פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

טאואר-ג'אז וחברת Gpixel מכריזות על חיישן תמונה חדש

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוני

 

towerjazz_logo
 
טאואר-ג'אז וחברת ג'י-פיקסל (Gpixel, Inc.) הודיעו אתמול (ג') על פיתוח של חיישן תמונה global shutter ברזולוציית25Mp המבוסס על פלטפורמת ייצורה-65 ננומטר המתקדמת של טאואר-ג'אז במתקן הייצור (300 מ"מ)) של החברה ביפן. חברת ג'י-פיקסל הסינית מתמחה בפתרונות לשוק חיישני CMOS עבור מגוון רחב של יישומים, ביניהם: רפואה, אבטחה, תעשייה ומדע.
החיישן החדש, בעל יכולות טכנולוגיות פורצות דרך, מיועד לשימוש במערכות של מצלמות במעגל סגור, מצלמות המשמשות למדע ומחקר וכן למגוון שימושים הקשורים בראייה ממוחשבת (machine vision). על פי חברת המחקר IC Insight, שוק חיישני CMOS בשוק התעשייתי גדל בקצב שנתי של כ- 18% וצפוי לצמוח מהיקף של כ- 400 מיליון דולר בשנת 2015 להיקף של כ- 910 מיליון דולר בשנת 2020.
הפלטפורמה הטכנולוגית הייחודית של טאואר-ג'אז מאפשרת שילוב ראשון מסוגו בין גודל השבב ואיכות התמונה. טכנולוגיה זו מאפשרת מזעור בשיעור של 65% בגודל הפיקסל, ולכן גם מזעור דומה של גודל השבב, תוך הבטחת באיכות תמונה העולה בהרבה על ההיצע הקיים כיום בשוק. השילוב בין איכות ורזולוציית תמונה לגודל שבב זה הופכות מוצר זה לתחרותי ופורץ דרך בשווקים צומחים אלו.
"לאורך השנים האחרונות, טאואר-ג'אז הינה שותפה אסטרטגית וחשובה של ג'י-פיקסל. אנו מרוצים מאוד מהתמיכה והיכולות הטכנולוגיות המעולות והחדשניות אותן מציעה טאואר-ג'אז אשר מאפשרת לנו להמשיך ולפתח פתרונות אטרקטיביים מהמובילים ביותר בענף", אמר ד"ר שיניאנג ואנג, מייסד ומנכ"ל ג'י-פיקסל. "בנוסף למוצר חדש זה GMAX0505, אנו מייצרים כיום מוצר נוסף אשר עבר לייצור המוני במתקני הייצור המתקדמים של חברת טאואר-ג'אז ביפן ומצפים לייצר עוד מגוון רחב של מוצרים המבוססים על הפיתוח פורץ הדרך שהושג. מוצר זה יביא לקהל לקוחותינו יתרונות תחרותיים ייחודיים מהמובילים ביותר בענף כיום ומספק פתרון ליישומי קצה רבים".

ד"ר אבי שטרום, סגן נשיא בכיר ומנהל החטיבה העסקית של CMOS Image Sensors בטאואר-ג'אז מסכם "אנו גאים ביותר להיות יצרנית השבבים הראשונה בעולם המציעה טכנולוגיה חדשנית זו – global shutter pixel הקטן ביותר. אנו מרוצים מאוד משיתוף הפעולה הפורה עם ג'י-פיקסל אשר, בשילוב עם היכולות הטכנולוגיות והידע שלנו, מאפשר לחברתנו להגדיל את נפח מכירותיה ונוכחותה בשוק המצלמות לתעשיה".

עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

שבבים
סיוה סיפקה לאוטוטוקס מעבד אותות ששולב בפתרון לתקשורת בין כלי רכב
במהלך הרבעון חתמה סיוה על 13 הסכמי רישוי חדשים, בהם אחד הגדולים בתולדותיה לאספקת טכנולוגיות לדור 5; מוצרי...
קרא עוד
שבבים
החללית בראשית תמריא ביום שישי לפנות בוקר בדרכה לירח
מסעה יימשך כחודשיים עד למועד הנחיתה המתוכנן ב-11 באפריל 2019
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות