פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
צ'יפסים
kado wallet

המטען של קדו מקור:אתר החברה

קודו קידה לקדו – מפתחת המטענים הדקיקים בעולם

התחרות בשוק הטלפונים החכמים מתמקדת במספר פרמטרים חשובים ואחד מהם הוא עובי. כאשר אפל מכריזה כי הדור הבא של טלפונים יהיה דק יותר מיד תודיע סמסונג שהטלפון הבא שלה יהיה דק עוד יותר ולהיפך. אבל מה בנוגע למטענים שלהם? עד כה אף חברה לא נתנה תשומת לב ראויה למטענים של המכשירים הניידים שלנו עד שבאה חברת קדו (Kado) . קדו הישראלית פיתחה טכנולוגית טעינה מקורית המאפשרת דור הבא של מטענים דקיקים, נוחים ונידיים ללא כבלים עבים שמסתבכים ונקרעים.

המטען החדש של קדו מבוסס על נסיון שצברו יזמי החברה דניאל עסיס ואיתי חסיד בחברה קודמת שלהם בשם מוביגו. במוביגו הצליחו לפתח סוללה חד פעמית לטעינת טלפונים ניידים. אחרי שמכרו מאות אלפי סוללות חד פעמיות בכ-15 מדינות בעולם, מכרו את מוביגו לחברה אמריקאית והתפנו לפתח מוצר חדש בחברה חדשה. כאן החליטו לקחת על עצמם לפתח טכנולוגית טעינה חדשה, המתבססת על רכיבים מקוריים המאפשרים שיפור בהמרת המתח הקיימת וצמצום מימדי המטען בצורה משמעותית.

הטכנולוגיה של קדו ניתנת להטמעה במטענים לסמארטפונים ומחשבים, אך גם ישימה במגוון תחומים רחב כולל תאורה, בתים חכמים, תקשורת מתקדמת, מיכשור רפואי ועוד. עוביו של המטען של קדו הוא 5 מ"מ בלבד, הוא מתקפל, נכמס לכיס ומספק מתח בהספק של 10 וואט (מהירות של 2 אמפר). כמו כן כולל המטען כבל באורך 83 ס"מ המתקפל לתוך המכשיר, ומיועד למכשירים עם מחבר Lightning, מיקרו USB ו-USB-C.

הדגמים הראשונים של קדו נחשפו בשני הכנסים הגדולים של 2017 לתחום המובייל כלומר CES  בלאס ווגס וקונגרס המובייל העולמי בברצלונה. ההתלהבות הגדולה ממוצריה וכן הזכיה בפרס Top Tech ל-Best Accessory של אתר Digital Trends היוקרתי עודדה את יזמי החברה להמשיך ולפתח את המטען המתיימר להיות הדק ביותר בעולם.

כיום פועלת קדו ממשרדיה בעיר לוד ומעסיקה כ-10 מהנדסים. בימים אלה היא עסוקה בקבלת אישורי התקינה הנחוצים לייצור המוני והמטענים הראשונים מתוכננים לצאת לשוק בתחילת 2018. בנסוף למכירה ישירה ללקוחות קצה מתכוונת החברה לחתום הסכמים עם יצרני מרכזים של מכשירי אלקטרוניקה ניידת במטרה לשלב את הטכנולוגיה והרכיבים שלה במכשיריהם.

עד כה מומנה פעילות החברה בעזרת משקיעים פרטים וקרן ALTAIR CAPITAL אך קדו זקוקה עדיין למימון הפיתוחים שלה. לשם כך היא מתכננת סבב גיוס המוני הצפוי להתרחש החודש וכן גיוס סבב A עליו החלה לעבוד לאחרונה.שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות