פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל
eyal6001
מנכ"ל מלאנוקס אייל ולדמן בכנס USVP. צילום: ניב קנטור

מלאנוקס טכנולוגיות, ספקית פתרונות קישוריות חכמים מקצה לקצה עבור שרתי מרכזי נתונים ומערכות אחסון, הודיעה היום על מינוים של סטיב סנגי (Steve Sanghi), מנכ"ל מיקרוצ'יפ טכנולוגיות, ושל אומש פדוול (Umesh Padval), שותף בטומוסט וונצרז, למועצת המנהלים של החברה באופן מיידי. עם מינויים אלו, במועצת המנהלים של מלאנוקס מכהנים 11 דירקטורים. סנגי פדוול ממלאים מקומות פנויים במועצת המנהלים. השניים אינם מופיעים ברשימת הדירקטורים שמבקשת קרן סטארבורד, המנסה לבצע השתלטות עויינת שמצידה ממליצה על רשימה של תשעה מועמדים אותם היא תציע באסיפה הקרובה של בעלי המניות.
סנגי נחשב לדמות מובילה ומכובדת בתעשיית המוליכים למחצה, בעל מומחיות תפעולית ללא תחרות ויכולת מוכחת להניע צמיחה רווחית. תחת הנהגתו כמנכ"ל מיקרוצ'יפ מאז 1991, ההכנסות של החברה גדלו מ -89 מיליון דולר מההנפקה הראשונה ב -1993 ל -4.0 מיליארד דולר, עם גידול של 38% בהכנסות התפעוליות. בנוסף, רכשה מיקרוצ'יפ 19 חברות וביצעה אסטרטגיית השקעות ברורה המתמקדת בפיתוח וקיימות של קווי מוצרים רווחיים תוך כדי הגדלת נתח שוק, מה שהביא לעליית מחיר המניה בכ - 14,200%, ללא דיבידנדים.

פדוול מביא למאלנוקס מעל ל-30 שנות ניסיון טכנולוגי, שיווקי, תפעולי ומומחיות אסטרטגית. לאורך הקריירה שלו, פדוול היה מנכ"ל משקיע ויזם וכיהן בלמעלה מ-20 מועצות מנהלים של חברות ציבוריות ופרטיות. מאז הצטרפותו של מר פדוול למועצת המנהלים של חברת אינטגריטד דיוויס טכנולוגיות (IDT) בשנת 2008, ראתה החברה שיפור משמעותי ברווח התפעולי ועליית מחיר המניה, אשר הביאה לצמיחת שווי שוק של למעלה מפי 5. הניסיון התפעולי הנרחב של מר פדוול וההבנה המעמיקה שלו על אופן הפעילות של תעשיית המוליכים למחצה, מומחיותו האסטרטגית, יחד עם הנהגתו במועצות מנהלים, יצרו ערך משמעותי לבעלי המניות עבור מספר חברות והופכים אותו לתוספת אדירה למועצת המנהלים של מלאנוקס.
"מועצת המנהלים של מלאנוקס חיפשה באופן פעיל דירקטורים עצמאיים ובעלי הכשרה גבוהה למלא את שני המושבים הנותרים במועצת המנהלים שלנו, ואנו שמחים לקבל בברכה את סטיב ואומש", אמר ארווין פדרמן, יו"ר מועצת המנהלים של מלאנוקס. "בנוסף לניסיון המדהים והיכולות המשלימות שלהם, סטיב ואומש מביאים מנהיגות חזקה ופרספקטיבות חדשות אשר יהיו משמעותיות לצמיחה המתמשכת והגדלת הערך לבעלי המניות של משקיעי מלאנוקס".

"סטיב הוא אחד הפעילים המובילים ביותר בתעשיית המוליכים למחצה, עם רקורד מרשים של יצירת ערך כמנכ"ל מיקרוצ'יפ. אנו גאים להוסיף אותו למועצת המנהלים, ואנו בטוחים כי ההתמקדות האיתנה שלו ביעילות תפעולית ובגישה ממושמעת להקצאת הון תהיה בעלת ערך רב למלאנוקס בזמן שהחברה ממשיכה לבצע את התוכנית האסטרטגית שלנו. בנוסף, אומש מביא ניסיון נרחב בהנהגת חברות ציבוריות ומצוינות תפעולית, במטרה להביא לצמיחה ולרווחיות לטווח הארוך. הפרספקטיבה המאוזנת של סטיב הינה אידיאלית עבור מלאנוקס, אשר שמרה על מסלול הצמיחה הגבוה שלה, תוך השגת קנה המידה כדי לספק פתרונות מובחנים מקצה לקצה ללקוחותיה."
"זהו זמן מרגש במיוחד להצטרף למועצת המנהלים של מלאנוקס", אמר סנגי. "ההתמקדות של מלאנוקס בחדשנות ובמחקר ופיתוח, לצד האסטרטגיה לטווח הרחוק, מיקמה את החברה כבעלת צמיחה מתמשכת ורווחית - דבר המוכח הן על ידי התוצאות החזקות של החברה והן על ידי הצפי לשנה הקרובה. מאז ומתמיד התמקדתי בחשיבות של יצירת צמיחה ורווחיות ובכוונתי לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם מועצת המנהלים של מלאנוקס על מנת להבטיח כי גם מלאנוקס תמשיך במסלול העלייה ותגיע למימוש פוטנציאל מלא ".
"אני נרגש להיות חלק מהצוות של מלאנוקס, אשר מטפל בהזדמנות גדולה בשוק על ידי פיתוח מוצרים חדשניים ופלטפורמות מוצרים מובילות בשוק", אמר פדוול. "אני מצפה להשתמש בניסיון העבר שלי כדי לתרום למטרות החברה - המשך הצמיחה בהכנסות ומקסום הערך לבעלי המניות ".
פדרמן המשיך, "המינויים של היום ממחישים את המחויבות המתמשכת שלנו לממשל התאגידי ברמה הטובה ביותר, וכמו כן להבטיח שיש לנו את השילוב הנכון של מגוון, עצמאות, ניסיון ומיומנויות כדי להוביל את מלאנוקס להצלחה עתידית. אני מצפה לעבוד לצד סטיב ואומש, כמו גם לצד שאר חברי מועצת המנהלים יוצאי הדופן וצוות הניהול כדי להמשיך ולהוביל את הצמיחה והמובילות שלנו בתעשייה ולמקסם את הערך לבעלי המניות ".

עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

‫שבבים‬
ישראל ב-CES: מצלמה תחליף את מראת המכונית, אבל איך התמונה תעבור פנימה ברזולוציה גבוהה?
חברת ולנס הציגה בתערוכת CES מערכת המסוגלת לשדר וידאו ברזולוציה גבוהה בסביבה הרועשת של הרכב. רשמי סיור בביתן
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות