פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

זיילינקס מכריזה על האסטרטגיה שלה בטכנולוגית 20 ננומטר

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוני

20nm_v1
מערכות 20 ננומטר של זיילינקס. צילום יחצ
זיילינקס (Xilinx), המתמחה בתחום הרכיבים המיתכנתים (FPGA), הכריזה על האסטרטגיה שלה עבור מוצרי 20 ננומטר, לרבות הדור החדש של ה-FPGAs ה"מיתכנתים-לגמרי" (All Programmable FPGAs) מסדרה 8 והדור השני של מעגלים משולבים בתלת ממד (3D ICs) ומערכות על גבי שבב (SoCs). מוצרי 20 ננומטר של החברה יהיו מבוססים על פריצות דרך שכבר הוכחו ב-28 ננומטר, מתוך מטרה לספק דור נוסף של ביצועים, צריכת הספק נמוכה יותר ואינטגרציית מערכות מיתכנתות. היצע מוצרי ה-20 ננומטר עבר מיטוב משותף ומשולב עם חבילת התכנון Vivado™ של Xilinx במטרה לשפר את יעילות היצור ואיכות התוצאות. כתוצאה מכך יוכלו מוצרים אלו להתאים לקשת רחבה של מערכות מהדור הבא, ולספק את החלופה המיתכנתת האטרקטיבית ביותר שהוצעה אי-פעם ל-ASICs ול-ASSPs.

"היצע מוצרי ה-20 ננומטר שלנו יותאם לדרישה ההולכת וגדלה של יכולת תכנות הנובעת לא רק מעלות התכנון, אלא גם מהצורך להחדיר יותר ויותר חוכמה לכל מערכת עם מיקסום כושר ההתאמה לדרישות, השימוש החוזר ואינטגרציית מערכות", אומר משה גבריאלוב, נשיא ומנכ"ל Xilinx העולמית.

Xilinx משדרגת את תיק המוצרים ה"מיתכנתים-לגמרי" ב-20 ננומטר במטרה להתמודד עם הדרישות של המערכות מהדור הבא, ההופכות לחכמות יותר, משולבות ו"זוללות" רוחב פס. היישומים הללו כוללים רשתות Nx100G-400G קוויות חכמות; תחנות בסיס אלחוטיות מתקדמותLTE™  המשתמשות בטכנולוגיות של רדיו קוגניטיבי, אנטנות אדפטיביות חכמות, ציוד תשתיות תמסורת (backhaul) ו-baseband; אחסון דל הספק בעל תפוקה גבוהה, רשתות חכמות והאצת יישומים עם השהיות נמוכות ורמה גבוהה של אינטגרציה; עיבוד תמונה/וידאו, לרבות "ראייה משובצת" חכמה עבור הדור הבא של צגים, מצלמות מקצועיות, אוטומציית מפעל, יישומים מתקדמים לתמיכה בנהגים ומערכות עיקוב; וחיבוריות חדשנית כמעט עבור כל יישום שניתן להעלות על הדעת.


עוד בתחום FPGA

כתבות נוספות בתחום

‫‪FPGA‬‬
Gowin ו-TSMC משתפות פעולה בשבבי FPGA 28nm
Gowin כבר עובדת עם TSMC בייצור של שבבי FPGA עם צפיפות בינונית תוך שימוש בטכנולוגיית תהליך ה-55nm SRAM של הפאונדר
קרא עוד
FPGA‬‬
Ethernity הישראלית מגייסת 15 מיליון ליש"ט בהנפקה בלונדון
החברה מסרה כי התמורה תשמש לחיזוק המאזן שלה, כך שהיא תוכל לענות על "דרישות החוסן הפיננסי" של ספקי מערכות מרכזיים כמו Cisco Systems (CSCO), שרק רוצים...
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות