פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל
blur colorful computer 254311
 אינטרנט. איור: pexels.com

ח"כ אורי
מוקדם יותר החודש המכון הלאומי לתקנים וטכנולוגיה פרסם טיוטה של המלצות לתכונות אבטחה ליצרני מכשירי האינטרנט של הדברים, כדי להבטיח שלקוחות שמתקינים מכשירי האינטרנט של הדברים יוכלו לצפות לרמה מינימלית של תכונות שיאפשרו אבטחה במכשירים המחוברים שלהם.
אבטחה באינטרנט של הדברים היא תכונה שעדיין נחשבת תוספת יקרה או מחשבה אחרי מעשה בפיתוח של שבבים ומערכות שמחוברים לרשתות. כולנו מדברים על שינוי דיגיטלי וההשפעה שיכולה להיות לאינטרנט של הדברים על ענפים מכל הסוגים, אבל אבטחה עדיין לא מוזכרת כחלק מהצעת הליבה של יישום האינטרנט של הדברים. אולם, עם יותר ויותר מודעות להשפעה הפוטנציאלית של פריצות לרשת, המחשבה איך ליישם אבטחה תופסת תאוצה.
למעשה, ABI Research חוזה שההספקה הגלובלית הכוללת של חומרה עם אבטחה מוטבעת תוכפל עד 2023, ותעבור את הסף של 4 מיליארד דולר. זה בגלל ביקוש גובר לאבטחה מוטבעת במגזרי התעשייה והרכב, שלדברי החברה מניע את השוק של טכנולוגיות כמו מיקרו בקרים מאובטחים ומודולי פלטפורמה מהימנים (TPM).
חברת המחקרים אמרה שמיקרו מעבדים ו-TPM מאובטחים קונים אחיזה. יש ביקוש לגרסאות מאובטחות של מיקרו בקרים לשוק האינטרנט של הדברים בערים, בתי מגורים ובניינים חכמים וגם בשירותים הציבוריים והאינטרנט של הדברים התעשייתי. יכולות עיבוד וביצועים משופרות של הבקרים איפשרו הכללת תכונות אבטחה שפועלות היטב עם אימפרטיבים מוטבעים ודטרמיניסטיים.
NXP ורנסס מציעות שתיהן פלטפורמות של מיקרו בקרים מאובטחים (קינטיס וסינרג'י, בהתאמה) שהצלחתן הוכחה מאז הפצתן, לדברי ABI. היא מוסיפה שמתמודדות חזקות אחרות בשוק החומרה עם אבטחה מוטבעת הן מיקרוצ'יפ, סייפרס (שבקרוב תהיה חלק מאינפיניון), רדפיין, נובוטון, Maxim Integrated, גודיקס, TI ומדיה-טק. בתחום ה-TPM, ABI אמרה שאינפיניון ו-STMicroelectronics ערוכות להרוויח הרבה בשוק הזה. בנוסף ל-STMicroelectronic יש גם היבטים של אבטחה שמשולבים ישירות במיקרו בקר שלה.

 

עוד בתחום רכיבים

כתבות נוספות בתחום

‫רכיבים‬
ECI, פעם ספינת דגל ישראלית, נמכרת לריבון האמריקנית בחצי מיליארד דולר
ענקית התוכנה ממסצ'וסטס תשלם לבעלי מניות ECI סך של 324 מיליון דולר במזומן ועוד כ-32.5 מיליון מניות של ריבון
קרא עוד
‫רכיבים‬
"חברות החומרה בתחום הרובוטיקה זוכות כיום להתעניינות מצד קרנות הון סיכון"
כך אומר תום ראיין, מנכ"ל MassROBOTICS בתשובה לשאלת CHIPORTAL במהלך ביקור במתקני הארגון בנמל בוסטון. הביקור התקיים במסגרת כנס Science in the age of experience...
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות