פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל

אפלייד מטיריאלס: רווח שיא של 550 מיליון דולר ברבעון

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוני

 

  Applied_ProVision_photo
  מערכת ה- PROVision של אפלייד מטיריאלס. צילום יח"צ

אפלייד מטיריאלס, ענקית הציוד לתעשיית השבבים, פרסמה תוצאות שיא לרבעון השלישי לשנת 2016 :

 

החברה דיווחה על רווח שיא למניה של 0.46 דולר ורווח שיא של 0.50 דולר שלא לפי GAPP. צופה לדווח על רווח שיא למניה שלא לפי GAPP ברבעון הרביעי

החטיבה הישראלית של אפלייד ממשיכה לצמוח ומגייסת עשרות עובדים חדשים
אפלייד מטיריאלס (Nasdaq:AMAT), מובילה עולמית בפתרונות ייצור לתעשיות המוליכים למחצה, צגים ומערכות סולאריות, מדווחת על תוצאותיה ל – Q3/2016:


במהלך הרבעון השלישי קיבלה החברה הזמנות בשווי של 3.66 מיליארד דולר, גידול של 6 אחוזים מרבעון לרבעון וגידול של 26 אחוזים בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד. צבר ההזמנות גדל ל-4.95 מיליארד דולר, גידול של 19 אחוזים מרבעון לרבעון הקודם וגידול של 60 אחוזים בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד. המכירות נטו הסתכמו ב-2.82 מיליארד דולר, גידול של 15 אחוזים מהרבעון הקודם ושל 13 אחוזים בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד.


החברה רשמה רווח גולמי של 42.3 אחוזים, רווח תפעולי של 21.1 אחוזים ורווח נקי של 505 מיליון דולר או 0.46 דולר למניה על בסיס מדולל. על בסיס מתואם שלא לפי GAAP דיווחה החברה על רווח גולמי של 43.7 אחוזים ברבעון השלישי, רווח תפעולי של 22.8 אחוזים ורווח נקי של 550 מיליון דולר או 0.50 דולר למניה על בסיס מדולל.


תזרים המזומנים מפעולות ברבעון השלישי הסתכם ב-981 מיליון דולר. החברה שילמה דיבידנדים בסך 108 מיליון דולר והשתמשה ב-196 מיליון דולר לרכישה מחדש של 9 מיליון ממניותיה הרגילות במחיר ממוצע של 21.88 דולר.

גארי דיקרסון, נשיא ומנכ"ל אפלייד מטיריאלס, מסר עם פרסום התוצאות:
"נתוני הרווחים וההזמנות שברו שיאים של כל הזמנים ומעידים שאפלייד מתפקדת טוב מתמיד ונמצאת בעמדה מצוינת לצמוח יותר מהשווקים שלנו. אנו נמצאים בשלבים המוקדמים של נקודת מפנה משמעותית בתעשייה אשר תשפיע להרבה שנים. שינוי זה מניע את עסקינו כיום ויוצר הזדמנויות חדשות לצמיחה עתידית".
בהתייחס לפיתוח ה- ProVisionמערכת מתקדמת לבדיקת שבבים שפותחה ומיוצרת בישראל אמר דיקרסון: "אני נרגש מהשקת מערכת ה - ProVision מכונת הסריקה בטכנולוגייתeBeam המתקדם מסוגו בתעשייה. מדובר בסגמנט הצומח ביותר בתעשיית בדיקות השבבים. השוק הכפיל עצמו משנת 2011 ועד 2015 וצפויה לו צמיחה גם בהמשך. אנו חווים ביקושים ערים ל ProVision וסיפקנו מעל לתריסר מערכות ללקוחות".
תחזית עסקית
ברבעון הרביעי של שנת הכספים 2016 צופה אפלייד מטיריאלס גידול של 15 עד 19 אחוזים במכירות בהשוואה לרבעון הקודם. הרווח המתואם למניה, שלא לפי GAAP ועל בסיס מדולל צפוי להיות בטווח של 0.61 – 0.69 דולר.
אפלייד ישראל, העוסקת בפיתוח וייצור מוצרי בקרת איכות של מוליכים למחצה, נמצאת בצמיחה מואצת וגייסה עשרות עובדים חדשים בחודשים האחרונים. החברה מתכוונת לגייס עוד עשרות עובדים בתקופה הקרובה, בעיקר בתחומי התוכנה, הפיסיקה וההנדסה. הגיוס נעשה עבור מגוון משרות והן פתוחות עבור סטודנטים מתחומים רלוונטיים, בעלי השכלה רלוונטית ללא ניסיון מקצועי כלל או מומחים/ות ומנהלים/ות בעלי ניסיון עשיר.
לאור גידול משמעותי באתר החברה בקרית גת, נמצאת החברה בגיוס מואץ גם של הנדסאים וטכנאים לאתר זה.עוד בתחום צב"ד

כתבות נוספות בתחום

‫צב"ד‬
קיידנס משיקה את Celsius, פתרון לשוק התכנון וניתוח מערכות
בעידן שבו שואפת תעשיית האלקטרוניקה למוצרים קטנים יותר, מהירים יותר, חכמים ומורכבים יותר, עם צפיפות הספק גבוהה יותר, מתעורר צורך בשימוש...
קרא עוד
‫צב"ד‬
אדוונטסט מציגה פתרונות בדיקה חדשים עבור 5G, רכב וזיכרון
ההכרזה התקיימה במהלך כנס סמיקון טאיוואן המתקיים השבוע
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות