פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל


alvarion
קצת טקסט על התמונה קצת טקסט על התמונה קצת טקסט על התמונה

חברת אלווריון הספקית המובילה בעולם לרשתות תקשורת 4G בגישת פס רחב אלחוטי, הודיעה כי ווייביון – מובילה בתחום פתרונות התקשורת האלחוטית ב-WiFi לספקיות תקשורת, ממשלות וארגונים, אותה רכשה לאחרונה - תספק תחנות בסיס עבור טלקטל (Telectel), ספקית תקשורת סלולרית ב-GSM עבור יותר ממיליון משתמשים במדינת בורקינה-פאסו שבמערב אפריקה.

הפריסה מבוססת על תחנות בסיס לתקשורת Wi-Fi דו-סטרי המבוססות על טכנולוגיית עיצוב אלומה (Beamforming) חדשנית, וכוללת חבילה של חסינות להפרעות עבור תדרים פתוחים 2.4 ו-5 ג'יגה-הרץ.

רשת התקשורת תכסה את וואג'אדוגו – עיר הבירה של בורקינה-פאסו, באמצעות תחנות הבסיס של וויביון, עבור כל האיזורים העירוניים לרבות איזורי מסחר ועסקים, מרכזי הערים, מתחמי חינוך, בתי מלון, שדה התעופה הבינלאומי ואיזורי מגורים נבחרים. הרשת שתוקם תאפשר לבעלי מכשירים ניידים חיבור לאינטרנט בקצבים של עד 2 מגה/שניה, ושנות נגד הפרעות עבור פריסות באיזורים עירוניים, שם קיימת דרישה לתמיכה במספר רב של משתמשים באיזורים מאתגרים מחוץ למבנים".
עוד בתחום רכיבים

כתבות נוספות בתחום

‫רכיבים‬
מכון התקנים האמריקני קובע קווים מנחים למכשירי האינטרנט של הדברים
ההוראות החדשות נועדו לעידן שבו מיקרו מעבדים ו-TPM מאובטחים נעשים נפוצים
קרא עוד
‫רכיבים‬
מוטורולה סולושנס רכשה את יצרנית מצלמות הגוף WatchGuard
רכישה זו מצטרפת למספר מהלכים שביצעה החברה בשנה וחצי האחרונות, במסגרתן רכשה את חברת Avigilon המתמחה במערכות וידאו לאבטחה המשלבות בינה...
קרא עוד
תגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

 

הידיעות הנקראות ביותר

www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות