פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

אודיוקודס: הכנסותשל 46.6 מיליון דולר ברבעון הראשון

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוני
shabtai adelsberg
 שבתאי אדלרסברג, נשיא ומנכ"ל אודיוקודס

אודיוקודס, ספקית פתרונות תקשורת קולית המאפשרים לעסקים ולספקי שירותים לעבור לרשתות IP מלאות, פרסמה היום את תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון אשר הסתיים ביום 31 במרץ 2019.

ההכנסות ברבעון הראשון של שנת 2019 הסתכמו ב-46.6 מיליון דולר, לעומת 45.8 מיליון דולר ברבעון הרביעי של שנת 2018 ו-42.4 מיליון דולר ברבעון הראשון של שנת 2018.

הרווח הנקי הסתכם ברבעון הראשון של שנת 2019 ב-3.0 מיליון דולר, או 10 סנט למניה בדילול מלא, לעומת רווח נקי של 2.4 מיליון דולר, או 8 סנט למניה בדילול מלא, ברבעון הראשון של שנת 2018.

הרווח הנקי על בסיס Non-GAAP הסתכם ברבעון הראשון ב- 5.5 מיליון דולר, או 18 סנט למניה בדילול מלא, לעומת רווח נקי של 3.9 מיליון דולר, או 13 סנט למניה בדילול מלא, ברבעון הראשון של שנת 2018.

הרווח הנקי על בסיס Non-GAAP אינו כולל: הוצאות בגין תשלום מבוסס מניות; הפחתת נכסים בלתי מוחשיים; הוצאות או הכנסות בגין שיערוך התחייבות ה-Earn-Out בהקשר לרכישה של Active Communications Europe; הוצאות או הכנסות מימון בגין הפרשי שער בהקשר לשערוך נכסים והתחייבויות במטבעות שאינם דולר; הוצאות או הכנסות מס שלא במזומן בגין עדכון מיסים נדחים. התאמה בין הרווח הנקי GAAP ו-Non-GAAP מופיעה בטבלאות דוח רווח והפסד המצורפות להודעה לעיתונות זו.

תזרים המזומנים מפעילות שוטפת הסתכם ל- 8.3 מיליון דולר ברבעון הראשון של 2019. נכון ליום 31 במרץ 2019, היו בידי החברה מזומנים ושווי מזומנים, פיקדונות בנקאיים לטווח ארוך וקצר, ובטוחות סחירות לטווח ארוך וקצר בהיקף של 68.4 מיליון דולר, לעומת 65.4 מיליון דולר ב-31 בדצמבר 2018. העלייה בהיקף מזומנים ושווי מזומנים, פיקדונות בנקאיים ובטוחות סחירות בשנת 2019 נבעה מפעילויות תפעוליות והתקזזה, בחלקה, מהשימוש במזומן להמשך רכישת מניותיה הרגילות של החברה במסגרת תכנית רכישת המניות שלה ומתשלום דיבידנד.

"אנחנו שמחים לדווח על תוצאות כספיות איתנות לרבעון הראשון של 2019", אמר שבתאי אדלרסברג, נשיא ומנכ"ל אודיוקודס. "הצמיחה הבסיסית החזקה בשווקי התקשורת האחודה וה- UCaaS והמשך מגמת המעבר לרשתות all IP משפיעים באופן חיובי על התוצאות הכספיות שלנו. המשכנו ביישום האסטרטגיה בהתאם לתוכנית ההכנסות שלנו ל-2019, עם גידול של כ-10% בהשוואה לרבעון המקביל אשתקד, זאת במקביל לגידול ברווחים ויצירת תזרים מזומנים חזק מפעילות שוטפת."

"פריסות חדשות של רשתות תקשורת קולית בקרב לקוחות גדולים ופרויקטים לשדרוג רשתות של ספקי שירותי תקשורת ממשיכים לייצר צמיחה בשורת ההכנסות שלנו. ההשקעות שלנו באימוץ פתרון ה-One Voice בענן, ובעיקר הפתרון המשותף עם Microsoft Teams, החלו להניב פירות ברבעון הראשון של 2019, ואנו עדים להתחלות מעודדות של פרויקטים חדשים בתחום זה. שיתופי פעולה חזקים ומספר גדל והולך של לקוחות Tier-1 מבטאים את עוצמת עסקי ה- UC-SIP ופעילות הקישוריות שלנו. במקביל, אנו ממשיכים להשקיע בפעילות ה- Voice.AIהצומחת שלנו ואנו מזהים תוצאות ראשוניות מעודדות. אנו ממשיכים להשקיע באופן שקול במוצרי העתיד שלנו ולהמשיך ולהתמקד במקסום התשואה על השקעות אלו לטובת בעלי המניות שלנו", סיכם מר אדלרסברג.

מצ"ב תמונה של

עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

שבבים
יוניטרוניקס מדווחת על המשך צמיחה במכירות, ברווח התפעולי וברווח הנקי
יוניטרוניקס מפתחת ומשווקת בקרים מתוכנתים ותוכנות לניהול מערכות אוטומטיות מדווחת גם המשך הרחבת הפעילות...
קרא עוד
שבבים
Eye-Net השלימה בהצלחה פתרון מבוסס סלולרי למניעת תאונות
החברה תשלים תצורה המאפשרת מסחור ושימוש על ידי מיליוני משתמשים עד סוף 2020.
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות