פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל
Marvell logo
 מארוול

מארוול טכנולוגיות וחברת Argus Cyber Security, הפועלת בתחום אבטחת סייבר לכלי רכב, הודיעו כי פתרון האתרנט ((Ethernet Argus IDPS ישולב במתג המאובטח לתעשיית הרכב  Marvell 88Q5050. השילוב יספק יכולת אבטחה משופרת למתג האתרנט בעל שמונה היציאות בקיבולת גיגהביט אחד.

 

הפתרון המשולב מעצים את יכולותיהם של מפתחי רכיבים מקוריים (OEM) ליישם יכולות אתרנט מתקדמות, תוך אפשרות למנוע מתקפות סייבר על כלי רכב ולהגיב עליהן. בנוסף, הפתרון עובד בשילוב עם מערכות ההגנה ארוכת הטווח Argus Lifespan Protection על מנת להציע ליצרני OEM ולמנהלי ציי רכב מודעות לתמונת המצב בזמן אמת, ואפשרות לזהות מתקפות באמצעות ניתוח Big Data לכל רוחב צי הרכב, יחד עם יכולות מניעה ובלימה של המתקפות האלה לפני שהן גורמות לנזק אמיתי, והכל באמצעות עדכונים משודרים באלחוט (OTA).


לדברי טים לאו, מנהל מוצרי רשת לתעשיית הרכב במארוול: "מארוול מספקת לתעשיית הרכב רשתות אתרנט העומדות בביקוש לרוחב פס המאפיינים יישומים הפועלים כיום במכוניות, תוך הגנה על בטיחות הנהגים. המחוייבות הזאת דורשת אבטחת סייבר רב-שכבתית ופתרון Ethernet IDPS של Argus מסייע להבטיח כי הרשת אכן מוגנת מפני מתקפות זדוניות, תוך שהנהגים נהנים מקישוריות – ומאבטחה גבוהה". שילוב טכנולוגיות אתרנט אל תוך הרשת הפועלת ברכב, והדרישה הגוברת לרוחב פס לטובת אפליקציות מתקדמות, מציגות אתגרים גוברים הנוגעים לאבטחת סייבר, וסיכונים לתעשיית הרכב. Argus מציעה פתרון לבעיה הזאת, באמצעות מערכת Ethernet IDPS. השילוב של Ethernet IDPS אל תוך מתג Marvell 88Q5050 מאפשר המשך החדשנות בתחום – בסביבת אבטחה משופרת.


לדברי יורם ברהולץ, מנהל פיתוח עסקי בארגוס אבטחת סייבר: "שיתוף הפעולה עם מארוול מספק ליצרני OEM אבטחת סייבר רב-שכבתית מקיפה לרשתות אתרנט, ויסייע להבטיח אל יכולתה של התעשיה לעמוד בביקוש לאפליקציות מתקדמות מבלי להגדיל את החשיפה למתקפות סייבר. ארגוס פועלת להגנה על כלי רכב מקושרים והסביבה האקולוגית המקיפה שלהם, לאורך כל מחזור חיי המערכות האלה, תוך צמצום משמעותי של סיכוני הסייבר בתעשיית הרכב".


Argus Ethernet IDPS היא שכבת הגנת סייבר לרשתות אתרנט בכלי רכב. שכבת האבטחה המשופרת הזאת מנטרת את הרשת ומזהה פעילות זדונית, מאבחנת מתקפות ומונעת מהן לפגוע ברכב. הפתרון אותו פתחה ארגוס מדווח על מתקפות אותן אבחן, גם כאשר נחסמו בפועל – ומעביר את הדיווח הזה אל כלי ההגנה לכל אורך מחזור חיי המערכת, Argus Lifespan Protection, על מנת להציע תובנות והמלצות לפעולה, המתורגמות לרמת אבטחת סייבר לכל רוחב צי הרכב.

 

עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

שבבים
Eye-Net השלימה בהצלחה פתרון מבוסס סלולרי למניעת תאונות
החברה תשלים תצורה המאפשרת מסחור ושימוש על ידי מיליוני משתמשים עד סוף 2020.
קרא עוד
שבבים
מרכז מצוינות סיני-ישראלי להדפסת ננו חומרים יוקם בבר אילן
האקדמיה הלאומית הסינית למדעים תקים ביחד עם אוניברסיטת בר אילן מרכז מצוינות הכולל מעבדת מחקר להדפסת חומרים...
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות