פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

אודיוקודס מדווחת על הכנסות רבעוניות של 49.5 מ' ד'

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוני
shabtai adelsberg
 שבתאי אדלרסברג, נשיא ומנכ"ל אודיוקודס

אודיוקודס, ספקית פתרונות תקשורת קולית המאפשרים לעסקים ולספקי שירותים לעבור לרשתות IP מלאות, פרסמה היום את תוצאותיה הכספיות לרבעון השני אשר הסתיים ביום 30 ביוני 2019.


ההכנסות ברבעון השני של שנת 2019 הסתכמו ב-49.5 מיליון דולר, לעומת 46.6 מיליון דולר ברבעון הראשון של שנת 2019 ו-43.5 מיליון דולר ברבעון השני של שנת 2018.


הרווח הנקי הסתכם ברבעון השני של שנת 2019 ב-4.8 מיליון דולר, או 16 סנט למניה בדילול מלא, לעומת רווח נקי של 2.4 מיליון דולר, או 8 סנט למניה בדילול מלא, ברבעון השני של שנת 2018.


הרווח הנקי על בסיס Non-GAAP הסתכם ברבעון השני של שנת 2019 ב- 6.8 מיליון דולר, או 22 סנט למניה בדילול מלא, לעומת רווח נקי של 4.1 מיליון דולר, או 14 סנט למניה בדילול מלא, ברבעון השני של שנת 2018.


תזרים המזומנים מפעילות שוטפת הסתכם ל- 8.4 מיליון דולר ברבעון השני של 2019. נכון ליום 30 ביוני 2019, היו בידי החברה מזומנים ושווי מזומנים, פיקדונות בנקאיים לטווח ארוך וקצר, ובטוחות סחירות לטווח קצר בהיקף של 69.1 מיליון דולר, לעומת 65.4 מיליון דולר ב-31 בדצמבר 2018. העלייה בהיקף מזומנים ושווי מזומנים, פיקדונות בנקאיים ובטוחות סחירות בשנת 2019 נבעה מפעילויות תפעוליות והתקזזה, בחלקה, מהשימוש במזומן להמשך רכישת מניותיה הרגילות של החברה במסגרת תכנית רכישת המניות שלה ומתשלום דיבידנד ברבעון הראשון של שנת 2019.


"אנו גאים לדווח על תוצאות שיא לרבעון השני של 2019", אמר שבתאי אדלרסברג, נשיא ומנכ"ל אודיוקודס. "אנו ממשיכים ליהנות מצמיחה משמעותית בשווקי התקשורת האחודה (UC) והתקשורת האחודה כשירות (UCaaS), ומהמעבר של ספקי שירותי התקשורת לפתרונות ALL-IP. מגמות צמיחה אלו לצד מימוש תוכנית העבודה בקווי הפעילויות העסקיות מאפשרים לנו להמשיך ולהרחיב את עסקינו, תוך השגת יעילות פיננסית ותפעולית גבוהה יותר. לאור העובדה שהתעלינו על התחזית הפיננסית למחצית הראשונה של 2019, אנו בטוחים ביכולתנו להשיג השנה תוצאות טובות יותר מהיעד הראשוני שהצבנו, ולהציג הכנסות ורווחיות גבוהות יותר מאשר פורסמו בעבר.


"אנו ממשיכים להרחיב את השקעותינו בתחום מערכות מיקרוסופט Teams, כאשר שיתוף פעולה זה ממשיך ליצור עניין בשוק. אנו בטוחים ביכולתנו להבטיח צמיחה בפעילות תחום זה בשנת 2019 ומעבר לה. במקביל, אנו ממשיכים לפתח שיתופי פעולה חדשים עם שחקנים מובילים נוספים בשווקי ה-UCaaS וה-Contact Center ולהתקדם במאמצינו והשקעותינו בתחום ה-Voice ai. אנו ממשיכים להשקיע בפתרונותינו העתידיים ונותרים ממוקדים במקסום ההחזר על השקעות אלו לטובת בעלי המניות", סיכם אדלרסברג.

עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

‫שבבים‬
דיאולוג רוכשת את קריאייטיב צ'יפס הגרמנית תמורת 80 מיליון דולר
תרחיב את אחיזתה בתחום ה-IOT התעשייתי
קרא עוד
שבבים
"התעשייה המקומית עדיין לא שותפה לטרנד העולמי של התעשייה החכמה"
כך אמר נתנאל היימן ראש אגף כלכלה בהתאחדות התעשיינים במסגרת הוועידה השנתית Industry 4.0: תעשיה חכמה – כאן...
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות