פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

 

qualcomm_logo
 


קוואלקום טכנולוגיות, הכריזה על חיישני טביעת אצבע במהלך ועידת Mobile World Congress שנערכה בשנחאי. הדור הבא של פתרונות טביעת האצבע העל-קוליים, שיכללו פיצ׳רים חדשים ומשופרים לעומת Snapdragon Sense, הדור הקודם של טכנולוגיית זיהוי טביעות האצבע של קוואלקום. סדרת הפיצ׳רים כוללת חיישנים למסכים, זכוכית ומתכת; זיהוי מחוות כיווניות; וזיהוי טביעות אצבע והפעלת מכשירים מתחת למים. זהו גם הפתרון הנייד העל-קולי המשולב המסחרי הראשון שהוכרז, אשר מסוגל לזהות דופק וזרימת דם ומספק חווית אימות ניידת משופרת.

״אנחנו נרגשים להכריז על Fingerprint Sensors של קוואלקום, משום שאפשר לתכנן ולהתאים אותם כך שיתמכו במכשירים בעלי עיצוב מלוטש וחדשני, בחוויות אימות זהות יחודיות ובאבטחה ניידת משופרת״, אמר סשו מאדהאוואפדי, סגן נשיא ניהול מוצרים בקוואלקום טכנולוגיות בע״מ. ״זה מעניק ליצרני ציוד מקורי (OEMs) ומפעילים את האפשרות להציע מכשירים מובחנים ומובדלים באמת, אשר מספקים ערך מוסף במכשירים חדשים ופורצי דרך״.


Fingerprint Sensor for Display של קוואלקום הוא הפתרון הנייד העל-קולי הרב שימושי הראשון שהוכרז באופן מסחרי, אשר מסוגל לסרוק, לרשום ולזהות טביעות אצבע דרך מסכיי OLED בעובי של עד 1,200 מיקרומטר. Fingerprint Sensors for Glass and Metal של קוואלקום הם הפתרונות המסחריים הראשונים שהוכרזו, אשר מסוגלים לסרוק דרך כיסוי זכוכית בעובי מירבי של 800 מיקרומטר או אלומיניום בעובי של עד 650 מיקרומטר – שיפור בהשוואה ליכולות של חיישני הדור הקודם, אשר תמכו בזכוכית או מתכת בעובי 400 מיקרומטר.


חיישני טביעות האצבע של קוואלקום תוכננו לשמש הן כפתרונות המשולבים בפלטפורמת Snapdragon הניידת של קוואלקום, והן כחיישנים עצמאיים שאותם ניתן להטמיע בפלטפורמות אחרות. חיישני טביעות האצבע של קוואלקום לזכוכית ומתכת פותחו בהתאמה לפלטפורמות הניידות Snapdragon 660 ו-630, אשר הוכרזו לאחרונה; וכל חיישני טביעות האצבע של קוואלקום למסכים, זכוכית ומתכת פותחו תוך שמירה על תאימות עם פלטפורמות ניידות עתידיות – Snapdragon או אחרות.


בהשוואה לדור הקודם, סדרת הפיצ׳רים החדשה מעניקה למפעילים ויצרני ציוד מקורי גמישות עיצובית רבה יותר, בכך שהיא מאפשרת להם לבדל את המוצרים שלהם ביתר קלות באמצעות עיצובים יחודיים ופיצ׳רים מתקדמים. חיישני טביעות האצבע של קוואלקום לזכוכית ומתכת צפויים להיות זמינים ל-OEMs כבר החודש, ומתוכננים להיות מוטמעים במכשירים מסחריים שיושקו במחצית הראשונה של שנת 2018. חיישן טביעות האצבע של קוואלקום למסכים צפוי להיות זמין ל-OEMs לצרכי בדיקה ברבעון הרביעי של השנה הנוכחית.


קוואלקום טכנולוגיות תחבור אל Vivo Communication Technology בע״מ, ותדגים את חיישני טביעת האצבע של קוואלקום למסכים ומתכת על גבי גירסאות מותאמות של מכשירי VIVO XPlay 6. קוואלקום טכנולוגיות תדגים גם את יכולותיו של חיישן טביעות האצבע של קוואלקום למסכים באמצעות מכשיר מותאם, שפותח ותוכנן לצרכי הדגמה בלבד. ניתן לצפות בכל ההדגמות בביתן של קוואלקום טכנולוגיות ב-MWC שנחאי: W5.E90 באולם W5.

עוד בתחום רכיבים

כתבות נוספות בתחום

‫רכיבים‬
מוטורולה סולושנס רכשה את יצרנית מצלמות הגוף WatchGuard
רכישה זו מצטרפת למספר מהלכים שביצעה החברה בשנה וחצי האחרונות, במסגרתן רכשה את חברת Avigilon המתמחה במערכות וידאו לאבטחה המשלבות בינה...
קרא עוד
‫רכיבים‬
רשתות G5 פרטיות צפויות לתת דחיפה לאינטרנט של הדברים התעשייתי
להכנסה לשימוש של טכנולוגיית G5 יהיו השלכות מקיפות על האינטרנט של הדברים התעשייתי אבל היא לא תשפיע על כל היישומים שלו בטווח הקצר, לדברי...
קרא עוד 

תגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות