פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

 

towerjazz_logo
 

טאואר-ג'אז מודיעה אתמול (ב') על קבלתה של תעודת תקן האיכות העולמי העדכנית ביותר ליצרני שוק הרכב – IATF 16949. תעודה זו מהווה הסמכה לסטנדרט האיכות המחמיר והמתקדם ביותר לשוק היצרנים עבור ענף זה. תקן זה מספק הנחיות וכלים המבטיחים עמידה ברמת איכות ואמינות הגבוהה הנדרשת בתעשיית הרכב, תוך התמקדות בשיפור מתמיד ושביעות רצון לקוח. עמידה בתקן מחמיר זה הינה תוצר של תהליך פרואקטיבי יזום כולל להפחתת סיכונים, הטמעת הליכי ומכשור ייצרני חדשני ומתקדם והנהגת מנגנון איכות כלל ארגוני.

תקן איכות זה, בנוסף למוניטין העולמי של החברה ויכולותיה הטכנולוגיות המתקדמות והמבוססות בתחום ייצור השבבים האנלוגיים ,מאפשרים לחברה להרחיב את פעילותה עם יצרנים רבים בשוק הרכב הצומח ולבסס את מקומה כיצרנית מובילה בענף. החברה מספקת מעגל תמיכה מלא ללקוחותיה ומענה מקיף לדרישות הייחודיות של כל לקוח תוך שיתוף פעולה הדוק המבטיח סטנדרט אמינות מסוג מחמיר זה.

טאואר-ג'אז מקיימת שיתופי פעולה נרחבים עם חברות מובילות בענף ומכוונת לתמוך בצרכי שוק הרכב הצפוי לצמיחה אדירה בשנים הקרובות. החברה תשתף ותציג את הטכנולוגיות המתקדמות שברשותה בכנס העולמי Autosens בדטריוט, ארה"ב המתקיים השבוע.

למידע נוסף אודות טכנולוגיות הייצור המיועדות שלוק הרכב ניתן לבקר באתר החברה: http://www.towerjazz.com/automotive.html

"לאור הצמיחה האדירה של הדרישה למעגלים משולבים המיועדים לענף הרכב לצורך מתן מענה לרכבים אוטונומיים ומערכות תמך לנהג, טאואר-ג'אז ממשיכה להרחיב את יכולותיה למתן מענה נרחב ביותר למגוון של מוצרים שונים לשוק זה. טכנולוגיות החברה מקיימות את דרישות החדשנות כמו גם האיכות הנדרשות עבור שוק זה. שיתוף הפעולה עם חברות מובילות בענף הרכב מהווה מפתח לערך הרב המוצע לקהל לקוחותינו הקיים והפוטנציאלי. ניסיון רב השנים של החברה מאפשר לנו לספק פתרונות טכנולוגיים יצירתיים המותאמים לצרכי הלקוח ומבטיחים את הצלחת המוצר," אמר ד"ר אמול קלבורז', מנהל תכנית ה-Automotive של טאואר-ג'אז.

"קבלת תקן ההסמכהIATF מדגיש את המחויבות של החברה לאיכות בלתי מתפשרת ולתמיכתה בדרישות הגבוהות ביותר של ענף הרכב. טאואר-ג'אז פועלת באופן מתמיד להבטיח איכות ואמינות מרבית בכל מתקני הייצור הגלובליים שלה", אמר אילן רבינוביץ', סמנכ"ל בכיר, מנהל איכות ואמינות העולמי של טאואר-ג'אז.

עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

שבבים
חברות היי-טק ישראליות גייסו 3.9 מיליארד דולר ב-254 עסקאות במחצית הראשונה של 2019
כך עולה מסקר ZAG - IVC זיסמן אהרוני גייר ושות' גיוסי חברות היי-טק לרבעון השני של 2019
קרא עוד
‫שבבים‬
עסקת מכירת סימנטק לברודקום התפוצצה. הסיבה:מחלוקת על המחיר
לפי התקשורת בארה"ב, סימנטק עמדה על כך שהרכישה תיעשה לפי מחיר של לפחות 28 דולר למניה ולפי שווי של 22 מיליארד...
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות