פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

דוח חיצוני משבח את מלאנוקס על ביצועי מתאמי האת'רנט ConnectX

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוני
eyal6001
מנכ"ל מלאנוקס אייל ולדמן בכנס USVP. צילום: ניב קנטור
 
 
 
מלאנוקס טכנולוגיות הודיעה כי בדיקות מעבדה של קבוצת Tolly מוכיחות כי מתאם האית'רנט ConnectX 25GE המוביל בתעשייה שלה מוביל משמעותית בביצועים אל מול מתאם סדרת ה NetXtreme E של ברודקום מבחינת ביצועים, מדרגיות ויעילות. מלאנוקס מגדילה את ההובלה הטכנולוגית עוד יותר באמצעות ה ConnectX-6 Dx, התוספת האחרונה למשפחת ConnectX עטורת הפרסים, הנשלח כבר ללקוחות הייפרסקייל.

מבחן ההשוואה המפורט של מעבדת Tolly העצמאית מראה כי המתאם החכם של מלאנוקס ConnectX-5 (NIC) מספק עד תפוקה כפולה של המתאם של ברודקום NetXtreme E לסביבות ועומסי עבודה נפוצים בפריסת ענן, ארגונים גדולים ואחסון פלאש. בנוסף, הבדיקה הראתה כי מלאנוקס יכולה להתמודד עם יותר חיבורים, מונעת אובדן דאטה וצורכת פחות מחזורי מעבד לחבילת דאטה. את הדו"ח המלא של Tolly ניתן להוריד מאתר האינטרנט של מלאנוקס.

"ביצועי מתאמי הרשת חשובים ביותר בפריסת ענן, אחסון וארגונים גדולים", אמר עמית קריג, סגן נשיא בכיר לתוכנה ומתאמי רשת אית'רנט במלאנוקס. "דו"ח Tolly מראה שמלאנוקס היא המובילה הברורה בביצועי רשת אית'רנט, לא רק בתפוקה, אלא גם בניהול גודש, במניעת אובדן דאטה ושיפור יעילות המעבד. זו הוכחה לכך ש- ConnectX הוא הטוב ביותר ברשת הענן, והטוב ביותר נהיה טוב יותר - ובטוח יותר - עם המשלוח הראשון ללקוחות של המתאם החכם שלנו ConnectX-6 Dx".

"מתאם ה ConnectX-5 25GbE של מלאנוקס הדגים באופן עקבי ביצועים גבוהים יותר, בקנה מידה טוב יותר וניצול משאבים נמוך יותר", אמר קווין טולי, מייסד קבוצת Tolly. "הבדיקות שלנו מראות שעם RoCE, תעבורת אחסון ה- DPDK והמתאם של מלאנוקס ניצח את ביצועי המתאם של ברודקום בתפוקה וניצול יעיל יותר של מעבד. ConnectX-5 השתמש גם ב-‘Zero-Touch RoCE’ בכדי לספק תפוקה גבוהה אפילו ללא בקרת גודש מלאה או חלקית, שני תרחישים בהם ברודקום סירבה להיבדק".

משפחת מתאמי האית'רנט ConnectX היא מרכיב מרכזי בפתרונות שרת וקישוריות אחסון בעלי תפוקה גבוהה, עם זמן חביון נמוך. מנועי האצת החומרה המובנים, כולל טכנולוגיית:

Switching and Packet Processing® (ASAP2) , האצת DPDK,, RDMA over Converged Ethernet (RoCE), NVMe over Fabrics (NVMe-oF) וGPUDirect® , בנוסף לתמיכה לאתחול מאובטח ועדכוני קושחה – כל אלו הופכים אותו לאידיאלי עבור עומסי עבודה מגוונים בסביבות ענן ציבוריות, פרטיות והיברידיות, כמו גם לרשתות אחסון.

ConnectX-6 Dx שהוצג לאחרונה וכבר מתחיל להישלח ללקוחות הוא המתאם החכםSmartNIC) ) לענן המאובטח המוביל בעולם, המספק קישוריות אית'רנט של 200 גיגהביט, יחד עם קישוריות PCIe 4.0 למארח, ביצועים יוצאי דופן של עד 215 מיליון מנות לשנייה ומנועי offload חומרה חדשניים, כולל מנועי הצפנת נתונים בתנועה מקוונת עבור IPsec ו- TLS. אלו מאפשרים מקרי שימוש חדשים ואפשרויות פריסה עבור RoCE, כולל חיבורים מוצפנים IPSec, בקרת עומס ניתנת לתכנות,Zero Touch RoCE - היכולת להריץ RoCE דרך רשתות אית'רנט רגילות בכדי לפשט את הפריסה. בנוסף, ConnectX-6 Dx נתמך בצורה מובנית על ידי כל מערכות ההפעלה העיקריות ובעל תאימות תוכנה לאחור התואמת ותומכת בכל העומסים והתכונות שנמצאו בדורות קודמים של מתאמים.

 

עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

שבבים
הסטארט אפ הישראלי ProteanTecs חושף פלטפורמה לבדיקת שבבים מבוססת ענן
החברה מובילה מהפכה בתחום ומציגה פתרון המזהה כשלים ומתריע על תקלות מבעוד מועד
קרא עוד
שבבים
SKF מקימה מרכז מצויינות לבינה מלאכותית תעשייתית בחיפה
המרכז יגייס במהלך השנתיים הקרובות כמה עשרות מהנדסים ומומחים בתחום הבינה המלאכותית. המרכז צפוי למנות כ-150 איש...
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות