פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

מסלול אישור לחומרה של רשתות פתוחות

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוני
ONIE
 ציוד רשתות כמו מתגי אתרנט יכול עכשיו לקבל אישור "תואם ONIE".

 

ציוד רשתות כגון מתגים ונתבים באופן מסורתי יוצר ממערכות קנייניות שבהן הייתה ליצרן שליטה על החומרה ומערכת ההפעלה. כלומר, עד שפייסבוק פתחה את הדלת לחומרת רשת פתוחה. כיום, פרויקט הקוד הפתוח (OCP) מניע את התנועה לעבר הפיכת תכנוני החומרה של מוצרי רשת לפומביים. כמובן, אם ציוד רשת לא מתקשר כמו שצריך, לא תהיה לכם ממש רשת.


כאן נכנסת לתמונה מעבדת יכולת הפעולה ההדדית של האוניברסיטה של ניו המפשייר (UNH-IOL). מעבדת התאימות הידועה הזאת שהיא גם הפוסקת בכל מה שקשור לתקשורת נתונים השיקה את שירותי בדיקת הרשתות הפתוחות שלה שבה אפשר לבדוק מוצרים שמיועדים לסביבת ההתקנה של רשתות פתוחות (ONIE). EE Times שוחח עם דייוויד וולף, מהנדס בכיר לטכנולוגיות של מרכזי נתונים ב-UNH-IOL, על תוכנית הבדיקות והאישורים שלהם ומה המשמעות של ONIE מבחינת טכנולוגיות רשתות.

 

"OCP לוקח את הרעיון של תוכנת קוד פתוח ומיישם אותו בחומרת רשתות", אמר וולף. "זה הופך את התכנונים של החומרה לפומביים, ונותן למהנדסים ולמפעילי רשתות יותר גמישות ליישם תכונות ספציפיות תוך הורדת עלויות. זה יוצר חומרה שהיא 'קופסה לבנה'". אבל יש עלות לשימוש בחומרה ובתוכנה ובשינוי שלהן.
"אם אתם קונים ציוד ממשלב מערכות", המשיך וולף, "אתם יודעים שכל הציוד נבדק ואתם יודעים למי לפנות אם משהו לא פועל. כדי לבצע את השילוב בעצמכם אתם צריכים שיהיו לכם הידע וגם אפשרות לאמת את יכולת הפעולה ההדדית". UNH-IOL לא יכולה אמנם לבדוק את יכולת הפעולה ההדדית ברשת של כל אחד, אבל המעבדה יכולה לוודא שציוד תואם למפרטים של ONIE. בדיקות תאימות מגבירות את הביטחון שמוצרי חומרת רשתות יתקשרו ביניהם.

במהלך בדיקת התאימות, ציוד הרשת חייב להראות שהוא יכול למצוא כל מערכת הפעלה לרשתות (NOS) תואמת ONIE על ידי הפעלת שגרת האתחול שלו ומציאת מנהל ההתקנה של ה-NOS. אפשר להטעין את ה-NOS מרשת IPv4 או IPv6, דרך חיבור USB או משרת TFTP. אחרי שה-NOS מוטענת, הבדיקות נמשכות על ידי אימות יכולת הפעולה ההדדית עם ציוד רשת אחר, ולמעבדה יש כמעט כל ציוד כזה שקיים. ל-UNH-IOL יש הרבה מקרי בדיקה שהיא יכולה להריץ כדי לבדוק את התאימות לתקנים של ONIE.עוד בתחום רכיבים

כתבות נוספות בתחום

‫רכיבים‬
הסיליקון קרביד משיג את יעדי הביצועים של המערכות במכוניות היברידיות וחשמליות
סיליקון קרביד יכול להתגבר על המגבלות המבניות של הסיליקון, ולספק רמות של ביצועים שאי אפשר היה להשיג קודם
קרא עוד
‫רכיבים‬
ECI, פעם ספינת דגל ישראלית, נמכרת לריבון האמריקנית בחצי מיליארד דולר
ענקית התוכנה ממסצ'וסטס תשלם לבעלי מניות ECI סך של 324 מיליון דולר במזומן ועוד כ-32.5 מיליון מניות של ריבון
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות