פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

מנכ"ל מיקרון מארק דורקן פורש

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוני

 

MARK DUNKEN
מארק דנקן, המנכ"ל הפורש של מיקרון. צילום יח"צ

מנכ"ל Micron Technology Inc. מארק דורקן הודיע ביום חמישי (2 בפברואר) על פרישתו הצפויה. לא נקבע מועד לפרישה של דנקן, אבל הוא ימשיך לעמוד בראש החברה כמנכ"ל לעת עתה.


מיקרון מסרה שמועצת המנהלים שלה הקימה ועדה מיוחדת שתפקח על תהליך העברת התפקיד ופתחה בחיפוש, בסיוע של חברה לחיפוש בכירים, כדי לזהות ולבדוק מועמדים. דנקן הבטיח לעזור בתהליך החיפוש והמעבר.


דורקן אמר שתחושתו "מרירה- מתוקה" לגבי עזיבת החברה לאור הצלחתה בשנה האחרונה. "יש לנו הנהלה מצוינת", אמר דנקן באירוע האנליסטים השנתי של החברה. "אנחנו מבצעים לפי כל העדיפויות שלנו. כל החלקים במקום".


דורקן עובד במיקרון שלושים שנה ומונה למנכ"ל ב-2012, אחרי שהיו"ר והמנכ"ל סטיב אפלטון נהרג בהתרסקות מטוס. הוא שימש מנהל טכנולוגיה ראשי לפני שמונה למנהל תפעול ראשי ב-2007.
לפני פחות משנה מיקרון טכנולוגיות דיברה על איך היא עכשיו חברת אחסון, והכריזה על מרכז פתרונות האחסון של מיקרון. אבל הנושא של אירוע האנליסטים היה שונה לגמרי, כי כשדנקן פתח אותו הוא דיבר על מה שכינה "כלכלת הנתונים החדשה".
הוא אמר שאפשר לראות את הרלבנטיות של מיקרון לכלכלת הנתונים החדשה הזאת בהתקדמות שיש בתעשיית הרכב: ההבטחה של רכב אוטונומי ושאנשים רבים כבר נוהגים במכוניות עם מערכות עזר מתקדמות לנהג ומערכות למניעת התנגשות. "יישומים מסוג זה יוצרים ערך אמיתי ומצילים חיים ועושים שינוי עצום בחייהם של אנשים", אמר.

הגידול ב-NAND אצל מיקרון איזן את התנודתיות לאחרונה ב-DRAM
דורקן אמר שגם ההתחלות של מחשוב קוגניטיבי ובינה מלאכותית רלבנטיות. "ווטסון הוריד את כל הספרות הרפואית בהיסטוריה ומוריד עכשיו נתוני מטופלים בזמן אמת ממערכות ניטור. יישומים אמיתיים מצילי חיים מתחילים להתרחש בבינה מלאכותית". הוא התכוון לנתונים שנוצרים במחקר המדעי, כמו הכמויות העצומות שיוצר Large Hadron Collider." כל הנתונים הללו דורשים יכולת איחסון וזכרון עצומה וזו ההזדמנות הגדולה של מיקרון לדבריו.

 

 

עוד בתחום IPS וזכרונות

כתבות נוספות בתחום

‫ ‪וזכרונות IPs‬‬
Lite-On מוכרת את עסקי ה-SSD לקיוקסיה תמורת 165 מיליון דולר
קיוקסיה הוא השם הסופי של חברת הזכרונות שהוקמה על בסיס החטיבה של טושיבה (ולא פנגיאה כפי שפורסם בתחילה)
קרא עוד
‫ ‪וזכרונות IPs‬‬
מיקרון בונה מפעל בסינגפור
החברה גם ציינה ששוק הזיכרונות יהיה רגיל יחסית במחצית השנייה של 2019 אחרי היחלשות בביקוש במחצית הראשונה
קרא עוד
תגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות