פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל
general4
 

גורמים בענף מדווחים על כך שיברצ אפל (Apple) מתכננת לייצר מחשבי Mac המבוססים על מעבדים בטכנולוגיות של ARM. שהאתר הצרפתי MacBidouille דיווח כי חברת התפוח כבר עובדת בפועל על מספר סוגים של מחשבי Mac שבליבם מעבדי ARM, כשבמקביל היא עובדת על פיתוח של גרסת OS X, מערכת ההפעלה שלה, שתפעל על מעבדי ARM שהיא תפתח, במקום על המעבדים תוצרת אינטל (Intel) בהם היא משתמשת כיום.

לפי הפרטים שמסר האתר, החברה תשתמש ביכולות שמציעים מעבדי ה-ARM כדי לבנות מערכת מקלדת שכוללת משטח שליטה, כמו במחשב נייד. בנוסף נטען שהיא כבר בודקת שלושה סוגי מחשבים בפועל: iMac ,Mac mini וככל הנראה, אם מאמינים לדיווחים, גם Macbook Air עם מסך בגודל של 13 אינץ'.

כמו כן מסופר כי הבדיקה מבוצעת עם מערכות שמכילות ארבעה מעבדי AMR מרובעי ליבות 64 ביט וכן מערכות שמכילות שמונה מעבדים כאלה.

יש להזכיר שעד 2005 מכרה אפל את מחשבי ה-Mac שלה עם מעבדי PowerPC, ואז עברה להשתמש בבת אחת במעבדי ה-x86 של אינטל, ושהמכירות שלה בזכות המעבר הזה צמחו לגבהים שלא הכירה לפני כן.

החברה העדיפה שלא להגיב על הדיווחים הללו

 
אפל גם חשפה השבוע דוחות רבעוניים מצויינים ובהם מכירות שיא לאייפונים שהסתכמו ב-78.3 מיליון כשהרבעון הזה הוא הרבעון השלם הראשון בו מדווחת החברה על מכירות האייפון 7 החדש יחסית.

התחזיות המוקדמות צפו מכירות של 77 מיליון אייפונים בלבד כשכאמור כבר עתה עקפה החברה את היעד.

הכנסות החברה הסתכמו ב-78.3 מיליארד דולר לעומת התחזיות המוקדמות שצפו מכירות של 76.3 מיליארד דולר. הרווח הנקי של החברה הסתכם ב-3.38 דולר למניה לעומת התחזיות שצפו רווחים של 3.22 דולר למניה.

הכנסות החברה משירותים הסתכמו ב-7.17 מיליארד דולר לעומת קצת יותר מ-7 מיליארד דולר ברבעון המקביל והתחזיות המוקדמות שצפו הכנסות משירותים בהיקף של 6.9 מיליארד דולר.

 

עוד בתחום תכנון אלקט

כתבות נוספות בתחום

‫תכנון אלק' (‪(EDA‬‬
נציג Chiportal מדווח מ - CES :הגיעה שנת הפריצה של הרפואה הדיגיטלית
לדברי ג'יל גילברט, האחראית על כנסי הרפואה הדיגיטלית אומרת כי המגמות היעקריות הן פרסונליזציה של שירותים רפואיים תבונה מלאכותית וחיזוי...
קרא עוד
‫תכנון אלק' (‪(EDA‬‬
המכירות של מכשירים אלקטרוניים לבישים צפויות להכפיל את עצמן ויותר בחמש השנים הבאות
IDC צופה שהמכירות של לבישים יגדלו בשיעור צמיחה שנתי מורכב של 18.4 אחוז בין 2017 ו-2021, ויעלו מ-113.23 מיליון השנה ל-222.3 מיליון ב-2021
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות