פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

btendo
ביטנדו
חברת הסטארט-אפ הישראלית מכפר סבא ביטנדו (bTendo) חתמה על הסכם אסטרטגי עם  חברת השבבים האירופית הענקית STMicroelectronics  לפיו תפתח החברה הישראלית עבור החברה האירופי את המקרן הזעיר בעולם. במסגרת ההסכם, החברה תפתח את המקרן, המיועד להתקנה במכשירי טלפון מתקדמים ומכשירים חשמליים ניידים אחרים.

הדור הנוכחי של הטלפונים החכמים מאפשר לצרכנים לשאת עמם לכל מקום כמות עצומה של סרטים ותמונות, אולם המסכים הקטנים של המכשירים מקשים על צפייה משותפת בתכנים, עם חברים. הוספת יכולות  מקרן למכשירים הניידים תאפשר למשתמשים לחלוק את תכני המדיה עם סביבתם בכל עת, בכל מקום.

אנו נרגשים לשתף פעולה עם STMicroelectronics, החברה המובילה בועלם בטכנולוגית MEMS לטלפונים ניידים כדי להביא לשוק את הטכנולוגיה החדשנית שלנו לשילוב מקרנים זעירים" אומרת דנה גרוס, מנכ"ל ביטנדו. "טכנולוגית עיבוד השבבים המצוינת של ST ויכולות התכנון מאפשרות פתרונות זולים ויעילים המותאמים לציוד צרכני אישי". היא מסכמת.
"בחרנו בפתרון של ביטנדו בשל גודלו הזעיר של המקרן, צריכת האנרגיה הנמוכה שלו ואיכות התמונה הטובה שהוא מספק – תכונות קריטיות למקרנים שיידרשו להיות מוטמעים בטלפונים חכמים. ל-ST יש היסטוריה של שיתופי פעולה בפיתוח טכנולוגיות חדשניות, ואנו נמשיך בכך גם עם המערכות האלקטו-מכאניות הזעירות של ביטנדו." אומר בנדטו ויגנה, סגן נשיא ST ומנהל תחום המערכות האלקטרו-מכניות הזעירות (MEMS).
על-פי הערכות, ההסכם יניב לביטנדו הכנסות של עשרות מיליוני דולרים בשנים הקרובות.
ביטנדו (bTendo) הוקמה ב-2006 והתמקדה בפיתוח טכנולוגיות ופתרונות בתחום המקרנים האישיים. הפתרונות החדשניים שפיתחה מאפשרים למשתמשים במכשירים ניידים לחלוק מדיה (סרטים, תמונות וכדומה) עם אחרים בכל מקום ובכל עת, ישירות מהמכשיר הנייד. הפתרונות משלבים מומחיות במערכות אלקטרו-מכניות זעירות עם טכנולוגיה פורצת דרך לתצוגה בסריקת לייזר, ומאפשרים קבלת תמונה בהירה, ברזולוציה גבוהה ובצריכת אנרגיה נמוכה. החברה מגובה על ידי כרמל ונצ'רס. מאז הקמתה גייסה 7 מיליון דולר מהקרנות כרמל ובלו-ראן ונצ'רס.
עוד בתחום רכיבים

כתבות נוספות בתחום

‫רכיבים‬
פורסייט חתמה על הסכם עם יצרן המצלמות אינפרא-אדום המוביל בסין
על פי ההסכם, הצדדים ישתפו פעולה בפיתוח, שיווק והפצה של QuadSight, מערכת הראייה הממוחשבת של פורסייט, תוך שילוב הפתרונות של Infrared Guide, ללקוחות...
קרא עוד
‫רכיבים‬
מכון התקנים האמריקני קובע קווים מנחים למכשירי האינטרנט של הדברים
ההוראות החדשות נועדו לעידן שבו מיקרו מעבדים ו-TPM מאובטחים נעשים נפוצים
קרא עוד
תגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות