פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

סיוה תספק לסרגון מעבדי אותות לתשתיות תמסורת אלחוטית דור 5

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוני

 

CEVA
 ספקית טכנולוגיות עיבוד האותות והבינה המלאכותית סיוה (נאסד"ק: CEVA) הודיעה היום על הסכם רישוי עם סרגון נטוורקס. סרגון מספקת פתרונות לרשתות תמסורת סלולריות, המאפשרים להרחיב ולשדרג את קיבולת הרשת. לפי ההסכם, תשלב סרגון את מעבדי האותות CEVA-X2 ו-CEVA-XC4500 בתשתיות תמסורת אלחוטית (wireless backhaul) המיועדות לרשתות מתקדמות בדור 5.

מעבדי האותות הדיגיטליים של סיוה משולבים במכשירים ובתשתיות סלולר של יצרנים מובילים בשווקי הסמארטפונים, ה-NB-IoT, תחנות הבסיס, התקשורת הלוויינית והבית החכם. מעבדים אלה מאפשרים צריכת הספק נמוכה לצד רמת ביצועים גבוהה, וכן קיצור זמני הפיתוח.


רכיב חשוב באסטרטגיה

"מעבדי האותות של סיוה הם רכיב חשוב במפת הדרכים האסטרטגית שלנו להגדיל פי ארבעה את קיבולת הרשת, באמצעות שילובם בשבב תקשורת מרובה-ליבות בדור הבא של תשתיות ה-backhaul", אמר סמנכ"ל המוצרים והשירותים של סרגון, יובל ריינה. "הצורך ביכולות גבוהות יותר של רשתות סלולריות ואחרות, ההופכות למורכבות יותר, מדגיש עוד יותר את התפקיד הקריטי של תשתית ה-backhaul בהקמת הרשתות ובמימוש המטרות העסקיות של המפעילים.

"תשתית ה-backhaul לדור 5 מספקת יתרונות אדירים ללקוחות סרגון באמצעות הגדלת הקיבולת, הרחבת הכיסוי, ניהול יעיל יותר של הרשת, שימוש מינימלי בשטח והפחתת עלויות האנרגיה. הטכנולוגיה החדשה שלנו, המשולבת בפתרון ורטיקלי שלם, מתמודדת בהצלחה עם אתגרי תשתיות ה-backhaul ומאפשרת למפעילי הסלולר להגדיל את קיבולת הרשת ולזרז את המעבר מדור 4 לדור 5".

מנהל חטיבת התקשורת הסלולרית של סיוה, מיכאל בוקאיה, הוסיף: "התמחותה הייחודית של סיוה בפיתוח מעבדי אותות דיגיטליים עבור מכשירים ותשתיות סלולר הפכה אותנו לספק מוביל בשוק. החלטתה של סרגון, המובילה בתחום ה-backhaul, לשלב את טכנולוגיות העיבוד שלנו בפתרונות החדשים שלה לתשתיות דור 5, היא הוכחה נוספת לכך".

עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

שבבים
ארבה רובוטיקס זוכה בפרס החדשנות הטכנולוגית של Frost & Sullivan
הטווחים הארוכים והרזולוציה הגבוהה של מערכת הרדאר לנהיגה אוטונומית של Arbe מהווים פריצת דרך טכנולוגית, החברה...
קרא עוד
‫שבבים‬
Imagination ממנה למנכ"ל את מנכ"ל רמבוס לשעבר, רון בלאק
מוקדם יותר השנה, סיימה רמבוס את החוזה של בלאק "בשל התנהגות שאינה הולמת את הסטנדרטים של החברה." אולם...
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות