פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

מיקרון דוחפת את סף הקיבולת בכונני מצב מוצק NVM

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוני
MU11
 

 

מיקרון טכנולוגיות חשפה את הדור השני של כונני מצב מוצק (NVM Express (NVMe) (SSDs שלה בפסגת זיכרון הפלאש, שמשתמשים ב-3D NAND שלה כדי לדחוף את הקיבולת מעל 10TB.


בתדרוך טלפוני מקדים עם EE Times, דן פלורנס, מנהל מוצרי SSD של היחידה העסקית אחסון של מיקרון, אמר שסדרת 9200 של כונני NVMe נבנתה מהיסוד כדי לנתץ את השלשלאות של מימשקי הכוננים הקשיחים הוותיקים. מוצרי האחסון החדשים תוכננו לתת מענה לביקוש הגואה לנתונים ובה בעת למקסם את היעילות של מרכזי הנתונים כדי שהלקוחות יוכלו לשפר את עלות הבעלות הכוללת הכללית שלהם, אמר, והם בסיס האחסון לפלטפורמה SolidScale של מיקרון, ארכיטקטורת NVMe over Fabric לפני פיתוח תקנים, שהוכרזה מוקדם יותר השנה.

פלורנס אמר שהכונן Micron 9200 מהיר עד פי 10 מכונני SATA המהירים ביותר עם מהירויות העברה של עד 4.6 GB/s ועד מיליון IOPS קריאה, ולכן הוא אידיאלי למקרי שימוש עתירי קיבולת וביצועים כמו האצת יישומים/ מסדי נתונים, מסחר בתדירות גבוהה ומיחשוב עתיר ביצועים. "NVMe רק כמימשק מציע הרבה יתרונות על פני המימשקים הוותיקים שבעצם נבנו למדיה מסתובבת", אמר. "הוא מסלק נתח גדול של השהיה וכמובן היות שהוא יושב על אפיק ה-PCIe הוא מציע מהירות העברה גדולה יותר שמאפשרת לך לקבל IOPS הרבה יותר גבוה".
NVMe גם מציע קלות שימוש רבה יותר מאיטרציות קודמות של PCIe, הוסיף פלורנס, שהיו להם הרבה כוננים בהזמנה מיוחדת. תקני התעשייה שמאפשרים לחבר את NVMe כמעט לכל מערכת עם כל מערכת הפעלה עוזרים להגביר את האימוץ שלו.

הקיבולת של סדרה 9200 היא פי שלושה מהדור הקודם של כונניNVME של מיקרון, בין 1.6TB ל-11TB. "זה יהיה ה-NVME SSD המונוליטי הראשון שגדול יותר מ-10TB", אמר פלורנס. זה מאפשר צריכת חשמל נמוכה יותר ומפשט את הניהול שלו על ידי מערכת ההפעלה. הגודל הפיזי U.2 של הכוננים החדשים מאפשר גם יותר צפיפות לשרת.

 

עוד בתחום IPS וזכרונות

כתבות נוספות בתחום

‫ ‪וזכרונות IPs‬‬
מיקרון עושה הכנות לייצור של DRAM בטכנולוגית 10nm בטאיוואן
במפעל שלה בטאיצ'ונג, מרכז טאיוואן (לשעבר Rexchip Electronics), הייצור המסחרי של שבבים שמיוצרים באמצעות טכנולוגיית תהליך 1Xnm כבר התחיל, לדברי וויין...
קרא עוד
‫ ‪וזכרונות IPs‬‬
נא להכיר: פנגיאה. סין אישרה את רכישת חטיבת הזכרונות של טושיבה ע"י ביין קפיטל
הקונסורציום בראשות ביין קפיטל ירכוש את חטיבת הזיכרונות של טושיבה בתמורה ל-18.6 מיליארד דולרים ● החברה החדשה זכתה לשם פאנגיאה
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות