פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל
Ofer Maor Synopsys
עופר מאור, מנהל תחום פתרונות ארגוניים בסינופסיס

סינופסיס העולמית מאפשרת למפתחים הישראלים לספק לעולם תוכנה מאובטחת בלי לוותר על החדשנות והמהירות שנדרשות בכדי לשמר יתרון תחרותי. כך אמר עופר מאור, ראש תחום ניהול הפתרונות בקבוצת ה-Software Integrity Group בסינופסיס העולמית. מאור נשא דברים בכנס Synopsys Security Event שערכה החברה בשבוע שעבר בהרצליה.

לדברי מאור, "סינופסיס בנתה את קבוצת ה-Software Integrity Group באופן שהפך אותה לשחקנית מובילה בשוק אבטחת היישומים. החל מרכישת Coverity ב-2014 ועד לרכישת טכנולוגיית ה-IAST של Seeker שנה לאחר מכן, וכן לאחרונה ברכישת חברת Black Duck, סינופסיס ממשיכה לחזק את עסקי אבטחת המידע שלה. כיום מציעה החברה לארגונים מקשת רחבה של תעשיות מערך מקיף של מוצרים ושירותים המאפשרים להטמיע אבטחת מידע ואיכות בתוך פרקטיקות פיתוח התוכנה שלהם. בעבר, השוק הישראלי קיבל ייעוץ ושירותים בתחום זה ממשרדי החברה בחו"ל, אך כעת סינופסיס מספקת מוצרים ושירות בתחום אבטחת התוכנה ישירות ממשרדיה בישראל".

מאור הסביר: "כמוקד של חדשנות, מפתחי תוכנה בישראל נמצאים תחת לחצים לפתח מוצרים ולהביאם לשוק במהירות רבה. האתגרים הופכים לגדולים ולמורכבים עוד יותר כשאותם מפתחים מאמצים תוכנות קוד פתוח, טכנולוגיות חדשות כמו קונטיינרים ומעל לכל מיישמים מתודולוגיות מודרניות לפיתוח מהיר של תוכנה דוגמת DevOps, CI/CD (Continuous Integration / Continuous Delivery) ופיתוחי agile. כתוצאה מכך, במקרים רבים מפתחי תוכנה מזניחים אבטחת התוכנה בשל החששות שתהליכים אלה יאטו את פיתוח המוצר, אך הזמינות של פתרונות סינופסיס בישראל מספקת את מיטב הכלים והשירותים לבניה מהירה יותר של תוכנה מאובטחת. ברחבי העולם, סינופסיס מסייעת לחברות וביניהן בנקים וחברות ביטוח מהגדולים בעולם לספק מענה לדרישות אבטחת היישומים שלהם וכעת סינופסיס יכולה לספק שירותים ומוצרים טובים יותר לחברות מובילות בישראל".

לצד המרצים מסינופסיס ישראל ומסינופסיס העולמית, הועברו בכנס הרצאות על ידי דוברים מקשת רחבה של חברות וביניהן: אמדוקס, ECI Telecom, Konfidas, RayZone ו-Bounce Security.

אודות פלטפורמת ה-Software Integrity של סינופסיס

סינופסיס מציעה את הפתרון המקיף ביותר להבניה של אינטגרטיביות – אבטחה ואיכות – לתוך מחזור פיתוח התוכנה ושרשרת האספקה. פלטפורמת ה-Software Integrity מאחדת את טכנולוגיות הבדיקה המובילות, הניתוח האוטומטי ומומחים בכדי ליצור מערך חזק של מוצרים ושירותים. מערך זה מאפשר לחברות לפתח תוכניות מותאמות-אישית לזיהוי ותיקון ליקויים ונקודות תורפה בתהליך הפיתוח, תוך מזעור של הסיכון ומיקסום של התפוקה. סינופסיס, מובילה מוכרת בתחום בדיקות האבטחה של יישומים (AST – Application Security Testing), ממוצבת בעמדה ייחודית שמאפשרת לה להתאים וליישם את מיטב הפרקטיקות לטכנולוגיות חדשות ולמגמות כמו IoT, DevOps, CI/DC ומחשוב

 

עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

שבבים
סיוה סיפקה לאוטוטוקס מעבד אותות ששולב בפתרון לתקשורת בין כלי רכב
במהלך הרבעון חתמה סיוה על 13 הסכמי רישוי חדשים, בהם אחד הגדולים בתולדותיה לאספקת טכנולוגיות לדור 5; מוצרי...
קרא עוד
שבבים
החללית בראשית תמריא ביום שישי לפנות בוקר בדרכה לירח
מסעה יימשך כחודשיים עד למועד הנחיתה המתוכנן ב-11 באפריל 2019
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות