פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל

Nova_Measuring_Instruments


נובה מכשירי מדידה, ספקית פתרונות מדידה אופטית לבקרת תהליכים מתקדמת בתעשיית המוליכים למחצה, הודיעה היום על רכישת ReVera, חברה רווחית אמריקאית בבעלות פרטית הממוקמת בקליפורניה. הרכישה, הכפופה לתנאים המקובלים בסגירת עסקאות מסוג זה, צפויה לתרום 25-30 מיליון דולר להכנסות השנתיות של נובה וצפויה להניב גידול  ברווח למניה על בסיס GAAP-NON תוך 12 חודשים מהשלמת העסקה.

נובה תרכוש 100% מהון המניות של ReVera, על בסיס מאזן נקי ממזומנים ומחוב, עבור 46.5 מיליון דולר שימומנו מיתרות המזומנים הקיימות של נובה. ההנהלה צופה כי הרכישה תיסגר עד אמצע חודש אפריל, 2015.
ReVera הינה יצרנית מובילה של פתרונות מדידה בתחום ה-X-Ray לאפיון חומרים בתהליכי ייצור מתקדמים בתעשיית המוליכים למחצה. המוצרים של ReVera ממוקדים במדידה של הרכב חומרים (composition) ושכבות דקות (film thickness) בשלבים הקריטיים ביותר של תהליך ייצור המוליכים למחצה. הסינרגיה בין טכנולוגיית המדידה של נובה, לבקרת תהליכי ייצור באמצעים אופטיים ((Optical CD, וטכנולוגיית ה-X-ray Photoelectron Spectroscopy (XPS)  הייחודית של ReVera, תספק את סל הפתרונות המתקדם ביותר לתהליכי ייצור בדורות הטכנולוגיים המתקדמים ביותר. 
"אנו גאים ברכישה אסטרטגית זו, המאפשרת לנו להאיץ את צמיחתנו  תוך שמירת  מודל הרווחיות של נובה  ומתן ערך ייחודי לבסיס הלקוחות שלנו." אמר איתן אופנהיים, נשיא ומנכ"ל נובה. "שילוב זה של טכנולוגיות משלימות, יוצר היצע חדשני של פתרונות מדידה לתעשיית המוליכים למחצה ומתמקד באתגרים הגדלים של בקרת תהליכים בדורות הטכנולוגיים המתקדמים ביותר. טכנולוגיית ה–X-Ray הייחודית של ReVera משלימה את טכנולוגיית ה-Optical CD של נובה ותאפשר לנו לחזק את מעמדנו בשוק יצרני ה-Memory וה-Logic."
"החלטת נובה לרכוש את ReVera היא אבן דרך משמעותית בהתפתחות של החברה. אנו רואים במהלך זה הזדמנות גדולה לשילוב הטכנולוגיות הייחודיות של שתי החברות ויצירת היצע מוצרים ופתרונות משלימים, אשר ייתן מענה מיטבי לאתגרים העתידיים של התעשייה. אנו מאמינים שהיצע הפתרונות המשולב  יגדיל את מרחב ההזדמנויות שלנו וישפר את יכולותינו לתת מענה לבסיס הלקוחות של שתי החברות. אנו נרגשים מאוד מהמהלך ומצפים להצטרף לצוות של נובה" אמר גלין דיוויס, נשיא ומנכ"ל ReVera.
אודות ReVera
ReVera מפתחת, מייצרת ומשווקת פתרונות מדידה עצמאים לאפיון חומרים ושכבות דקות עבור תעשיית המוליכים למחצה. המוצרים של ReVera נמצאים בשימוש ע"י יצרני שבבים ברחבי עולם לצורך מדידה ובקרה של עובי והרכב שכבות קריטיות הן בייצור סדרתי והן בתהליכי הפיתוח, על מנת לאפשר פיתוח מהיר ובקרה של תהליכים חדשים ומורכבים. לפרטים נוספים בקרו באתר החברה בכתובת: www.ReVera.com

עוד בתחום צב"ד

כתבות נוספות בתחום

‫צב"ד‬
Advantest מכריזה על מקור כוח צף לפלטפורמורמת בדיקות צריכת החשמל V93000
המערכת מאפשרת בדיקה משופרת של הספק במעגלים משולבים עבור כלי רכב, ציוד תעשייתי ומוצרי אלקטרוניקה ניידת
קרא עוד
צב"ד‬
אפלייד מטיריאלס משיקה את מערכת ה-SEMVision G7 החדשה בעלת יכולות תמונה משופרות ולימוד מכונה
יכולות המערכת החדשה, המפותחת ומיוצרת במרכז החברה בישראל, משפרות את התפוקה בתהליך ייצור מעבדים ושבבי זיכרון
קרא עוד


תגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות