פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

Telit_Communications_PLC_CMYKטליט תקשורת אלחוטית (Telit Wireless Solutions), ספקית גלובלית של פתרונות, מוצרים ושירותים באיכות גבוהה לתקשורת מכונה-למכונה (M2M), והחברה הדרום אפריקאית Digital Matter Telematics, ספקית של טכנולוגיות חדשניות העוסקת בתכנון, בפיתוח ובפריסה של תוכנות והתקנים אלקטרוניים משובצים, הודיעו היום כי הפתרון G52 Solar של Digital Matter Telematics ופלטפורמת OEM Server Platform של החברה יספקו פתרונות קלים לפריסה ופשוטים לניטור, עיקוב וניהול מרוחק של רכב, נגררים, ציוד הנדסי ועוד במגוון רחב של תנאים סביבתיים וללא צורך באספקת חשמל חיצונית. המוצר ישלב את סדרת HE910 Series של טליט לתקשורת סלולארית בדור השלישי ו-GE910-QUAD V3 לתקשורת נתונים ברשתות הדור השני.

הצורך במקור חשמל חיצוני מתבטל הודות לפאנל סולרי מובנה המותקן ביחידה, מה שהופך אותו להתקן יעיל המבוסס על אנרגיה מתחדשת. המוצר מתאים במיוחד לעיקוב ולניטור נכסים ניידים, אך גם ליישומים נוספים המחייבים ביצועים אמינים בסביבות קשות או בעלות נגישות נמוכה (low-touch), לרבות עיקוב רב-תכליתי: מכשירי ניטור/עיקוב זולים, מוקשחים ועמידים בכל תנאי מזג האוויר, כך שניתן להצמידם לכל נכס ברוב הסביבות. בקרת נכסים: מתאים להתקנה על ציוד מושכר כדי לעקוב אחרי מיקומו, רמות הדלק, זמן הפעולה ומצב המצבר; עיקוב אחרי נגררים: ההתקנה היא על-גבי הנגרר כדי לעקוב אחריו ולנטר אותו; עיקוב מתוזמן: אספקת נתוני עיקוב וניטור בהפרשי זמן קבועים.

הפאנל הסולרי של G52S טוען את הסוללה הפנימית ושומר על היחידה בפעולה, כך שניתן לקבל עדכונים מהיחידה גם כאשר הנגרר או הנכס האחר מנותק מאספקת החשמל של הרכב הגורר. היחידה מצוידת במד-תאוצה (accelerometer) רב-צירי המאפשר לנטר את תנועות הציוד ומצבו, להפיק התרעות ולדווח על הביצועים בזמן אמת. ב-G52 Solar משולב גם ממשק SDI-12 המאפשר תקשורת קלה עם מגוון חיישנים סביבתיים, והוא מסופק בגרסה לתקשורת סלולארית ברשתות הדור השני או השלישי.

מודול HE910 של היחידה שייך למשפחת xE910, ספינת הדגל של טליט. ממדי המודול הם 28.2 X 28.2 X 2.2 מ"מ. משפחת xE910 כוללת מוצרים המותאמים לרשתות דור שני, דור שלישי ודור רביעי בטכנולוגיית GSM/GPRS|UMTS|LTE  ו-CDMA|EV-DO, המסופקים באותו גודל פיזי, וכן באותם ממשקים חשמליים ותכנותיים, ומאפשרים למפתחים להשתמש באותה מערכת למגוון רחב של יישומים ("design once, use anywhere"). משפחת ה-xE910 זמינה גם עם קישוריות ניידת גלובלית ושירותי ענן m2mAIR. לכן, בנוסף לשיפור ביצועי הדור השלישי של G52 Solar, אימוץ המודולים של טליט יאפשר ל-Digital Matter Telematics להיכנס לשווקים ולעסקים חדשים.

ה-G52 Solar תוכנן הנדסית לפי מפרטים של ענף הרכב ומסוגל להרבה יותר מאשר רק לעקוב אחרי נכסים," אמר אלכס סולדטוס (Alex Soldatos), מנכ"ל Digital Matter Telematics. "הוספת מודולים היקפיים שונים מספקת עוד מאפיינים, שמאפשרים לנו ליצור פתרון חבילה כולל הניתן להתאמה כמעט לכל ענף כלכלי בעל פעילות לוגיסטית. חברת Digital Matter Telematics מספקת פתרונות חומרה באמצעות שותפי הערוץ שלנו ושרת ה-OEM שלנו מאפשר לנו להשתלב במהירות ובקלות בפלטפורמות תוכנה של שותפים ומצד שלישי".

"משפחת xE910 מאפשרת ל-Digital Matter Telematics לשווק את שתי הגרסאות של G52 Solar (היינו, לרשתות דור שני ודור שלישי) באותו תכן חומרה," אמר סיריל זלר (Cyril Zeller), סמנכ"ל טלמטיקס עולמי בחברת טליט. "עם הגידול בביקוש, יישום משפחת המודולים ימשיך לאפשר ל-Digital Matter Telematics להתאים את המוצר שלהם לטכנולוגיות הסלולאריות ולמהירויות הנהוגות בשווקים אזוריים נוספים".

לאחר יותר מעשור בו התמקדה טליט בעיקר בתקשורת M2M, בהפחתת הסיכונים הטכניים ובקיצור זמני הפיתוח עבור יצרני OEM ומטמיעים, הרחיבה החברה את פעולתה ומספקת כיום מגוון שלם של פתרונות לחברות הפועלות בענף. טליט ממנפת את מגוון מוצרי ה-M2M שלנה, הרחב מסוגו, לשימוש גם ביישומים עם טכנולוגיות סלולאריות, טכנולוגיות מיקום ועם שירותי m2mAIR ועוסקת בשיפור ביצועי היישום כמו גם בקישוריות לרשת הסלולארית וקישוריות אינטרנט/ענן. המוצרים והשירותים של טליט מסופקים עם תמיכה ולוגיסטיקה גלובליות העולות על הדרישות המחמירות של לקוחות גדולים וקטנים.

עוד בתחום רכיבים

כתבות נוספות בתחום

‫רכיבים‬
מכון התקנים האמריקני קובע קווים מנחים למכשירי האינטרנט של הדברים
ההוראות החדשות נועדו לעידן שבו מיקרו מעבדים ו-TPM מאובטחים נעשים נפוצים
קרא עוד
‫רכיבים‬
מוטורולה סולושנס רכשה את יצרנית מצלמות הגוף WatchGuard
רכישה זו מצטרפת למספר מהלכים שביצעה החברה בשנה וחצי האחרונות, במסגרתן רכשה את חברת Avigilon המתמחה במערכות וידאו לאבטחה המשלבות בינה...
קרא עוד


תגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות