פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

 

INTEL_LOGO
 

אינטל הודיעה על שיתוף פעולה עם Team8, פלטפורמת מחקר וייזום חברות סייבר, המציעה מגוון רחב של פתרונות סייבר הגנתיים באמצעות צוותים הנבנים כחברות סטארטאפ עצמאיות. 8Team, אותה מוביל מפקד יחידה 8200 לשעבר, נדב צפריר, כוללת קבוצת מחקר בעלת ידע מעמיק בהגנה והתקפה בסייבר, יכולות פיתוח טכנולוגי מתקדמות, רשת לקוחות ושותפים ברחבי העולם ויכולת גיוס טאלנטים ייחודית.

שיתוף הפעולה יתבטא בחילופי מידע ותובנות במטרה לפתח פתרונות סייבר שיתנו מענה לסיכונים קיימים ועתידיים בתחומי המחשוב, האינטרנט של הדברים, המובייל, הרכב וטכנולוגיות הענן. אינטל מצטרפת לחברים נוספים בסינדיקט הסייבר של Team8 הכוללים את מיקרוסופט, סיסקו, AT&T, סיטיגרופ, אקסנצ'ר ו-Innovation Endeavors של יו"ר גוגל אריק שמידט.

ההודעה על שיתוף הפעולה מגיעה לקראת Rethink Cyber Tel Aviv - אירוע הפתיחה של כנס הסייבר השנתי השמיני שמארחת אוניברסיטת תל אביב מ-25 עד 29 ביוני.

ריק אצ'ווריה, סגן נשיא בקבוצת התוכנה והשירותים, ומנהל כללי של חטיבת אבטחת הפלטפורמות באינטל אמר: "שיתוף הפעולה נועד לסייע לאינטל לפתח טכנולוגיות ומוצרי סייבר מתקדמים נוכח האתגרים ההולכים ומתעצמים, והוא יסייע לנו למקד את תשומת הלב ולמנף את ההזדמנויות לחידושים של אינטל בתחומי אבטחת הסייבר".

"המטרה שלנו ב-Team8 היא לפתח פתרונות לבעיות הגדולות ביותר בתחום הסייבר ולהעניק לארגונים יתרון על פני תוקפי הסייבר. הצטרפותה של אינטל לסינדיקט שלנו היא תוספת קריטית שתספק לנו תובנות ייחודיות באשר לאתגרי הסייבר הטמונים במהפכות המובייל, הענן וה-IoT," אמר נדב צפריר, מנכ"ל ושותף להקמת Team8.

בנוסף הודיעו אינטל וחברת illusive networks, מובילת שוק טכנולוגיות ההטעייה (deception) בסייבר, וחברה בקבוצת Team8, על שיתוף פעולה בפיתוח פתרון למאבק בהתקפות ממוקדות (Advanced Persistent Threats - APTs). שיתוף פעולה זה מרחיב את אבטחת הסייבר מבוססת ההטעיות מתחום התוכנה לרמת החומרה, ומחזק את יכולות ההסטה של התוקפים מיצירת נזק פוטנציאלי לארגון.

"פיתוח פתרון חדשני המשלב תוכנה וחומרה ממחיש את מחויבותה של illusive networks להגנה על כל הרבדים ברשתות ומערכות המחשוב בארגונים", אמר עופר ישראלי, מנכ"ל illusive networks. "התוקפים מתקדמים בקצב מהיר מאוד ושיתוף הפעולה ממחיש את מחויבותה של אינטל להמשיך לחדש בתחום האבטחה על מנת להגן באפקטיביות על לקוחותיה מפני תוקפים מתוחכמים".

בתוך כך הכריזה אינטל כי פתחה מרכז מצוינות חדש לתחום הסייבר בהובלת היזם הסדרתי יעקב מנדל. המרכז מעסיק מספר חוקרי אבטחת סייבר שיפתחו יכולות מתקדמות במטרה להקשיח את מוצרי אינטל בפני איומי אבטחה עתידיים.

תחום הסייבר מקבל נפח פעילות גדל והולך באינטל. מוקדם יותר השנה הייתה אינטל שותפה במפגש בבורסה לניירות ערך, יחד עם לאירוח אקסלרטור הפינטק The Floor שנועד להתמקד בפתרונות סייבר בסביבת בלוקצ'יין ופתרונות לאבטחת חוזים, עסקאות בנקאיות ושרשרת אספקה.
עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

‫שבבים‬
חברת ההזנק של בינה מלאכותית Wave Computing תקנה את מיפס
המהלך יאפשר ל-Wave Computing להתרחב מאימון של בינה מלאכותית במרכזי נתונים להסקה של בינה מלאכותית במערכות משובצות
קרא עוד
תגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות