פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל
Toshiba dynaEdge Lifestyle Logistics
 

טושיבה הכריזה על ה- xPick - התוסף החדש לחבילת הפתרונות של החברה המיועדים למחשב הלביש הראשון שלה, dynaEdge DE-100 ולמשקפיים החכמים AR 100. תוכנת ה- xPick החדשה תוכננה במיוחד למשימות ניהול סביבת העבודה בענפי הלוגיסטיקה.

הפתרון החדש שמצטרף לחבילת הפתרונות הקיימת ובה ה- xMake, xInspect ו- xAssist – פותח על ידי השותפה האסטרטגית של טושיבה, חברת Ubimax, מובילת השוק לפתרונות מחשוב לביש לארגונים במגזרי תעשייה שונים. החבילה כולה היא הראשונה מסוגה המותאמת לעבודה עם ה- dynaEdge של טושיבה והיא מיועדת לתגבור הפרודוקטיביות בקרב עסקים במגזרי התעשייה השונים. בין השאר יסייע השימוש ב- xPick בניהול סביבת העבודה, מעבודות מיון ידניות, סידור הזמנות, ניהול מלאי ועד קבלת סחורות למחסן. היתרון הגדול: ידי המשתמש נשארות ריקות בזמן העבודה כשכל ההוראות וההנחיות למשימות השוטפות מוקרנות על גבי המשקפיים – היישר לשדה הראייה של המשתמש. ניתן לצרף לתוכנה גם יכולות של סריקת ברקודים ומשקל.

dynaEdge DE-100 הוא מערכת מחשוב Edge לבישה וניידת שמציעה את הכוח והביצועים של מחשב פיסי מתקדם. המשקפיים החכמים, AR 100 מצוידים בחיבור Wi-Fi מתקדם, חיבור בלוטות׳ ו-GPS , המאפשרים להתחבר לרשת הארגונית, לקבל ולשלוח מידע ולשדר וידאו חי.

״פתרונות מציאות נעזרת תפסו בשנה החולפת את תשומת הלב של השוק״, אומר מאקי יאמשיטה, סגן נשיא בכיר לפתרונות מחשוב בטושיבה אירופה. ״בסקר שערכנו גילינו ש-77 אחוז ממקבלי ההחלטות בארגונים מתכוונים לשלב את הטכנולוגיה החדשנית הזו בעסק במהלך 3 השנים הקרובות. ההזדמנות למקסם את הפרודוקטיביות תוך הרחבת מערך ההתקנים המקושרים הוא מתכון מנצח – במיוד כשמדובר ארגונים מבוססי לוגיסטיקה וייצור״.

לדברי יאן ג׳ונקר, CCO של חברת Ubimax, השקת חבילת הפתרונות הראשונה התקבלה בהצלחה מסחררת והפתרון החדש נבע מדרישות השוק לחיזוק הפעילות בסביבת העבודה התעשייתית באמצעות משקפי מציאות רבודה הרצים על מערכת ׳חלונות׳. פתרונות המשקפיים החכמים שלנו ושל טושיבה משנים את כללי המשחק עבור סביבת העבודה״.

הפתרון החדש כמו גם כל חבילת הפתרונות, זמינים מהחודש באמצעות חברת מפעיל, המייצגת בישראל את חברת טושיבה.
עוד בתחום תכנון אלקט

כתבות נוספות בתחום

‫תכנון אלק' (‪(EDA‬‬
ST תקנה ספקית שוודית של פרוסות סיליקון קרביד
בגלל מחסור עולמי בפרוסות סיליקון קרביד (ס"ק), STMicroelectronics רוצה להבטיח שתוכל לעמוד בביקוש של הלקוחות על ידי רכישת החזקת רוב ביצרנית פרוסות...
קרא עוד
‫תכנון אלק' (‪(EDA‬‬
מתכנני שבבים נתונים ללחץ גובר מהלקוחות הגדולים להוריד מחירים
כשלקוחות ה-OEM ו-ODM שלהם שבסוף התהליך בטאיוואן וסין השעו לקיחת משלוחים בגלל השתחררות היצע קיבולת הייצור של מפעלי הפרוסות ולחצי מלאי, לדברי...
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות