פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל
751 051
 

 

מפעלי השבבים ימשיכו לקבל הרבה הזמנות לשבבי חיישני זיהוי טביעת אצבע כדי למלא את קיבולת הייצור של 8 אינטש שלהם ב-2017, לפי מקורות בתעשייה.

בינתיים, מובילת השוק הוותיקה Fingerprint Cards (FPC) נתקלת ביותר תחרות מצד שחקנים מסין וטאיוואן, ביניהם Egis Technology (Egistec), Goodix Technology ו-Silead.


הביקוש לחיישני טביעת אצבע יגיע ל-400 מיליון יחידות ב-2017, והספקים מתכוונים לגוון את מקורות הייצור שלהם כדי למזער את סיכוני הייצור וגם כדי להשיג עלויות ייצור נמוכות יותר בשוק היותר תחרותי, ציינו המקורות.
Taiwan Semiconductor Manufacturing Company (TSMC) ו-Semiconductor Manufacturing International (SMIC) זוהו בעבר כשותפות הייצור העיקריות של ספקי חיישני טביעת האצבע. יותר מפעלי ייצור מקבלים פניות בגלל ביקוש איתן בשוקי הקצה, ציינו המקורות.
מפעלי ה-8 אינטש של TSMC השיגו הזמנות מ-FPC, גודיקס ואגיסטק, ציינו המקורות. SMIC היא עדיין שותפת הייצור העיקרית של FPC, אמרו המקורות, והוסיפו שהמפעל הסיני קיבל גם חוזה מ-Silead לייצר חיישני טביעת אצבע.
FPC הייתה הספקית היחידה של חיישני טביעת אצבע לסמארטפונים של וואווי. החל מ-2016, חיישני טביעת האצבע של Silead וגודיקס אומצו במכשירי רמת הכניסה ורמת הביניים של וואווי, ציינו המקורות. הביקוש החזק מוואווי מגדיל את המכירות של Silead וגודיקס, במיוחד של Silead.
Silead תתחיל לספק חיישני טביעת אצבע לסמארטפונים המתקדמים של וואווי במחצית השנייה של 2017, אמרו המקורות. Silead תוכל אז להחליף את FPC כספקית חיישני טביעת האצבע הגדולה ביתר של וואווי.
Globalfoundries קיבלה הזמנות מ-Silead וההספקה כבר התחילה בסוף 2016, אמרו המקורות. הספקת חיישני טביעת האצבע ל-Silead ממשיכה להתרחב והניעה אותה לאמץ אסטרטגיה של שני מקורות.
למרות הקיטון בהזמנות מוואווי, FPC מספקת חיישני טביעת אצבע לכל הסמארטפונים הקיימים של אופו ולרבים מהדגמים של ויוו, אמרו המקורות. אסוסטק, לנובו, שיאומי ו-ZTE נמנות אף הן על הלקוחות של FPC.
גודיקס חברה ל-TSMC ולחברה המלזית סילטרה. נפוצו שמועות בתעשייה שגודיקס ביצעה הזמנות במפעל של United Microelectronics (UMC) בהג'יאן בגלל הביקוש החזק שלה, ופנתה ל-CSMC Technologies בחיפוש אחר קיבולת ייצור נוספת.
אגיסטק נהגה לייצר את מוצרי חיישני טביעת האצבע שלה רק אצל TSMC. אגיסטק התחילה כנראה לעבוד עם Vanguard International Semiconductor (VIS) כדי למלא את הביקוש האיתן שלה ב-2017 שיגרמו הזמנות לסמארטפונים החדשים של סמסונג.עוד בתחום רכיבים

כתבות נוספות בתחום

‫רכיבים‬
הסיליקון קרביד משיג את יעדי הביצועים של המערכות במכוניות היברידיות וחשמליות
סיליקון קרביד יכול להתגבר על המגבלות המבניות של הסיליקון, ולספק רמות של ביצועים שאי אפשר היה להשיג קודם
קרא עוד
‫רכיבים‬
ECI, פעם ספינת דגל ישראלית, נמכרת לריבון האמריקנית בחצי מיליארד דולר
ענקית התוכנה ממסצ'וסטס תשלם לבעלי מניות ECI סך של 324 מיליון דולר במזומן ועוד כ-32.5 מיליון מניות של ריבון
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות