פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

 

ST_LOGO
 

הכנס יעסוק בטכנולוגיות פורצות דרך בתחום הניידות, ויישומים בענף התעשייה והצרכנות; במהלכו יתקיימו הדגמות, דיוני פאנל והכרזה על ST-UP, אקסלרטור הסמיקונדקטור והחומרה של החברה לטיפוח סטארט-אפים ישראלים; את הכנס ינחה דני קושמרו, ויסגור ליאור סושרד.


ענקית ייצור השבבים העולמית STMicroelectronics, המספקת פתרונות סמיקונדקטור, תערוך את כנס ST Innovation Night במרכז החדשנות על שם שמעון פרס בתל אביב ב-29 באוקטובר (ג') בהשתתפות בכירים מהארץ ומחו"ל. הכנס יכלול דיוני פאנל והדגמות של טכנולוגיות ומוצרים בתחום הסמיקונדקטור המאפשרים ללקוחות ושותפי ST לתכנן ולבנות את מערכות הדור -הבא בתחומי האוטומוטיב, ויישומים בענף התעשייה והצרכנות. כמו כן, ST תכריז על הקבוצה הראשונה של הסטארט-אפים הישראלים עמם תשתף פעולה כחלק מפעילות האקסלרטור של החברה בישראל. הכנס נערך בשיתוף ובחסות שותפי ההפצה של STMicroelectronics בישראל: Arrow, Future Electronics ו- Avnet.


את האירוע ינחה שדרן חדשות 12 והמנחה דני קושמרו ותחתום הופעת אורח של אמן החושים ליאור סושרד, אשר הצטרף לאחרונה לענף הרובוטיקה.
סטפן מרדכי שושן, מנכ"ל STMicroelectronics ישראל, אמר: "אנחנו מתכננים להפגיש יחדיו תחת קורת גג אחת מנהלים בכירים בענף ההיי טק בישראל בתחום העסקי והטכנולוגי ובכירים מקרב לקוחותינו ושותפינו בארץ ובחו"ל על מנת לדון בטכנולוגיות משבשות בתחומינו וכיצד ניתן להתקדם יחדיו הלאה. כמו כן, נציג טכנולוגיות ומוצרי סמיקונדקטור למערכות של הדור -הבא, ונחשוף עם אילו סטארט-אפים ישראלים נשתף פעולה כחלק מפעילות האקסלרטור שלנו על מנת לאפשר להם להתקדם מהר יותר ולכבוש את העולם בנושאים כמו אוטומוטיב, אבטחת סייבר, טכנולוגיות ADAS, רובוטיקה, אגריטק, חישה תלת מימדית, טכנולוגיות ללבישה, טכנולוגיות חינוך ועוד.


הכנס, אשר פונה למקבלי ההחלטות בתחומי הפיתוח של טכנולוגיית העתיד, מיועד למנכ"לים, סמנכ"לי פיתוח ומחקר, מנהלי רכש, מנהלי פרויקטים בכירים, סטארטאפים, ראשי קרנות הון סיכון ועוד.

עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

‫שבבים‬
NVIDIA מכריזה על חידושים בתחום מחשוב העל
בין ההכרזות: פלטפורמת תכן חדשה מאפשרת תכנון שרתים מואצי GPU לביצוע התרחבות מהענן, לקצה, הדמיות A, אחסון עתיר...
קרא עוד
שבבים
ראדא תעשיות אלקטרוניות מדווחת על התחזקות ההכנסות אך עדיין בהפסד
המשך צמיחה חזקה בהכנסות אשר הסתכמו ב-11.3 מיליון דולר ברבעון השלישי, גידול של 60% ביחס לאשתקד
קרא עוד
תגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות