פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

Alibaba פורסת בענן שלה מתאמי מלאנוקס לרשת 25 גיגה-ביט אית'רנט

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוני
Spectrum2 A
 

 

 

מלאנוקס טכנולוגיות, ספקית פתרונות קישוריות חכמים מקצה לקצה עבור שרתי מרכזי נתונים ומערכות אחסון, הודיעה היום כי משפחת מתאמי הרשת ConnectX-4 EN בקצב 25 ו- 100 גיגה-ביט אית'רנט של מלאנוקס נפרסו במרכזי הנתונים של קבוצת Alibaba (NYSE:BABA), חברת המסחר האלקטרוני במובייל וברשת הגדולה בעולם. ההודעה משקפת את ההשקעה המתמדת של מלאנוקס בסין, והתאום המתמשך של מאמצי פיתוח הטכנולוגיות והמוצרים עם לקוחות מפתח. כרטיסי רשת ConnectX-4 EN מתאפיינים בטכנולוגיות כמו RoCE ו- DPDK.

RDMA (גישה ישירה מרוחקת לזיכרון) היא טכנולוגיה שנועדה לפתור את השהית השרת בעיבוד נתונים לשידור ברשת. הטכנולוגיה מאפשרת למתאמי רשת לגשת ישירות לאזור זיכרון היישום, תוך עקיפה של ליבת מערכת ההפעלה, של המעבד ושל שכבות פרוטוקולי תקשורת, כך שמעבד השרת יוכל לבצע משימות חשובות יותר בזמן שתעבורת קלט/פלט מתרחשת. דבר זה משפר את ביצועי השרת, ובכך מאפשר רמת סקלאביליות גבוהה לעומסי העבודה של היישומים ברשתת עם רוחב פס גבוה.

thernet (או RoCE), ניתנת ליישום מעל רשת Open Ethernet. עם RoCE, אין צורך להמיר תשתיות קיימות של מרכזי נתונים, וזה מאפשר לחברות לחסוך בהוצאות הון.

טכנולוגיית RoCE מאפשרת להטמיע את טכנולוגיית ה- RDMA ללא תפירות ברשת האית'רנט של מרכז הנתונים, דבר המגביר את יעילות היישומים וללא צורך בשינויים מסיביים בתשתית הרשת הנוכחית.

ערכת הפיתוח DPDK מספקת מסגרת פשוטה ומלאה לעיבוד חבילות מהיר ביישומים הקשורים למישור הנתונים. ערכת הכלים מאפשרת למפתחים לבנות במהירות אב טיפוס חדש.

DPDK היא תוכנת קוד מקור פתוח של מלאנוקס התומכת בשרתים סטנדרטיים בתעשייה, ומספקת את הביצועים הטובים ביותר לתמיכה בפריסות יעילות וענקיות של פתרונות וירטואליזצית רשת (Network Function Virtualization או NFV) כגון גייטווייז, מְאזני עומסים (load balancers), ופתרונות אבטחה משופרים המסייעים במניעת התקפות מניעת שירות (DoS) במרכז הנתונים.

"פריסה זו ממחישה את המחויבות שלנו לשוק הסיני שמודגש על ידי שיתוף הפעולה עם Alibaba", אמר אמיר פרשר, סגן נשיא בכיר לפיתוח עסקי במלאנוקס טכנולוגיות. "בזכות ההשקעות האסטרטגיות הממושכות של מלאנוקס באזור, סין עוברת ל- 25 ו- 100 גיגה-ביט אית'רנט".

 

עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

‫שבבים‬
תכולת השבבים במערכות אלקטרוניות צפויה להגיע ל-31.4% ב-2018
תכולת השבבים תעלה על 30% השנה, ותנפץ את השיא הקודם שנקבע רק בשנה שעברה
קרא עוד
‫שבבים‬
מנכ"ל טקסס אינסטרומנטס פוטר על רקע "הפרת קוד ההתנהגות"
בהודעה שמסרה החברה נאמר כי "קראצ'ר התפטר בשל הפרות של קוד ההתנהגות של החברה. ההפרות קשורות להתנהגות אישית...
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות