פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
KEYSIGHT
 

חברת קייסייט טכנולוגיות (Keysight Technologies), ספקית  פתרונות חומרה, תוכנה ושירותים לתכנון בדיקות ואופטימיזציה של מוצרי אלקטרוניקה, חשפה את Pathwave, פלטפורמת תוכנה ראשונה מסוגה בתעשייה המשלבת בין דיזיין, בדיקות, מדידות ואנליטיקה. כתוצאה מכך, PathWave מאפשר ללקוחות להאיץ את החדשנות ופיתוח מוצרים החל משלב הקונספט, דרך הייצור ועד פריסת המוצרים.

PathWave מבוססת על הניסיון של פתרונות Keysight להבטיח עקביות, דיוק ומדידות מהימנות. פלטפורמת התוכנה מספקת ללקוחות גישה גמישה ומיידית לכלי הדיזיין והבדיקות שהם זקוקים להם, ובעיתוי שהם זקוקים להם. האינטראופראביליות של כלי הדיזיין והבדיקות, יחד עם כלי ניהול דטה מתקדמים, מאיצים בצורה משמעותית את שרשרת פיתוח המוצר, ומבטלים את הצורך לייצר מחדש תכניות מדידה ובדיקה פרטניות לכול שלב בתהליך.

"מרבית שלבי פיתוח המוצר אינם מחוברים אחד לשני, ומציבים אתגרים בתחומי הדיזיין והבדיקות בכול שלב בנפרד, דבר שמאט את תהליכי החדשנות והבאת המוצר לשוק", אמר ג'סי קאוואזוס, דירקטור תעשיות, בדיקות ומדידות ב-Frost & Sullivan. "כמנהיגה בתחומי דיזיין ובדיקות, Keysight מיישמת את הניסיון הייחודי שלה כדי לאחד את תהליכי הדיזיין והבדיקות לכול אורך שלבי פיתוח המוצר עם דגש על חוויית המשתמש וניהול דטה אחוד, דבר שמאיץ את החדשנות ומאפשר ללקוחות להביא לשוק מוצרים במהירות ובאיכות."

PathWave הינה פלטפורמת תוכנה פתוחה, סקיילבילית, ואנליטית, המשלבת חומרה ותוכנה בכול שלבי פיתוח המוצר. היא משלבת דיזיין של תוכנה, שליטה, ובדיקות מבוססות תוכנה בסביבת פיתוח פתוחה המאפשרת למשתמשים ליצור במהירות פתרונות בעלי ביצועים גבוהים.

הפתרון החדש הינו פתוח, והוא מחבר ומיישם את כול משאבי הדיזיין והבדיקות: מספק API's פתוחים המאפשרים קסטומיזאציה של הפתרון בצורה פשוטה ומהירה; יישום מהיר של טכנולוגיות מתקדמות, כולל פתרונות תוכנה או חומרה של חברות צד שלישי; חיבור מהיר ותואם של חומרה להאצה של תהליכי בדיקות והגדלת הפרודוקטיביות.

בנוסף, הפתרון החדש הינו סקיילבילי המבוסס על כוח מחשוב גמיש המאפשר גידול בהתאם לצרכי הפיתוח: פועל בצורה לוקאלית, בענן, או בשילוב של השניים, ומאפשר האצה של חישובי הדיזיין והבדיקות; עיבוד נתוני הבדיקות לכול אורך שלבי הפיתוח בצורה לוקאלית או בענן; חוסך זמני מעבר בין שלבי פיתוח בתהליכי הדיזיין והבדיקות.

כמו כן, הפתרון החדש כולל כלי אנליטיקה לפתרון מהיר של בעיות: העברה מהירה של תוצרי אנליטיקה לזיהוי טרנדים או תקלות; מנטר את האופטימיזציה של משאבי הבדיקות; ומייצר אנליזה לנתוני ביג דאטה הנוצרים בתהליכי העבודה.

ג'יי אלכסנדר, סגן נשיא בכיר ומנהל טכנולוגיות ראשי ב-Keysight Technologies ציין כי: "אנחנו כולנו מזהים את היתרונות שמציעה הטכנולוגיה לחברה האנושית – החל ממחשוב ענן, ביג דאטה, לימוד מכונה ובינה מלאכותית, ועד מציאות רבודה, וסוגים שונים של פלטפורמות מובייל. אבל, כדי לקבל את מלוא הערך של טכנולוגיות חדשות אלו קיים צורך בניסיון עמוק בכול שלבי הדיזיין והבדיקות, ובנוסף ניסיון בתהליכי המדידות ויישום אפקטיבי שלהם. קיסייט מחויבת להמשיך ולאמץ טכנולוגיות מתפתחות עם פתרונות המסייעים ללקוחותינו להתגבר על מכשולים בדרך לחדשנות וליישם תהליכי עבודה יעילים."

עוד בתחום צב"ד

כתבות נוספות בתחום

‫צב"ד‬
קיידנס משיקה את Celsius, פתרון לשוק התכנון וניתוח מערכות
בעידן שבו שואפת תעשיית האלקטרוניקה למוצרים קטנים יותר, מהירים יותר, חכמים ומורכבים יותר, עם צפיפות הספק גבוהה יותר, מתעורר צורך בשימוש...
קרא עוד
‫צב"ד‬
אדוונטסט מציגה פתרונות בדיקה חדשים עבור 5G, רכב וזיכרון
ההכרזה התקיימה במהלך כנס סמיקון טאיוואן המתקיים השבוע
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות