פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

מלאנוקס ו- Accelink פיתחו ביחד טרנסיברים בקצב 100 גיגה-ביט לשניה

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוני
Spectrum2 A
 
מלאנוקס טכנולוגיות המספקת פתרונות קישוריות חכמים מקצה לקצה עבור שרתי מרכזי נתונים ומערכות אחסון, ו-Accelink Technologies יצרנית סינית של רכיבי אלקטרו-אופטיים מקצה לקצה, הציגו טרנסיבר PSM4 (רכיב מקלט-משדר לקישוריות רשתות העושה שימוש בסיב אופטי חד-אופַן בעל ארבעה ערוצים מקבילים), הפועל בקצב Gb/s100 ובאורך גל 1550 ננומטר, ומבוסס מנוע אופטי בטכנולוגיית סיליקון פוטוניקס של מלאנוקס.

הטרנסיבר החדש של Accelink נועד לספק ללקוחות מענה נוסף לביקוש הגובר לקישוריות אופטית עבור יישומי Hyperscale Web 2.0 וענן, ומבטיח תאימות תפעולית מלאה עם טרנסיברים של מלאנוקס מסוג PSM4.

"אנו שמחים להכריז על Accelink כשותפה ולקוחה של המנוע האופטי שלנו", אמר אמיר פרשר, סמנכ"ל בכיר לפיתוח עסקי ומנהל כללי של עסקי הקישוריות במלאנוקס. "הטרנסיבר PSM4 מציע נפח, יחס עלות-תועלת, וגמישות ברמות הגבוהות ביותר עבור סיבים אופטיים מסוג חד-אופַן (single mode) לישומי מרכזי נתונים. הלקוחות זוכים מהגדלת היצע האפשרויות; ומלאנוקס ו-Accelink זוכות מכך שהן מרחיבות את שוק מוצרי הקישוריות בקצב Gb/s100".

"Web 2.0 ומרכזי נתונים בסין נמצאים כעת במעבר לרשתות 100 גיגה-ביט לשנייה, כך שהעיתוי הוא מושלם עבורנו", אמר ג'אנג יון, מנהל כללי ב- Accelink. "המנוע האופטי הבדוק של מלאנוקס קיצר משמעותית את זמן יציאת המוצר שלנו לשוק. ללא עדשות, מבדדים או חבילות הרמטיות, פתרון מלאנוקס הינו קל יותר להרכבה וזול יותר מאשר פתרונות מתחרים".

פתרון המנוע האופטי של מלאנוקס הוכרז מוקדם יותר השנה בוועידה OFC 2017. הרכיבים מאושרים באופן מלא לשימוש באריזה אלקטרונית עם עלות נמוכה, תוך הבטחת סיכון נמוך וזמן מהיר לשוק. מכיוון שפלטפורמת הסיליקון פוטוניקס של מלאנוקס מבטלת את הצורך ביישור אופטי מורכב של עדשות, מבדדים ותתי-רכיבים של לייזר, יוכלו הלקוחות להתקדם אל ייצור בנפח גבוה (HVM) באופן קל ומהיר יותר מאשר על-ידי שימוש בטכנולוגיות מסורתיות.

 

עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

שבבים
חוקרים בטכניון יצרו מערכת אופטית חדשה
"קיפודי אור" ננומטריים הסוללים דרך ליישומים חדשים בעיבוד מידע, בהעברתו ובאחסונו. המערכת צפויה להוביל לגילוי...
קרא עוד
‫שבבים‬
תכולת השבבים במערכות אלקטרוניות צפויה להגיע ל-31.4% ב-2018
תכולת השבבים תעלה על 30% השנה, ותנפץ את השיא הקודם שנקבע רק בשנה שעברה
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות