פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

קבוצת ניסטק תשקיע 4.2 מיליון דולר באלטק

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוני

Eltekאלטק, יצרנית מעגלים מודפסים גמישים-קשיחים, הודיעה היום כי התקשרה בהסכם השקעה בהיקף של 4.2 מיליון דולר עם קבוצת ניסטק (“Nistec”), המובילה באספקת שירותי הרכבה ועריכה של כרטיסים ומוצרים אלקטרונים, במסגרתו תמכור אלטק לניסטק 3,532,655 מניות במחיר של 1.19 דולר למניה.  

בנוסף, ניסטק תרכוש את כל האחזקות של בעל השליטה בחברה, מר יוסי מימן (24.1%), תמורת 2.3 מיליון דולר, או 1.45 דולר למניה.  עם השלמת ההסכם, ניסטק תחזיק ברוב ההון המונפק והנפרע של אלטק (50.5%).

הסכם ההשקעה והסכמים קשורים נוספים מותנים באישור אסיפת בעלי המניות של אלטק אשר אמורה להתקיים בתוך 60 ימים.

קבוצת ניסטק הינה חברה פרטית בבעלותו של מר יצחק ניסן, הפעיל בתחום העריכה וההרכבה של מעגלים מודפסים. החברה, אשר הוקמה בשנת 1985, מבצעת את פעילותה באמצעות קבוצת חברות בנות, ומספקת פתרון מלא לתעשיית האלקטרוניקה.  קו השירותים הנרחב של ניסטק מתחיל בעריכת המעגל המודפס , ועובר להרכבה של מעגלים, ובכך מספק פתרון מלא שלם.

ארז מלצר, יו"ר דירקטוריון החברה ומי שהוביל את עיסקת ההשקעה והמכירה של מניות מימן לחברה הרוכשת ציין: "לאחר 25 שנה כבעל השליטה באלטק, החליט מר מימן למכור את אחזקותיו באלטק לבעלות חדשה לה קשרים אסטרטגיים המשיקים לתחום עסוקה של החברה. סכום ההשקעה יאפשר לחברה להמשיך להתפתח ולבצר את מעמדה כחברה המובילה בתחום המעגלים המודפסים בשוק, ואף להתפתח לתחומים נוספים. אלטק מציגה רווחיות נאה כבר 9 רבעונים רצופים ואני משוכנע שכך תמשיך גם בעתיד".

אריה רייכרט, נשיא ומנכ"ל אלטק אמר: "אני מבקש להודות למר מימן על מערכת היחסים הארוכה עם החברה, על תמיכתו במשך 25 השנים בהם החזיק בחברה, אשר סייעה בצמיחת עסקי החברה פי 10 בקירוב, מאז רכש את מניותיו בחברה לראשונה בשנת 1988. תמיכתו והנהגתו סייעה למצב את החברה בשורה הראשונה של תעשיית המעגלים המודפסים הגמישים-קשיחים".

"אנחנו מקדמים בברכה את חברת ניסטק על החלטתה לבצע השקעה מהותית באלטק. השקעה זו מהווה הבעת אמון חשובה בחזון ובהישגי אלטק, ותתמוך בתוכניות הצמיחה שלנו לטווח הארוך. מזה שלושה רבעונים נהנית אלטק מעודפי ביקוש מצד לקוחותיה הקיימים, ורק מגבלות של קיבולת ייצור מונעות מהחברה לממש את מלוא הפוטנציאל הטמון בכך.  השקעה זו תאפשר לאלטק לשדרג את מערכות הייצור שלה ולמצות את מלוא פוטנציאל הצמיחה הקיים, ויעניק לה את האפשרות לקדם  הזדמנויות עסקיות נוספות בשווקים הנמצאות המגוונים אותם אנו משרתים".

יצחק ניסן, מנכ"ל והבעלים של קבוצת ניסטק ציין, "קבוצת ניסטק הנה קבוצה ידועה ומוערכת מאוד בתחום תכנון והרכבת מעגלים מודפסים בקרב מגוון חברות  בתעשיית האלקטרוניקה בישראל. הקבוצה ממוקדת במתן השירות המיטבי ללקוחותיה. ההשקעה באלטק מוסיפה חוליה חשובה בשרשרת הערך ללקוחות הקבוצה שלנו, ומשלבת תכנון והרכבה עם ייצור של מעגלים מודפסים. שילוב הכוחות שלנו עם אלטק יבטיח את יכולתנו לספק פתרון כוללני לצורכי הלקוחות שלנו".

"אני מכיר את אלטק שנים רבות, ומודע היטב למומחיותה של החברה בייצור מעגלים מודפסים. לאלטק ניסיון רב בתמיכה בלקוחות גדולים ברחבי העולם, במגזר הביטחוני, בתעשיית התעופה והחלל ובשוק הרפואי. אני מאמין שהשקעה זו תתמוך מהותית באסטרטגיית הצמיחה של אלטק בשווקים קיימים ואף תסייע לה לחדור לשווקים חדשים. אני שמח על ההזדמנות לפתח את הפוטנציאל הגלום בשילוב בין החברות וצופה שיתוף פעולה פורה עם הנהלת אלטק, להשגת המטרה המרכזית - להוסיף ערך ללקוחותינו ולבעלי המניות שלנו".


עוד בתחום רכיבים

כתבות נוספות בתחום

‫רכיבים‬
מוטורולה סולושנס רכשה את יצרנית מצלמות הגוף WatchGuard
רכישה זו מצטרפת למספר מהלכים שביצעה החברה בשנה וחצי האחרונות, במסגרתן רכשה את חברת Avigilon המתמחה במערכות וידאו לאבטחה המשלבות בינה...
קרא עוד
‫רכיבים‬
רשתות G5 פרטיות צפויות לתת דחיפה לאינטרנט של הדברים התעשייתי
להכנסה לשימוש של טכנולוגיית G5 יהיו השלכות מקיפות על האינטרנט של הדברים התעשייתי אבל היא לא תשפיע על כל היישומים שלו בטווח הקצר, לדברי...
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות