פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

 

ceragon
ק

סרגון הודיעה כי מפעיל סלולרי בדרג Tier 1 בדרום אמריקה החליט להרחיב ולעבות את רשת ה-4G שלו במספר מדינות בדרום אמריקה באמצעות סרגון. סרגון מספקת למפעיל הסלולרי תכנון, פריסה ושירותי אופטימיזציה לרשת בעזרת כלל יכולות פלטפורמת ה-IP-20 של סרגון. המפעיל הסלולרי יעשה שימוש בפתרונות עיבוי הרשת באמצעות גלים מילימטריים (Millimeter-wave) של סרגון, לצד הפתרונות לשדרת הרשת הראשית בתחום תקשורת המיקרוגל (Microwave) כדי לענות על הגידול המשמעותי בדרישה לקיבולת רשת. ב-2019, עד כה, סך ההזמנות שבוצעו לטובת תמיכה בפרויקט זה מסתכם בלמעלה מ-14 מיליון דולר, ובנוסף קיבלה החברה הזמנות בהיקף מעל 3.5 מיליון דולר עבור פרויקטים אחרים של לקוח זה במדינות נוספות בדרום אמריקה. סרגון החלה באספקת הפתרונות ברבעון הראשון של 2019 וצופה כי פרויקטים אלו יושלמו במהלך 2019.

בפרויקט הגדול ביותר של מפעיל סלולרי זה במדינות ה-South Cone בדרום אמריקה, המפעיל הסלולרי עושה שימוש בפתרון פלטפורמת ה-IP-20 בתחומי תדר רבים להעברת קיבולת רשת בהיקף של ג'יגה ביט בשנייה (Gbps) ובזמינות רשת הגבוהה ביותר. פתרון זה משלב תקשורת בתחום תדרי המיקרוגל ובתחום הגלים המילימטריים לטובת העברת קיבולת 4G אולטרה גבוהה תוך זמינות רשת גבוהה וכדי להבטיח ביצועי רשת ברמה הגבוהה ביותר. פתרון זה נחשב לאידיאלי לעיבוי הרשת כיוון שהוא מאפשר למפעיל הסלולרי לעמוד בגידול בדרישות לקיבולת, תוך הבטחת זמינות נרחבת, עלויות מופחתות עבור ספקטרום בגלים המילימטריים, והשגת קצבי העברת מידע גבוהים אשר מתאפשרים בדרך כלל בשימוש בספקטרום הנמוך של תחום תדרי המיקרוגל. בכך, המפעיל הסלולרי יכול לספק מהירויות רשת גבוהות יותר של שירותי 4G בעלות משתלמת, להגדיל את נאמנות הלקוחות, לייצר הזדמנויות להגדלת הכנסות ולהיערך לרשת הדור החמישי (5G).

כדי להרחיב את פריסת רשת ה-4G ולהרחיב את קיבולת שדרת הרשת הראשית לאזורים מרוחקים נוספים, בהם סיבים אופטיים אינם זמינים, המפעיל הסלולרי עושה שימוש בפתרונות תקשורת לטווחים ארוכים בתדרי מיקרוגל של פלטפורמת ה-IP-20 של סרגון. הקיבולת הגבוהה של הפלטפורמה וציוד הרדיו למרחקים ארוכים מאפשרים למפעיל הסלולרי להגדיל במהירות את הקיבולת לאורך קווי שדרת רשת ארוכים. טכנולוגיית ריבוי הליבות של פלטפורמת ה-IP-20 המותקנת בציוד הרדיו מקטינה באופן משמעותי את סך עלויות ההטמעה ומגדילה את היעילות התפעולית של המפעיל וזאת באמצעות יכולת מתקדמת לניצול הספקטרום. יכולת ריבוי ליבות ייחודית זו מאפשרת למפעיל הסלולרי לחסוך עד 25% בציוד הרדיו הנדרש, אנטנות והוצאות פריסה נלוות עבור קווי שדרת הרשת הראשית.

"קישוריות בפס רחב הינה מפתח לפיתוח כלכלי אזורי ולצמיחה, ואנו מחויבים לסייע ללקוח ותיק ובעל ערך זה להרחיב את כיסוי רשת ה-4G בכל האזורים בהם הוא פועל בדרום אמריקה", אמר עירא פלטי, נשיא ומנכ"ל סרגון. "כמומחית ומובילה עולמית, סרגון מסייעת למפעיל הסלולרי לעמוד ביעדים שהציב להרחבת רשת ה-4G ב-2019 באמצעות בנייה מואצת של הרשת הסלולרית וללא צורך להיסמך על סיבים אופטיים. הודות לשיתוף הפעולה לאורך שנים רבות, אנו מבינים את הצרכים של הרשת הסלולרית של המפעיל ואת דרישות העבודה לתכנון ואספקת חוויית רשת הטובה ביותר ולאפשר למפעיל לעמוד ביעדיו העסקיים".
עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

שבבים
יוניטרוניקס מדווחת על המשך צמיחה במכירות, ברווח התפעולי וברווח הנקי
יוניטרוניקס מפתחת ומשווקת בקרים מתוכנתים ותוכנות לניהול מערכות אוטומטיות מדווחת גם המשך הרחבת הפעילות...
קרא עוד
שבבים
Eye-Net השלימה בהצלחה פתרון מבוסס סלולרי למניעת תאונות
החברה תשלים תצורה המאפשרת מסחור ושימוש על ידי מיליוני משתמשים עד סוף 2020.
קרא עוד
תגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות