פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

מערכת הפעלה חדשה ל-IOT

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוני
A
2377 spl1
 צילום יח"צ Arduino

 

התמיכה של Arduino במכשירי האינטרנט של הדברים ומחשבים עם לוח אחד (SBCs) מבוססי לינוקס שהוכרזה ב-Embedded Linux Conference+Open IoT Summit NA במרץ חיזקה את ההתמקדות של Arduino בפיתוח של האינטרנט של הדברים שמחובר לענן, והרחיבה את ההגעה שלה למחשוב קצה. היו כנראה כמה גורמים למהלך הזה -- המורכבות הגדלה של פתרונות האינטרנט של הדברים, ובאופן משני עניין רב יותר בלוחות של Arduino שמריצים לינוקס.


ב"ערבוב" של קהילות פיתוח להמונים -- Arduino, Raspberry Pi ו-BeagleBone -- התמיכה של Arduino בלוחות מבוססי לינוקס מורידה את חסם הפיתוח למכשירי האינטרנט של הדברים על ידי שילוב צומתי החיישנים והאקטואטורים של Arduino עם לוחות עם כוח עיבוד רב יותר כמו Raspberry Pi ו-BeagleBone. תוסיפו לזה אשף אינטרנטי ידידותי למשתמש כדי לחבר את לוחות הלינוקס דרך הענן וזה מפשט את כל התהליך.


התמיכה המורחבת של הפלטפורמה האינטרנטית Arduino Create המחוברת לענן ביותר ארכיטקטורות היא התפתחות בלתי נמנעת וטבעית של המשימה של Arduino שנוצרה מתוך מחשבה לפשט טכנולוגיות מסובכות באמצעות תוכנת קוד פתוח קלה לשימוש, שמאפשרת לכל אחד לחדש על ידי הפיכת טכנולוגיות מורכבות לפשוטות לשימוש.


Arduino מתמקדת עכשיו גם בתוכנת האינטרנט של הדברים כדי לתמוך טוב יותר בפלטפורמות חומרה מרובות, אמר לוקה סיפריאני, מנהל המידע הראשי של Arduino. "החומרה היא הליבה שלנו, אבל עכשיו התוכנה תהיה באותה רמת חשיבות".
הפיתוח של האינטרנט של הדברים נמצא בכל מקום -- הוא מתפרש על פני כל השווקים האנכיים -- ולכן Arduino הפנתה את המיקוד שלה להספקת פלטפורמה מקוונת משולבת פשוטה לשימוש, Arduino Create, שהוכרזה לפני כמה שנים. בזמנו, העורך האינטרנטי של Arduino איפשר למפתחים/ יצרנים לכתוב קוד ולהעלות שרטוטים או תוכניות לכל לוח של מיקרו בקר Arduino או Genuino, כשה-Sketchbook נשמר בענן.


מאז Arduino שדרגה את פלטפורמת הענן שלה כדי לאפשר התקנה של תוכניות Arduino במכשירי האינטרנט של הדברים מבוססי לינוקס, החל מנובמבר שעבר במכשירים מבוססי ארכיטקטורות Intel x86. עכשיו המפתחים יכולים להתקין שרטוטי Arduino במערכות לינוקס שתומכות במעבדי ארם כגון Raspberry Pi ו-BeagleBone.

עוד בתחום רכיבים

כתבות נוספות בתחום

‫רכיבים‬
הסיליקון קרביד משיג את יעדי הביצועים של המערכות במכוניות היברידיות וחשמליות
סיליקון קרביד יכול להתגבר על המגבלות המבניות של הסיליקון, ולספק רמות של ביצועים שאי אפשר היה להשיג קודם
קרא עוד
‫רכיבים‬
ECI, פעם ספינת דגל ישראלית, נמכרת לריבון האמריקנית בחצי מיליארד דולר
ענקית התוכנה ממסצ'וסטס תשלם לבעלי מניות ECI סך של 324 מיליון דולר במזומן ועוד כ-32.5 מיליון מניות של ריבון
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות