פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל
Avt logo
 

  

AVT (Advanced Vision Technology)  יצרנית מערכות בדיקה אוטומטית של איכות הדפסה, בקרת תהליכים, הבטחת איכות ובקרת צבע לשוק האריזות והתוויות ולדפוס המסחרי, הודיעה היום על כניסתה להסכם מחייב במסגרתו היא תירכש על ידי חטיבת זיהוי המוצר של ענקית הטכנולוגיה דנאהר Danaher Corporation)). דנאהר תרכוש את כל המניות של AVT תמורת 14.5 יורו למניה במזומן, המשקפת שווי חברה של כ-100 מליון דולר.

מערכות בקרת איכות ההדפסה של AVT נמצאות בשימוש על ידי החברות המובילות בעולם בייצור אריזות ותגיות למוצרים, ומסייעות ללקוחות אלו לשפר את איכות המוצר מחד ולייעל את התהליכים התפעוליים שלהם מאידך. רבים מלקוחות החברה הינם גם לקוחות של החברות Esko ו X-Rite, מובילות עולמיות השייכות גם הן לחטיבת זיהוי המוצר של דנאהר.

שילוב המעמד המוביל של AVT בתחום הבקרה ושליטה באיכות הדפוס, עם פתרונות בקרת צבע ההדפסה של חברת X-rite ועם הפתרונות לזרימת העבודה בתחום אריזות המוצר (Packaging workflow) של חברת Esko, יאפשרו לשלוש החברות להציע ליצרני האריזות כמו גם לחברות מותגי מוצר הצריכה - פתרונות שיפשטו את ניהול שרשרת האספקה המורכבת של תכנון וייצור האריזות.

ירון לוטן, מנכ"ל חברת AVT אמר: "זהו צעד משמעותי ומלהיב בהתפתחות של AVT, שייטיב עם הלקוחות שלנו כמו גם עם עובדי החברה. הפיכתנו לחלק מחטיבת זיהוי המוצר של דנאהר יחזק מאוד את היכולת שלנו ליישם את האסטרטגיה הנוכחית שלנו, ויאפשר לנו להביא מגוון פתרונות חדשניים ומשולבים לשרשרת הערך והאספקה של יצרני האריזות."

"אנחנו נרגשים לקבל את AVT כחלק מחטיבת זיהוי המוצר של דנאהר, שכוללת את החברות X-rite, Pantone, Esko, MediaBeacon, Videojet, Linx, Laetus ו- Foba" אמר יואקים ויידמאניס, מנהל חטיבת זיהוי המוצר בדנאהר. "AVT הינה חברה יוצאת דופן שמתאפיינת במוצרים חדשניים, מותג מוביל בתחומו, צוות מסור וייחודי והזדמנויות מצויינות לצמיחה. אנו רואים את AVT כהשלמה טבעית לפורטפוליו העסקים של החטיבה, המשרתת את שרשרת הערך של ייצור האריזות והתגיות."

מועצת המנהלים של AVT אישרה פה אחד את העסקה והמליצה פה אחד לבעלי המניות לאשר את העסקה. העסקה כפופה לאישור בתנאים המקובלים, כולל אישור העסקה על ידי בעלי המניות של החברה. העסקה צפוייה להיות מושלמת במהלך הרבעון השני של 2017.
עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

שבבים
אוני' בן גוריון מקימה קרן של מיליון דולר לסטאטרפים של סטודנטים
הקרן תשקיע מיליון דולר במשך שלוש שנים, ובבן גוריון מציינים כי היא הראשונה מסוגה שהוקמה על ידי אוניברסיטה...
קרא עוד
שבבים
ראדא מדווחת על גידול של 29% בהכנסות ברבעון הראשון ביחס לרבעון המקביל אשתקד
דב סלע, מנכ"ל ראדא: "לאחרונה הקמנו חברה בת בארה"ב וכבר קיבלנו מספר הזמנות ראשוניות מלקוחות בארה"ב"
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות