פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל
gilat_satcom

חברת גילת רשתות לוויין המפתחת טכנולוגיה לרשתות תקשורת לווייניות, פתרונות ושירותים, מדווחת היום על תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון שהסתיים ב-31 במרץ, 2019.

דגשים עיקריים:
• הכנסות הרבעון הראשון של 2019 הסתכמו ב- 62.1 מיליון דולר, בהשוואה ל- 67.4 מיליון דולר ברבעון הראשון של 2018.
• המשך רווחיות חזקה:
o ברבעון הראשון של 2019 גדל הרווח התפעולי על בסיס GAAP ל- 4.5 מיליון דולר, עלייה של 21.7% בהשוואה ל- 3.7 מיליון דולר ברבעון הראשון של 2018. ברבעון הראשון של 2019 גדל הרווח התפעולי על בסיס Non-GAAP ל- 5.6 מיליון דולר, עלייה של 9.5% בהשוואה לרבעון הראשון של 2018.
o ברבעון הראשון של 2019 גדל הרווח הנקי על בסיס GAAP ב- 22.2% והסתכם בכ- 2.8 מיליון דולר או 5 סנט למניה בדילול מלא, בהשוואה לרווח נקי על בסיס GAAP של 2.3 מיליון דולר או 4 סנט למניה בדילול מלא, ברבעון הראשון של 2018. ברבעון הראשון של 2019 גדל הרווח הנקי על בסיס Non-GAAP ב- 5.4% והסתכם בכ- 4.0 מיליון דולר או 7 סנט למניה בדילול מלא, בהשוואה לרווח נקי על בסיס Non-GAAP של 3.8 מיליון דולר או 7 סנט למניה בדילול מלא ברבעון הראשון של 2018.
o ברבעון הראשון של 2019 גדל ה-EBITDA המתואם ב- 9.0% והסתכם ב- 8.2 מיליון דולר, או 13.2% מההכנסות.
• ההנהלה מאשררת את יעדיה לשנת 2019: טווח הכנסות של 275 מיליון דולר עד 295 מיליון דולר, רווח תפעולי על בסיס GAAP של 23 מיליון דולר עד 27 מיליון דולר ו-EBITDA מתואם של 38 מיליון דולר עד 42 מיליון דולר.
יונה עובדיה, מנכ"ל גילת התייחס לתוצאות: "אני שמח לדווח כי גילת המשיכה להציג תוצאות טובות ברבעון הראשון, ואני גאה על כך שגילת מקבלת הכרה בשוק כמובילה בתמסורת סלולרית 4G/LTE.
"התוצאות הולכות בד בבד עם התקדמות עסקית משמעותית בתחומי המיקוד האסטרטגיים שלנו: אינטרנט במטוסים (IFC) ותמסורת סלולרית.
השגנו אבן דרך משמעותית בתחום ה-IFC, עם בחירתה של Honeywell במודם המוטס של גילת כחלק מפתרון ה-JetWave שלה לתקשורת לוויינית. הפתרון המשותף של Honeywell וגילת ייפרס בשלב ראשון בסין לשימוש בטיסות פנים בסין ומחוצה לה, עם צפי להרחבה בהמשך לאזורים נוספים ברחבי העולם.

"בתחום התמסורת הסלולרית זכינו בחוזה משמעותי עם TIM Brasil לאספקת שירותי 4G לשוק האינטרנט של הדברים (IoT) בתחומי החקלאות. בשלב הראשון תספק גילת אלף טרמינלי VSAT לכיסוי סלולרי כחלק מתוכנית של TIM "4G TIM in the Field".
בנוסף ממשיכה גילת לעמוד בחזית שוק התמסורת הסלולרית LTE/4G, והוכרה על ידי חברת המחקר של התעשייה, NSR, כמובילה העולמית באספקת תמסורת סלולרית על גבי לוויין, עם נתח שוק של 35% מהמודמים שסופקו.

"כמו כן רשמנו התקדמות בעידן התקשורת הדיגיטלית החדש עם קבוצות לווייני NGSO (לוויינים המשייטים במסלול שאינו גאוסטציונרי) ורשתות 5G. המודם של גילת עבר בהצלחה, ניסוי חשוב שבוצע לראשונה אי פעם, במרכז בדיקות ה-5G של אוניברסיטת סוריי, במטרה לבחון קישוריות 5G על גבי לוויין הבדיקה של Telesat המשייט במסלול לווייני נמוך (LEO)."

מר עובדיה סיכם: "כפי שהודענו קודם לכן, הגדלנו באופן משמעותי את השקעתנו במו"פ בשנת 2019, על מנת לשמר את היתרון הטכנולוגי הקיים שלנו וכן להתקדם עם המוצרים שלנו הכוללים אנטנות IFC ומערכות NGSO, בכדי לתמוך בלווייני LEO ו-MEO וכן ב-5G. בעוד אנו מתקרבים לקראת סיומה של 2019, אנו שואבים עידוד מההזדמנויות העומדות בפנינו, ומכך שאנו מצליחים לשמר איזון אסטרטגי בין מימוש צבר הזמנות המוצרים, השקעה במובילות טכנולוגית, ושיפור הרווחיות שלנו."

 

עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

שבבים
יוניטרוניקס מדווחת על המשך צמיחה במכירות, ברווח התפעולי וברווח הנקי
יוניטרוניקס מפתחת ומשווקת בקרים מתוכנתים ותוכנות לניהול מערכות אוטומטיות מדווחת גם המשך הרחבת הפעילות...
קרא עוד
שבבים
Eye-Net השלימה בהצלחה פתרון מבוסס סלולרי למניעת תאונות
החברה תשלים תצורה המאפשרת מסחור ושימוש על ידי מיליוני משתמשים עד סוף 2020.
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות