פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

Eltek


אלטק, יצרניתמעגלים מודפסים גמישים-קשיחים, הודיעה אתמול (ב') כי קיבלה הסמכת Nadcap  לייצור מעגלים מודפסים עבור יצרניות מתחום התעופה והחלל. Nadcap (לשעבר NADCAP – National Aerospace and Defense Contractors Accreditation Program) הינו ארגון גלובלי שהוקם במטרה לבחון ולהסמיך יצרני אלקטרוניקה לתעשיית התעופה והחלל. ההסמכה היא הנרחבת ביותר האפשרית וכוללת מעגלים קשיחים, גמישים קשיחים, ומעגלי HDI (High Density Interconnect).

אלטק קבלה את הסמכת Nadcap כיוון שהוכיחה את מחוייבותה המתמשכת לאיכות ללא פשרות תוך הענקת מענה לצרכי הלקוחות ולדרישות התעשייה.

"קבלת הסמכת Nadcap אינה פשוטה. זוהי אחת הדרכים שבה תעשיית התעופה והחלל מכירה באלו שמצטיינים באיכות הייצור באמצעות תהליכים מיוחדים ברמה גבוהה ביותר. חברות כמו אלטק עובדות קשה על מנת להגיע לרמה זו, והן צריכות להתגאות בכך ובצדק", אמר ג'ו פינטו, סגן נשיא וסמנכ"ל תפעול של Performance Review Institute, הגוף האחראי על תוכנית ההסמכה של Nadcap.

"אנו שמחים לתמוך במאמץ המתמשך של תעשיית התעופה והחלל לסייע לחברות כמו אלטק להצליח, ושמחים להמשיך ולקדם את התעשייה בעתיד", הוסיף פינטו.

"הצלחתנו בעמידה בבדיקות של Nadcap ובקבלת ההסמכה מהווה עדות ליכולת של אלטק לייצר טכנולוגיה מתוחכמת ברמות הגבוהות הנדרשות עבור תעשיית התעופה והחלל", אמר אריה רייכרט, נשיא ומנכ"ל אלטק. "הסמכה זו מהווה הזדמנות  עבור אלטק להרחיב  את חדירתה לשוק  התעופה והחלל, שהינו משמעותי מאוד להתפתחות האסטרטגית של החברה".

שי שחר, סמנכ"ל השיווק והמכירות של אלטק, אמר: "בניגוד לתקן ISO-9000 למערכות ניהול איכות, ההסמכה של Nadcap לא רק מבטיחה עמידה בנהלים, אלא גם כוללת בתוכה את פרטי התהליכים תוך בחינה מקצועית של ייצור המעגלים המודפסים".

"אלטק מספקת מוצרים ברמת אמינות גבוהה ביותר הנדרשים לתפקד בתנאים סביבתיים קיצוניים לפרקי זמן ממושכים ללא תקלות. ההסמכה מספקת לנו יתרון תחרותי על פני המתחרים שלנו, שכן היא מאפשרת לנו לשרת לקוחות בתחום התעופה והחלל, בעוד יצרני מעגלים מתחרים ללא הסמכה זו יתקלו בקשיים לספק מוצרים לסקטור זה", הוסיף שחר.

עוד בתחום רכיבים

כתבות נוספות בתחום

‫רכיבים‬
מוטורולה סולושנס רכשה את יצרנית מצלמות הגוף WatchGuard
רכישה זו מצטרפת למספר מהלכים שביצעה החברה בשנה וחצי האחרונות, במסגרתן רכשה את חברת Avigilon המתמחה במערכות וידאו לאבטחה המשלבות בינה...
קרא עוד
‫רכיבים‬
רשתות G5 פרטיות צפויות לתת דחיפה לאינטרנט של הדברים התעשייתי
להכנסה לשימוש של טכנולוגיית G5 יהיו השלכות מקיפות על האינטרנט של הדברים התעשייתי אבל היא לא תשפיע על כל היישומים שלו בטווח הקצר, לדברי...
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות