


"הודות לשילוב הייחודי של Threadו-BLE ב- KW41Z, מודולה- R41Z החדש שלנו מציע למפתחים פתרון המקצר את משך זמן היציאה לשוק ובמקביל מבטיח שהיסודות של המוצר המקושר שלהם מאובטחים וסקלביליים," אמר קווין טייל,מנהל השיווק הראשי של Rigado.

עוד בתחום רכיבים

כתבות נוספות בתחום

‫רכיבים‬
הסיליקון קרביד משיג את יעדי הביצועים של המערכות במכוניות היברידיות וחשמליות
סיליקון קרביד יכול להתגבר על המגבלות המבניות של הסיליקון, ולספק רמות של ביצועים שאי אפשר היה להשיג קודם
קרא עוד
‫רכיבים‬
ECI, פעם ספינת דגל ישראלית, נמכרת לריבון האמריקנית בחצי מיליארד דולר
ענקית התוכנה ממסצ'וסטס תשלם לבעלי מניות ECI סך של 324 מיליון דולר במזומן ועוד כ-32.5 מיליון מניות של ריבון
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות