פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

אינומייז נבחרה על ידי TSMC לשותף בתחום ניהול שרשרת הייצור

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוני

 

inomise_ilustration
מתוך אתר אינומייז

אינומייז, ספקית פתרונות ASIC הכריזה כי חברת TSMC, יצרנית השבבים הגדולה בעולם, בחרה בה כשותפה עסקית למתן שירותים המבוססים על טכנולוגיות הייצור של TSMC.

כשותפה עסקית ( (VCA - Value Chain Aggregator אינומייז תוכל לספק ללקוחותיה פתרונות מלאים מתחילת שלבי התכנון ועד לייצור המוני של שבבים המבוססים על טכנולוגיות הסיליקון המתקדמות של TSMC. אינומייז מצטרפת למספר מצומצם ביותר של חברות ברחבי העולם המורשות לספק פתרונות המבוססים על טכנולוגיות אלו.

״בהתבסס על הנסיון המוכח לאורך השנים של פיתוח מוצלח, TSMC שמחה לקבל את אינומייז לתוכנית השותפים VCA. במסגרת תוכנית זו תוכל אינומייז למנף את יכולותיה ההנדסיות ונוכחותה העסקית על מנת לשרת חברות הזנק וחברות גדולות בתעשיית הסמי קונדטור. "חברות הזנק אלו יוכלו להנות מיכולותיה של אינומייז ולהאיץ את זמני הפיתוח בזכות שיתוף הפעולה בין אינומייז ל-TSMC״ אמרה מריה מרסד, נשיאת TSMC אירופה, ״יש לנו נסיון ארוך ומוצלח של שיתוף פעולה עם אינומייז הן בשלבי התכנון והן בשלבי הייצור. החיבור בין הטכנולוגיות של TSMC והידע של אינומייז יסייעו לבעלי מיזמים חדשים להוציא לפועל ולחשוף את החדשנות הטכנולוגית שלהם לעולם״

״אינומייז ועובדיה גאים מאוד להתמנות כשותף עסקי של TSMC, אחת מני מעט חברות בעולם. שותפות זו הינה נדבך נוסף של פתרונות אותו יכולה אינומייז לספק ללקוחות בתחומים רבים כגון מחשוב רב עוצמה, רשתות עצביות, למידת מכונה, אינטרנט הדברים, מציאות רבודה ועוד, ביחד עם יצרנית ה ASIC המובילה בעולם״ אמר אודי שקד, מנכ״ל אינומייז.

תוכנית השותפים של TSMC, מרחיבה את היכולות של TSMC לשרת קהל רחב יותר של לקוחות. שותפי התוכנית הינם חברות שירותי הנדסה עצמאיות הפועלות בצמוד ל TSMC במטרה לסייע לחברות להעביר את חדשנותם לייצור.
שותפי VCA משלבים את יכולותיהם ההנדסיות עם פלטפורמת החדשנות הפתוחה של TSMC ומציעים שירותים שונים לאורך שרשרת הייצור כמו פיתוח קניין רוחני, תכנון פיזי, ייצור, אריזה ובדיקה.

אינומייז היא חברה מובילה בפתרונות מלאים עבור שבבים ומערכות משולבות ומתמחה בניהול פרויקטים מורכבים. הפתרונות אותם מציעה אינומייז משלבים הגדרת מערכת, ארכיטקטורה, אלגוריתמיקה, פיתוח דיגיטלי, ווריפיקציה, אותות משולבים אנלוגיים, תדרי רדיו, סינתזה, תכנון פיזי, ייצור ואימות של סיליקון. המומחיות המקיפה של אינומייז בתחום המוליכים למחצה כוללת תת מערכות משולבות מעבדים במגוון מערכות תקשורת (אלחוטיות וקוויות), תעשיית הרכב ועיבוד תמונה.
עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

שבבים
סיוה סיפקה לאוטוטוקס מעבד אותות ששולב בפתרון לתקשורת בין כלי רכב
במהלך הרבעון חתמה סיוה על 13 הסכמי רישוי חדשים, בהם אחד הגדולים בתולדותיה לאספקת טכנולוגיות לדור 5; מוצרי...
קרא עוד
שבבים
החללית בראשית תמריא ביום שישי לפנות בוקר בדרכה לירח
מסעה יימשך כחודשיים עד למועד הנחיתה המתוכנן ב-11 באפריל 2019
קרא עוד
תגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות